עיצוב מטבח בסגנון כפרי

happymom1

New member
עיצוב מטבח בסגנון כפרי

הי!
איזה כיף שמצאתי את הפורום הזה, ממש אשמח לעזרה.
אני רוצה לעצב מטבח בדירה חדשה בסגנון כפרי, אבל בגלל עניין תקציבי נאלץ להסתפק בארונות מפורמייקה ולא עץ.
הגוונים כרגע על הכוונת הם שמנת ווטרינה בגוון תכלת או ירוק פיסטוק.
בעלי חושש שהמראה "יהיה לא פה ולא שם" , לא מספיק כפרי אבל לא מודרני....
מצרפת את הסקיצה של המטבח ואת התמונה שממנה שאוב הרעיון מה דעתכן?

batno1402

New member
אם את רוצה מראה כפרי

את יכולה לעשות את החזיתות מפולימר -שנותן את המראה הכפרי-ולא בהרבה ייקר מפורמייקה, ואז את יכולה להוסיף מדפים או ארוניות בצבעים-כמו ירקרק או תכלת, ולשים ידיות במראה כפרי. ראיתי די הרבה מטבחים במראה כזה

happymom1

New member
הבנתי שפולימר הוא חומר פחות עמיד מפורמייקה....

מה אפשר לעשות עם פולימר שאי אפשר בפורמייקה?

batno1402

New member
אני לא מומחית גדולה בחומרים

אבל עשיתי שעורי בית -לפני שהזמנתי מטבח. הפורמייקה-היא החומר הכי עמיד. על הפולימר-שמעתי שהוא מתחמם-ליד תנור , ויש האומרים שהוא עמיד, ועל מטבח בצבע-לא הייתי צריכה לבדוק-הוא הכי יקר- ויש לי בבית, והוא נוטה להדפק ,מכל מכה קטנה. אני-בחרתי לדירה החדשה פורמייקה- וקריסל לייזר.הפולימר-מעניק מראה יותר כפרי, מהפורמייקה, לדעתי. אבל יש כאן מעצבות, יותר מומחיות ממני, ובטח-יענו לך.

דליה ב

New member
פולימר לעומת פורמייקה..

דלתות המצופות פורמייקה תמיד יהיו דלתות ישרות , לעומת זאת את הפולימר (שהוא חומר הגמר) ניתן להצמיד גם לדתות "חרוטות" = כפריות בדגמים שונים - חפשי את האתר של חברת פורמקס, הם היצרנים הגדולים של חזיתות למטבחים, לדעתי תוכלי גם ליצור קשר ישיר ולקבל מידע על המוצר.
בהצלחה!

Iris Design

New member
שמנת בפורמייקה לא תיתן את אותו האפקט

כמו בתמונה.
כמו כן הפרופיל בתמונה הוא בלגי, ואם תקציביכם מוגבל מ הסתם לא תלכו לכיוון הזה.

ניתן להשיג מראה כמעט כפרי עם פורמייקה אולם צריך לתכנו זאת החכמה ובסבלנות ולהתעמק בעוד פרטים מלבד הצבעים, כמו למשל שאר החמרים, האריחים וכו׳.

למעלה