חדר לנערה

דפני 693

New member
חדר לנערה

שלום לכולם,
ממזמן לא שוטטתי בפורום.. התגעגעתי

יש לכן המלצות לגבי חנויות שוות לרהיטים לחדר לנערה
תודה דפנה

אני הייתי עושה משהו אקלקטי

מיטת מפרזול (יש באיקאה) שולחן כפרי או וינטג׳
יחידות מדפים מיד 2
וכל מיני אקססוריז מגניבים

רוני ג10

New member
גם אני בדעתה של הילה

הייתי חושבת גם בכוון של שני מזרונים 90/200 מונחים זה על זה ובעת הצורך מורידים ומצמידים אותם,
פרקט בחדר,שידות מעניינות בקיצור....כל מה שהילה הציעה.
מנסיון עבר רחוק מאד עם מתבגרים.....כל המיטות שנרכשו, הוחלפו בתדירות גבוהה והמזרונים ועליהם כריות מעניינות היו הנכונים ביותר.
מה עוד שבמזרונים תמיד ניתן להשתמש בעתיד...

דפני 693

New member
המיטות באיקאה הן ברוחב 1.40

היי הילה ,
תודה אבל כבר היינו באיקאה. באיקאה אין מיטות וחצי 1.20 רק 1.40 אין מקום בחדר למיטה ברוחב 1.40 .
דפני

מרי פופ

New member
אחרי שוטטות לחיפושים לחדר לנער ולנערה

הגעתי למסקנה אקלקטי ו...איקאה...
אני רוכשת לשנהם מיטות זוגיות (בן 17 ובת 13).
בדקתי בכל מיני מקומות ואין לי שום כוונה לרכוש להם מיטות עץ (בעיצוב פשוט כי הם רוצים הכל פשוט) במחירים כמו 5,000 ש"ח למיטה זוגית (בהאוס אין ודני הנקר למשל...).
לנער מתכוונת לרכוש באיקאה מיטת במה יפה עם מגירות למטה ועליה מזרן וזהו, הנערה רוצה מיטה לבנה ופשוטה, עם ראש מיטה מינימלי.
שולחן, שידות ליד, כוורת לאחסון וכו'... נרכוש בנפרד בכל מיני מקומות, את הארון יעשה הנגר שלי.

דפני 693

New member
חיפושים לחדר לנערה ועוד נערה (15 ו- 13.5)

הי תמי,
תודה רבה ! התגעגעתי לעיצות הטובות שלך.
גם אני הגעתי למסקנה דומה. היינו באיקאה אבל אין לנו מקום למיטה זוגית או 1.40 בחדרים שלהבנות (13.5 ו- 15).
את יודעת איפה כדאי לקנות מיטה לבנה פשוטה ברוחב 1.20? (גם הבנות שלי רוצות מיטה כזו). למה לא חשבת לרכוש שולחן, שידות ליד, ארון, כוורת לאחסון וכו'...גם באיקאה? את יכולה להמליץ לי על מקומות אחרים שאת מתכוונת לרכוש אותם?
איך הנגר שלך מבחינת מחירים? אשמח לפרטים לגבי עיצוב הארון:
האם עץ מלא? מה מרחק בין מדפים? מה עומק המדפים? גובה הארון אורכו, חלוקה פנימית וכו'.
לי כבר נמאס לסדר להן את הארון חורף/קיץ אשמח לארון שצד אחד שלו יהיה חורף והשני קיץ ובאמצע תלייה או משהו כזה . ובא לציון גואל.
תודה רבה
דפני

מרי פופ

New member
דווקא מיטות 120 יש מבחר מצוין בחנויות במחירים סבירים

יש את האופציה לרכוש מיטת "ספפה" כזו של המון חברות, תנסי את גלמר, ואם את מהשרון את "גלי עיצובים", עבור מיטות במידות הללו וגם עבור ארונות ושולחנות כתיבה (על זה יש כל הזמן מבצעים).
לא ראיתי באיקאה אף שולחן כתיבה יפה בא בחשבון (מאכזב ביותר) לגדול יש שולחן כתיבה שישאר מפאת העדר תקציב וגם שידת לילה, את השולחן של הבנות אני מעבירה לנערה הצעירה יותר והגדולה לא תקבל שולחן בחדר כרגע, כי היא ממילא מכינה על הרצפה, על הספה ובעמידת ידיים אם העט עובדת הפוך... מה שכן נקנה באיקאה עוד זה ספה קטנה לחדר של הגדולה כדי שיהיה איפה לזרוק את הבלאגן של הבגדים (בהעדר כיסא ושולחן כתיבה).
מבחינת נגרים אני לא ממליצה לעשות אצל נגר ארון לילדים, סתם מיקר.
המקרה מן הסתם שונה אצל כי אני מעצבת שעובדת עם נגרים.
הארונות של הבנות יהיו 180 כל ארון, למטה מגירות נעליים חיצוניות, מעל 4 דלתות שבצד אחד 2 מגירות פנימיות עם תליה נמוכה מעליהן, ובצד השני רק מדפים. לא בונה על חורף קיץ תמידי כי אין מקום בארון של 180 רוחב, וממילא המדפים שלהן מתבלגנים על בסיס יומי (כל בוקר כמעט אני עומדת מול הארון שלהן במשך כמה דקות ומארגנת מהר את הארון שהפך לסדום ועמורה), כך שהחלפה תהיה בעניין של להרים להוריד את הסוודרים קומה, בבוא החורף.
ממילא הן גם גובהים בגיל הזה אז במהרה אפילו זה לא יהיה אישיו.
ו... שמחה שחזרת!

גלמיש1

New member
מיטה של 120 - קניתי 2 כאלה לשתי המתבגרות/בוגרות שלי

הזמנתי בטלפון מחברת "חלומות" . המחיר היה ממש "טוב" יחסית. והמוצר גם.
כל מיטה "מתרוממת" עם ארגז מצעים ענק בתחתיתה, ועם לוח ראש מרופד. הזמנתי מהם גם מזרונים. להפתעתי הכל היה מצויין, הביאו מה שהוזמן בדיוק (לא טריוויאלי), סיפקו לפני המועד המצופה, הרכיבו היטב וכו.
והמיטות יפות וטובות והבנות שלי מתות עליהן.
מומלץ.

דפני 693

New member
איפה אני מוצאת חנויות בסגנון Target style בארץ חוץ מאיקאה

היי תמי,
איפה אני מוצאת חנויות בסגנון Target style בארץ חוץ מאיקאה כדי לרהט את החדרים של שתי המתבגרות שלי?
( גם בסגנון וגם במחירים)
תודה דפני

orior999

New member
יש בערוץ הקניות כל הזמן מבצעים של מיטות וחצי

[URL]http://www.21.tv/ArutzV2Images/PICS_364X215/214260.jpg[/URL]

למעלה