התייעצות לגבי הנמכת רצפה

אורחת143

New member
התייעצות לגבי הנמכת רצפה

שלום לכולם,
אנחנו רוכשים דירה מקבלן ומעוניינים לעשות פרקט בחדרים. חשבנו כבר לנצל את האפשרות שהדירה אינה מרוצפת ולבצע הנמכת רצפה בכל אזור החדרים כולל המסדרון. מצורף שרטוט של הדירה עם שתי אפשרויות לסף הפרקט, אשמח אם תוכלו לעזור לנו להחליט עד לאן לבצע את הנמכת הרצפה בשביל הפרקט (יש שתי אפשרויות שסימנו בשרטוט) או שאתם חושבים שעדיף לוותר על זה כי האזור פחות מתאים ואז נעשה רק בחדרים.

תודה מראש, סיון

אודרי11

New member
תבדקי עם הקבלן בקשר לממ"ד..

אצלנו בבניין לא אישרו לאף אחד להכין את הממ"ד לפרקט...לא עזר כלום...קבלת טופס 4 תלוייה בזה.

אורחת143

New member
בממ״ד לא מבצעים הנמכה

נצטרך להשאיר בגובה המקורי.
זה נראה לך בעייתי?

אורחת143

New member
זו בדיוק הסיבה

שאנחנו מעוניינים להנמיך את הרצפה במסדרון, כך לא תהיה בעיה לסגור את הדלת. הממ״ד יישאר בגובה הרצפה המקורי ובו גם יהיה פרקט.

מרי פופ

New member
קצת סדר

דלת ממ"ד נפתחת החוצה כך שחשוב מה בחוץ, לממ"ד יש מעין סף פנימי ממילא ואין שום בעיה לעשות פרקט בתוכו. אם עושים דלת פנימית היא תותאם לגובה החדש.

ליאת256

New member
הי מרי

האם ניתן להחליף את דלת הממד לדלת קצרה יותר כדי שאוכל להדביק ריצוף חדש ובכך לחסוך עלויות?

Iris Design

New member
דלת הממד נפתחת תמיד החוצה

את דלת העץ הפנימית מתקינים אחרי הפרקט

מרי פופ

New member
לא קשור לטופס 4, סתם תירוץ של קבלנים

אצלי בחלק מהפרוייקטים מסכימים להנמיך וגם לא לעשות פנלים ובחלק לא.
אתמול התקינו בדירה שעיצבתי פרקט בממ"ד שהונמך...
אבל לרוב לא מסכימים, זה יותר קל להם ככה.

אודרי11

New member
בקיצור...אם היו מתאמצים קצת היה לי פרקט בממ"ד

טוב...מכיון שאצלי הממ"ד ישמש רק כחדר אורחים...ואחסון בארון, זה לא ממש משנה לי, והשלמתי עם העובדה שיהיה בו ריצוף כמו ברוב הדירה...בסך הכל, אנחנו מרצפים במרצפות ממש יפות.
גם חדר השינה השלישי , שישמש חדר עבודה, יהיה מרוצף כמו ביתר הדירה..מכיון שעקב שינויי מבני , הדלת תפתח לכיוון פינת האוכל, זה יצא שיהיה ממילא יותר יפה ככה...רצף של ריצוף
רק בחדר השינה הראשי יהיה פרקט..וזה יספיק לי.
לא היה שווה לי לצאת למלחמה בשביל זה.

אורחת143

New member
אשמח לעזרה נוספת מהמעצבות בפורום- מרי פופ

ושאר המעצבות.
&nbsp
תודה מראש :)

מרי פופ

New member
או רק בחדרים או אופציה 1 (2 ממש לא!)

אבל פה זה עניין של העדפה אסתטית שלכם.

למעלה