ריצוף במרצפות גדולות וקבלן שלא מוכן לבצע...

• פותח הנושא DoMEZ
  • פורסם בתאריך

DoMEZ

New member
ריצוף במרצפות גדולות וקבלן שלא מוכן לבצע...

שלום רב,

בדירת הקבלן שרכשנו בחרנו אריחים גדולים 120X120.
הקבלן המבצע טוען שלא יכול לבצע את העבודה כיוון שאין לו את הכלי שחותך את האריח ו\או שיהיה בטן באריח ו\או שאינו מוכן לקחת את האחריות על ביצוע העבודה וכו'...

האם מישהו נתקל בקבלן שמסרב? מה ניתן לעשות? האם הטיעונים מקובלים?

סיגלית

מאגר

New member
הקבלן אינו מוכן לבצע עבודה

זה לא שהוא לא מוכן. הוא לא רוצה מכמה סיבות האחת הוא לא רוצה לקחת אחריות על שבר בעבודה באריחים כאלה כי הם מאוד יקרים. סיבה שנייה ככל הנראה אין לא בעל מקצוע שמסוגל לעשות את העבודה מאחר ולאריחים בגודל הזה צריכים להיות שלושה עובדים אחד שמכין את המקום ושניים שמגישים את האריח וזו עבודה קשה מאוד ועלות הריצוף יכולה להיות גבוה יותר למ"ר מהאריח עצמו והסיבה השלישית היא כסף הוא ירצה תוספת מאוד גבוהה על העבודה

batno1402

New member
לי ריצפו ב-120 על 60

אולי זה יותר קל. רצה תוספת של כמה אלפי שקלים . לאחר ויכוחים-לא קיבל את התוספת, בגלל טעויות אחרות שהוא עשה.היה מעין פיצוי. אבל חוץ מזה- סרב להרבה דברים.

DoMEZ

New member
כמה מחירון דקל רוצה עבור ריצוף 120X120?

כמה מחירון דקל רוצה עבור ריצוף 120X120?

ישנו מחירון שמגלם בתוכו "סיבוך" העבודה עם מרצפות בגודל זה.

batno1402

New member
מחירון דקל-עולה כסף.

אי אפשר להכנס אליו-ללא תשלום-אלא אם למישהו מכאן-יש את המחירון. הבנתי גם שהוא מתעדכן-מידי פעם. רק יכולה להגיד-שלי על ריצוף של 120 על 60-ביקשו למעלה מ3000 ש"ח-על עבודה. אם מורידה אמבטיות וחדר שינה(שיהיה פרקט), מתארת לי שבטח זה איזה 90 נטו.

אודרי11

New member
קיבלנו את המחירון עם החוזה לפני שנה

המחיר לריצוף במרצפות גדולות מהסטנדרד..220 ש"ח למ"ר רק עבודה.

batno1402

New member
בינואר שנה שעברה, נכנס אכן חוק

שמחייב לתת את מחיר השנויים, עם המפרט. אנחנו קנינו לפני כן, ולא קיבלנו. אני יודעת שזה מתעדכן, מדי פעם, בכל מקרה-לפי זה-אני מבינה -שעבדו עלינו במחיר. לא בדקתי-כי בסוף, קיבלנו את העבודה בחינם. אבל-פתח למחשבה, איך סידרו אותנו, בדברים אחרים.

אודרי11

New member
מקווה שיסתדר לכם..

לא נעים להרגיש "מסודרים"....בכל אופן טוב שלפחות קיבלתם את העבודה בלי תוספת מחיר...לפחות זה.

.

Iris Design

New member
כל קבלן והמגבלות שלו

זה אולי מאכזב אבל לא מדובר בשיפוץ פרטי והאפשרויות מוגבלות.
אני לא נוטה ללחוץ קבלנים לכיוון שהם לא רוצים ללכת אליו. אם אין להם את היכולות לעשות זאת, הם לא יעשו, או יעשו אבל סיכוי סביר שזה לא יצא טוב.

למעלה