איחסון מצעים בחדר כביסה

zabara1

New member
איחסון מצעים בחדר כביסה

יקירותי,
כל התבונה המצטברת שנמצאת כאן יכולה לעקור הרים ואני זקוקה לעצתכן.
שאלה: האם זה נבון לאחסן מצעים בארון קיר (עם דלתות כמובן) ששוכן בחדר כביסה די קטן שיש בו מכונת כביסה ומייבש?
או שגם מאחורי דלתות הארון, סופה של הלחות להגיע למצעים ושומר נפשו ירחק?

מרי פופ

New member
לא הייתי עושה את זה בביתי...

יתרה מכן, אני מעבידה עכשיו את מכונת הכביסה והמיבש לחדר הרחצה של הילדים והוצאתי משם את ארון המגבות למיקום אחר. לא מהעדר מקום אלא בשם הלחות הנוספת שמכונת הכביסה והמיבש מכניסים לחדר הזה.

talitush2

New member
אז למה בדיוק משמש הארון באמבטיה?

סוף סוף אני נתקלת בדעה שדומה לשלי. לא אוהבת לאחסן מגבות בארון באמבטיה מטעמי לחות.
אצלי מאוחסנים שם שמפו, סבונים, משחות שיניים וכו'. אבל לצרכים כאלו באמת שלא צריך ארון ענק. אני לא מחזיקה אצלי חנות כלבו בבית. רק אריזה רזרבית אחת מכל דבר.
ובהערה מוסגרת - היום הכל חובה. ארון גדול באמבטיה (שבסוף לא מאוחסנים שם מי יודע מה), אי במטבח (גם אם לא מתאים וגורם לצפיפות לא הגיונית), מרפסת (שבאה פעמים רבות ע"ח הסלון שהוקטן משמעותית), שירותי אורחים לדירת 4 חדרים (מגוחך לגמרי בעיני ובא ע"ח מקום יקר שאפשר לנצלו להרחבת המרחב הציבורי, לפינת עבודה, פינת קריאה, ספריה וכו'). הכל חובה !!! כי ככה רואים אצל השכנים ורוצים גם. אם זה לא מתאים, זה פרט שולי...
זה כל כך חבל כי פעמים רבות זה יוצר דירת 100 מ' שהופכת בשל כל ה"חובות" הנ"ל לדירה צפופה ודחוסה במקום להיות דירה מרווחת להפליא.

batno1402

New member
דווקא שמחתי מאוד להעביר את המגבות לחדר האמבטיה.

היו אצלי-פעם -בחדר ארונות ותפסו מקום. בשיפוץ-בנו לי ארון מגבות-עם זכוכית חלבית-ומתחת -ארון כביסה. אבל המכונות-מרוחקות משם- ויש קיר שמפריד בין המכונות לארון. המכונות ליד חלון גדול, והצינור של המייבש-יוצא החוצה. אני מאוד מרוצה מהסידור. לצערי-אני עוזבת את חדר האמבטיה הענק-לחדר -הרבה יותר קטן- בדירה החדשה.

אודרי11

New member
השאלה כמה מגבות צריך

אני זוכרת שהיה מקובל פעם, להתגאות בארון גדוש מצעים ומגבות....

כשיש משפחה עם כמה ילדים, ברור שצריך איזה שהיא כמות שיהיה להחלפה, ולפעמים ילד חולה ומקיא..וצריך להחליף אפילו 3 פעמים בלילה...קורה במשפחות צעירות.

אבל זוג מבוגר שגר לבדו, גם אם מארחים...כמה צריך?
יש מכונת כביסה ומייבש, תאורטית, אפשר להוריד את המצעים מהמיטה, לכבס, לייבש, ותוך פחות משעתיים לפרוש אותם שוב, נקיים, ריחניים ורכים...אז סט מצעים על המיטה, עוד סט להחלפה בארון, .סט מצעים לחדר האורחים...זה עובד , תאמינו לי...בדוק...מכורח הנסיבות, בדירה שכורה קטנה.
מגבות לצורך העניין, 2 מגבות גוף לשימוש מיידי, עוד 2 לתגבור, 4 מגבות פנים, וכמה מגבות ידיים קטנות, לאמבטיה הכללית...לזה מוסיפים עוד 2-4 מגבות לאורחים נניח...וזהו
כל זה לא מצריך הרבה מקום אחסון שעולה המון כסף...ארונות עולים הון, ובדירות הקטנות צריך לחסוך גם במקום...כי אין הרבה.
כשמתבלה, זורקים וקונים חדש.

batno1402

New member
יש צדק בדברייך.

אצלי-המון מגבות -יעופו כשאעבור דירה. אבל עדיין-יש בעל-שנוסע כל יום לבריכה. הנכדים מתאכסנים הרבה, יש גם קטנים-שלפעמים בורח להם-בשינה.

חופית87

New member
צודקת לחלוטין

מרי פופ

New member
אצלנו יש בו המון דברים יחסית

נייר טואלט ספייר
שמפו, מרכך, סבון נוזלי ספייר, בקבוקים גדולים (חסכוניים) של מוצרים לתלתלים, דאודורנט וקרמי גוף ספייר (מהדיוטי פרי...) ועוד...
מגירות וארונית תלויה עם קרמים לכל עת, מנקי פנים, מסיכות, בשמים, איפור, קוקיות סיכות ומברשות שיער, לקים, אצטון, צמר גפן ומוצרי הייגינה נשית...
תיקי רחצה של כל המשפחה, ואריזות לנסיעות, בקבוקונים.
עזרה ראשונה, אלכוהול יוד וכו'...
הדברים שלו: מכונת גילוח, דאודורנט, אפטר שייב, מכונת גילוח, מנקי אזניים ועוד...
בקיצור לא חסר מה לשים...
&nbsp

zabara1

New member
תודה רבה!

חששתי כך, והתשובה אכן מעודדת אותי לא להשקיע בארון קיר בחדר הכביסה, כי בשלב הזה יש השקעות דחופות יותר...
(עמכן הסליחה על האיחור בתודות, לא הייתי ליד מחשב בימים האחרונים)

למעלה