המלצות לחנויות רהיטים

תומי 30

New member
המלצות לחנויות רהיטים

היי חברים,
אבקש המלצות וגם אזהרות (אפשר בפרטי) לחנויות רהיטים באיזור המרכז.
אני צריף ספות,מזנון,שולחן קפה,פינת אוכל וחדר שינה.
המלצה על חנויות שיש בהן ניסיון שמה שמזמינים אכן מסופק באיכות טובה במידות הנכונות,בצבעים הנכונים וכו'
תקציב...קשה לי לתת מחיר שאני מצפה לו...אבל לא מחירי נטוצי ודומים להם.איכות טובה במחירים שפויים (שפוי לא אומר הכי זול שיש אלא שאתה משלם מחיר על עבודה איכותית ולא על המותג)
הסגנון הוא מודרני.

תודה לעונים

אני רואה שעדיין לא ענו לך.

יש לי טיפ בשבילך: כשאני נכנסתי לבית החדש, הלכנו ל "מרפדיית אביב" באזור התעשייה בראשון, (נדמה לי רח' האצל או הלחי). שם מראים לבעל המרפדייה (מרקו) מה שאתה רוצה מתמונות, והוא עושה לך אותו הדבר בדיוק ברבע מחיר, איכות טובה מאד. נסה אצלו. אני מאמינה שכמה שתזמין יותר דברים ההנחה תהיה גדולה יותר.

כמו כן הלכנו לחנות עצים בשם "מי השרון"

בצומת סגולה, הזמנו מהם גוש עץ ענק ועשינו ממנו שולחן מהמם לסלון. בדיוק אותו דבר יש בביתילי רק פי שניים אם לא יותר.

אפשר תמונה?

מרי פופ

New member
רוב הנגרים היום לא מייצרים כיסאות וחלקם גם לא שולחנות

ואם כן, זה לא מוזיל בכלום, להיפך.
&nbsp

מרי פופ

New member
זה לא סתם שלא ענו...

אישית קשה לי להמליץ בפה מלא ובצורה בטוחה על חלק מהחנויות שעבדתי איתן בעבר, בשל ארועי פשלות לא נעימות.
יש לי רקורד טוב, בנתיים, עם רהיטי קולמן בכפ"ס (מעט יקרים מהממוצע), עם שמרת הזורע בלח"י.
יודעת מקולגות שרהיטי לובלינר מומלצים ויש לי לקוחת מרוצים שקנו במחסני הנמל בשוק הפשפשים ביפו.
יש חנויות רבות שעושות רהיטי לפי הזמנה, כמו ארנה בדרום תל אביב שיש לי נסיון טוב איתם, אבל צריך להתמקח כי הם נוטים ליקרנות יתר. מקולגות אני יודעת על שביעות רצון רבה מג'ורג' טופ האוס, ברחוב ידידיה פרנקל (קרוב לרהיטי ארנה שהזכרתי).

תומי 30

New member
תמי תודה.ועוד 2 שאלות

האם מכירה חנויות מומלצות במרכז הישראלי לריהוט?
כמה נהוג לשלם מקדמה טרם קבלת הסחורה?
אם תוכלי לשלוח לשלוח לי בפרטי ממי כדאי להתרחק (לא מספק סחורה,עיכובים באספקה,סחורה שמגיעה לא כפי שהוזמנה (מידות,צבע,גימור נמוך מאשר בתצוגה וכו').

תודה רבה

מרי פופ

New member
היה לי בעבר נסיון רב שנים עם חנות בשם סטטוס במרכז הישראלי

הסחורה במרכז הישראלי סבירה מינוס, לא מתאים להגדרות שבהודעה הפותחת שלך.
&nbsp

למעלה