כל כך לא רציתי שיש לבן. עשיתי לאמא ולמרות שהוא נראה ע

כל כך לא רציתי שיש לבן. עשיתי לאמא ולמרות שהוא נראה ע

עשיר זה לבן ולבן זאת "עבדות וכתמים" אבל יצא... שבהזמנה שלנו,בחרנו במקרה את אותו שיש
.

מטבח שמנת 0w211p שיש קיסר 4600 וחיפוש לונדון פוג.

לא אוהבים כהים או אפורים את הבז'ים בדקנו אבל הם נראים לנו "מתים כאלה".קיצר עוצו עיצה. האם זה בעיה השיש הזה?

גם בחנות ייעצו לנו לקחת אותו כי האחרים, לדבריהם יהפכו את המטבח ל"פשוט".

lama zebra

New member
אני אוהבת שיש לבן. בעיני הכי יפה,

ועם המראה הכי נקי. אני
גם לא רואה בזה "עבדות",כי גם ככה מנקים (בדירה שלנו השיש לבן והארונות/מגירות לבנים, וזה מהמם בעיני).

גם אני אבל מאוד לא פרקטי. היה לי מטבח

בצבע פורמיקה אגס או תפוס ושיש בצבע קרם בהיר וזה נראה נפלא אבל עכשיו כשהמטבח בהיר (שמנת) כל הקרמים נראים פשוט מלוכלכים לידו ופשוטים. ברור שזה רק יחסי וצבע משליך על צבע אבל....זהו זה. לא נראה שנחליף. החיפוי יהיה בצבע פוג...אולי כבר כתבתי את זה

מרי פופ

New member
אני מאוד אוהבת את ה 4600 יש בו שמץ של אפרפרות

נכון שהוא לא השיש הכי "מפואר" אבל הוא משתלב יפה ועושה את העבודה.
מבחינת כתמים, לא חושבת שהוא יותר גרוע מקיסרים אחרים. את כל הבהירים צריך לנקות בזמן ואחרי שעובדים.

נכון אבל ביחס לאלא שנראים כמו חול או טרצו...

בעלי רצה אחד ירקרק אבל הוא עלה 14,000 אז ויתרנו
מהבז'ים אנו פוחדת ממש שלא ייראו יעכנא כאלה
. תודה

מרי פופ

New member
אני חושבת שזו בחירה טובה, יכולתם לקחת שיש לכיוון מוקה עדין

שישתלב עם האריחים למשל 2230.

אני רואה אותו בקטלוג ועל הנייר הוא מושך לאפור

גם המרקם של חולי/נייר זכוכית....

בדקנו 2200, 2220, 3200, 4220, 3141, 3142, 5130 אבל האחרון בגדול נראה עם יותר מידי כתמים.

הריבוע זה הצבע של המטבח....המטבח שבתמונה זה המטבח שבתצוגה. אמור היה לצאת אותו דבר אבל בכל זאת הוא עומד שם כמה שנים.

מאוד לא רגועה לגבי הלבן. אצל אמא

המטבח שמנת צהבהב שיש 4600 וקרמיקה לבנה צחה. חלון ענק של מרפסת שירות מצד שמטל של השיש.

אצלי הוא יהיה בין בילט אין לפינה כלומר צורת ר והחלון של מטר רוחב בערך בחלק הארוך.
הקרמיקה היא לונדון גוון פוג. המוקה שהצעת כהה לי מידי אני חושבת. ואני מלבטת האם להחליף ל- 4220. בעלי אומרהשבגלל הקרמיקה הכל יראה בז'י מידי. כי הקרמיקה תכהה את השיש גם את הלבן ולכן הלבן עדיף.

מיותר לציין שאני מתעוררת מזה בלילה

למעלה