בנושא כיור מטבח

אודרי11

New member
בנושא כיור מטבח

הוצע לנו למטבח, כיור עם קוד לא ברור טופ 60 מטבח PD , כששאלתי מה זה , נאמר לי שזה פיורדור, ושזה כיור מעולה , האמת נראה מצויין..

המחיר שהתבקשנו לשלם נראה לי מאד גבוה 2400 ש"ח, חיפשתי באינטרנט, לא ראיתי את הדגם הספציפי הזה, אבל ראיתי כיורים פיוראדור שנראים ממש כמו זה שהיה בחנות, ובמחירים הרבה יותר זולים משהו כמו 1380, עד 1500
אולי מישהי פה מהמעצבות, או מהמשפצים, מכיר ויכול לתת חוות דעת
תודה ויום טוב

אודרי11

New member
זה כנראה מאד נדיר..

הכיור הזה...

מרי פופ

New member
אין דבר כזה פיורדור

זה השים שנתנה החברה לסיליגרניט החדיש של בלנקו.
אצל אקווטופ החומר הנ"ל נקרא קריסטדור...
סתם שמות.
במחיר כזה לכיור צריך להיות מותג ואבא ואמא חזקים, ובכל מקרה המחיר הזה גבוה מאוד, לא משלמים ככה גם לא על בלנקו או אקווטופ.

אודרי11

New member
תודה על התשובה

עכשיו אני מבינה שזה כיור של בלנקו, היועצת בחנות היא היתה לא ממש ברורה, כנראה ניסתה לשווק ביוקר משהו עם צליל יוקרתי.....
אלה טריקים שמנסים על קהל שבוי של קבלנים בפרוייקט, שצריכים לקנות בחנות זו או אחרת.
טוב, מחיר כזה הם לא יקבלו, אם לא תוריד למחיר שפוי, אקנה במקום אחר

שוב תודה מרי פופ

batno1402

New member
אני שילמתי כבר לפני עשר שנים למעלה מ-2000 ש"ח

על ניירוסטה של ניגא. אז-התעלפתי. היום-סופר מרוצה. מבריק-עד היום. הכי קל לניקוי. חיפשתי כזה לדירה החדשה, אבל עולה אלפי שקלים. בהברשה מלאה כמובן. לצערי-הסתפקתי בניירוסטה ,לא בהברשה מלאה, אבל גם עלה 1800 ש"ח. של אקוואטופ. וזה עוד מחיר זול, כי בדקתי באתרים שונים, והוא עולה יותר. אני שילמתי פחות כמובן, בגלל הזיכוי של הקבלן.

אודרי11

New member
יש לי זיכוי . של הקבלן..

עדיין, לא נראה לי שהם צריכים לגבות ממני כל כך הרבה כסף....טוב, הם מנסים , כמובן שזכותם..זכותי המלאה לא לקנות אצלם.

batno1402

New member
נכון. אבל תבדקי בחנויות אחרות

כמה עולה הכיור הספציפי,שאת רוצה לקנות. סקר שווקים, אפילו דרך האינטרנט .זה מה שאני עשיתי. קניתי אצל הספק של הקבלן. מכיוון שעשיתי שם קניה גדולה, וגם המעצבת שלי,שולחת להם לקוחות, הם הבטיחו לי הנחות, ורציתי לבדוק, אם אכן, נתנו לי הנחה.

אודרי11

New member
ברור שאני בודקת

אני מחכה להצעת מחיר של הספק השני של הקבלן..

מחר יש לנו פגישה עם ספק השיש, שאמר שגם אצלו יש את הכיורים האלה...אגב לא דיברנו על סכומים, אבל בטלפון הוא אמר לנו שלמרות שלא נקבל אצלו זיכוי קבלן על הכיור, המחיר יהיה אצלו משתלם יותר...נראה מחר

מרי פופ

New member
לקוחה שלי קנתה את הכיור הזה ב 1450 אצל ספק השיש של הקבלן

בניכוי הזיכוי כמובן.

batno1402

New member
גם אם לא תקבלי ממנו את הזיכוי

את עדיין זכאית,לזיכוי של הקבלן. אם כי הוא יכול להיות יותר נמוך.

גלמיש1

New member
זה לא טריק, זהו השם שלהם לסיליגרניט המשופר

ובלנקו זה מותג עם שם טוב.
לגבי המחיר, אני קניתי כיור פיורדור ברוחב 80 סמ. במחיר כזה בערך. ככה שלכיור קטן זה יקר מאד.

למעלה