מה רוחב הדלתות המומלץ לארונות עליונים קלאסיים

מושי 29

New member
מה רוחב הדלתות המומלץ לארונות עליונים קלאסיים

בסגנון כפרי שיהיה גם נוח וגם יפה?
2. האם כדאי לתכנן קולט אדים מעל הכיריים או יותר יפה קשת מעוטרת שלייפלק ?
מצרף הדמיה

מרי פופ

New member
אין רוחב כזה, הכל שאלה של תכנון והתאמה לשטח

שוב אומר, למרות שלא זו השאלה שהתכנון של המטבח הזה רע. יש פה רק שני סטים של מגירות, אין בכלל אחסון בחלק התחתון כי הכל תפוס עם ארונות כיור ותנורים.
המטבח הזה חייב לכלול בילט אין עם שני תנורים אחד מעל השני. זה 120 ס"מ של אחסון קריטי שאתם זורקים לפח.
יכולה לומר לך כי לפני גיל 10 בערך הילדים שלך לא יוכלו להוציא דברים מהארונות. אצלי הכוסות והצלחות למעלה מפאת חוסר מקום, הילדים גבוהים, אבל בת ה 10 עדיין לא מסוגלת להוציא לעצמה צלחת או כוס בלי להביא שרפרף, לעמוד עליו ולסכן את עצמה.
&nbsp
אני בעד קולט אדים, יש כבר מספיק נגרות כבדה מעל השיש.

מושי 29

New member
ההפסד הוא 60 ס"מ או 120? [כי גם בילט-אין תופס 60 ס"מ]

בבקשה תעזרי לנו אנחנו בבעיה כי כבר ביצעו את תוכניות האינסטלציה של הכיורים לפי התכנון הזה אז אין איפה למקם בילט-אין

מרי פופ

New member
120 באחסון של מגירות מתחת לשיש, שהינו האחסון הכי

משמעותי לכלים או נשלפים למזווה.
הבילט אין היה צריך להיות ליד המקרר. אבל למיטב זכרוני, זה נאמר פה כבר המון פעמים ואתם חששתם רק למקום ע"ג השיש. אז יש לכם שיש מאוד גדול ויפה, אבל איפה תשימו את כל הצלחות, הכוסות, הקערות, המגשים, הסירים המחבתות, הפלסטיקים, מגבות מטבח, ניילונים ומוצרי אפיה, תבלינים ואיפה יהיו על מוצרי המזון היבשים שאמורים להיות מאוחסנים במטבח?
הלוואי ויכולתי לעזור, אבל לא יודעת איך.
&nbsp

מושי 29

New member
האם תכנון האחסון המצ"ב מספק במידה מסויימת?

אם יש מה להוסיף אנא תאמרי לנו

מרי פופ

New member
אבל איך אפשר לשנות בלי להזיז כלום?

למרות מה שכתוב, אין מספיק מקומות אחסון.
אני לא אומרת שלא ניתן להסתדר במטבח כזה, הסתובבתי עם משפחתי בת ה 5 נפשות במשך חודשים רבים בקראוון ואני יודעת שניתן להסתדר עם מטבח קטן ומקרר קטן וכו'... אבל זה אומר שלא יהיה לכם בכלל מקומות אחסון, תשכחו ממבצעים בסופר, לא יהיה מקום ל 1+1... תצטרכו לערוך קניות קטנות כל יומיים כי אין מקום לאחסן לטווח ארוך יותר.
אפשר להוסיף עוד ארון עליון מעל הכיריים, מגובה 70 ועם כל הארונות להגיע לתקרה.

מושי 29

New member
יש לך המלצה על קולט אדים שמתאים לסגנון הכפרי

הדלתות הם פולימר דגם אופק של אורצ'ארד

דורית1901

New member
בלי מדיח? טעות חמורה

אתם דנים את עצמכם לאלפי שעות (במצטבר) של שטיפת כלים.

דורית1901

New member
באמת אין, כי אתם דוחסים שני מטבחים

לשטח הזה.

מרי פופ הציעה לכם רעיונות שלו אני במקומכם הייתי מאמצת. כמו שהמטבח הזה נראה עכשיו אתם תסבלו קשות.

פיפיות1

New member
דווקא זה תלוי באורח החיים

במטבחים סביבי, גם החדשים, אין הרבה מדיחים. ענין של סגנון.
אני מתלבטת אם שווה לי לבזבז עמודת מגירות בשביל מדיח, ונוטה ללא.

דורית1901

New member
זה לא ענין של סגנון

משפחה שאוכלת בבית ומבשלת מינימום תמלא בקלות מדיח ובלעדיו מישהו יעמוד חצי שעה נוספת לשטוף את אותם הכלים. זה כמו הימנעות מהחזקת מכונת כביסה וכביסת בגדים ביד כל ערב.

כשמתכננים מטבח חדש המטרה היא להגיע למשהו פרקטי ונוח שישמש את המשפחה בהנאה. בשביל לסבול יש דרכים זולות יותר.

למעלה