כיור מטבח.

כיור מטבח.

האם יש צורך בכיור כפול. לא מההיבט הדתי, אלא עניין של עיצוב ופרקיות . האם עדיף כיור וחצי מכיור רגיל. ??
כנל לגבי כיריים. האם עדיף 90 ולא 60 . יש רק את העניין שב 90 זה לוקח מהשטח עבודה של השיש שבעיניי זה חיסרון השאלה האם זה באמת שווה את זה ?

כיור כפול / כיור גדול

באופן אישי מעדיפה כיור גדול של 80. למרות שזה כביכול גוזל ממשטח העבודה, בכיור הזה קל יותר לנקות תבניות תנור סטנדרטיות. זה שיפור משמעותי באיכות החיים. לעומתו כיור של 90, לטעמי, הוא כבר גדול מדי. נכנסים בו יותר קלים מה שאומר שבבתים מסוימים הוא כל הזמן מלא.
לגבי כיור כפול - אם זה לא עניין דתי אני לא רואה בו את הצורך
בהצלחה
דנה מורן - עיצוב פנים

mmi303

New member
כיור של פורדהם מאנגליה או נירוסטה

שלום לכולם.. אני מתלבטת בין כיור פורדהם אנגלי דגם טופז לבין כיור מנירוסטה.
החשש שלי שבכיור לבן יווצרו סריטות מהסירים ויהייה קשה להעלים אותן.
האם יש למישהו כאן נסיון עם זה.? תודה

לי יש כיור לבן

ושמתי בתחתית רשת לבנה עבה מפלסטיק שסופגת הכל, אין סריטות. כיור מנירוסטה לדעתי האישית מאד מכוער. (לא מעצבת).

מרי פופ

New member
כיור נירוסטה נשרט בקלות ולתמיד...

ואילו בכיור מסיליגרניט יהיו סימנים מהסיר אחרי ניקוי אבל הם ירדו מיד עם חומר הניקוי הכי פשוט.

יש לי כיור נירוסטה

ירשתי אותו עם הבית, והוא לא היה הבחירה הראשונה שלי...
אבל - אחרי 10 שנים, אני ממליצה בחום.
אצלי גם משתלב עם העיצוב כי המטבח מודרני וכהה.
קל לנקות, לא נשרט בכלל, עמיד. אולי תלוי גם באיכות, אין לי מושג. אפילו לא יודעת מה יש לי, כי כאמור, לא אני קניתי אותו. (היום, אגב, הוא בן 18 +-, ונראה מצויין).
זה לא מתאים לכל מטבח (אם יש לך מטבח כפרי בשמנת, קשה לי לראות איך זה משתלב...). אבל אם המראה מתאים לך, בעיני מומלץ!
&nbsp

batno1402

New member
מאוד מסכימה לגבי כיור הניירוסטה

הזולים-מוציאים שם רע לכיורי הניירוסטה. אומרים שהם נשרטים ומרעישים. יש לי כיור מוברש,של ניגא-היום הוא עולה אלפי שקלים- מבריק-אחרי עשר שנים. אין שריטות ולא מרעיש. מתנקה בקלות. עלה לי המון כסף-2600 ש"ח. אז-כמעט בכיתי-כששילמתי. היום-מברכת. אצל חברים-רואה כיורים לבנים-לא יודעת מאיזו איכות- עם סימנים ונראים דהויים. ומאמינה שיש לי חברים נקיים (אצל רובם-אני אוכלת). לדירה החדשה-הזמנתי גם ניירוסטה- למטבח מודרני. עלה 1850 ש"ח. לא יכולה לקנות את הכיור שיש לי, והלוואי שהייתי יכולה לקחת אותו. כל כך אוהבת אותו.

Iris Design

New member
זה תלוי בכם

לי אישית כיור 60 מספיק, כי יש מדיח ואני נוטה להשאיר כלים שם ולא בכיור.
כיריים 60 זה בסדר, אבל למי שמבשל הרבה זה מעט קטן וצפןף.

mmi303

New member
תודה רבה לכל העונים בנוגע לכיור

אני רואה שקשה להחליט כי יש שאוהבים את הנירוסטה ואחרים את הלבן.

למעלה