עמדת מחשב

meninblack4

New member
עמדת מחשב

היי לכולם,
מדובר על דירת קבלן ויש לנו מקום לעמדת מחשב. העניין שאין לי מושג איך אני מסדר את האזור הזה שיהיה פונקציונאלי למחשב + מדפסת + ארון או בכלל מה אפשר לעשות מהאזור הזה.
אשמח לתובנות.
נ.ב מדובר על מחשב איימק אז אין כונן למטה אלא רק המסך למי שלא מכיר.

הייתי עושה מדף צף מצד לצד שיהיה השולחן, אני מבינה שהאורך

כ170 סמ
ומעליו עוד מדף פחות עמוק ועליו אפשר להניח את המדפסת ואביזרי אחסון נוספים
או מתוך ה 170 לעשות יחידת ארון סגורה בגודל כ 45-50 סמ עם דלת אחת ובהמשך מדף פתוח
צרפתי את פינת העבודה שלי

עמדת מחשב

מני שלום,
אני מציעה לך לפנות למעצב/ת שיתכננו לך שולחן וארון בהתאמה מושלמת לנישה. עומק שולחן מומלץ מינימום 60 ס"מ. יהיה עלי לדעת אם רוחב המסדרון שמאחורי פינת העבודה בכדי לדעת אם ניתן להעמיק את השולחן מבלי שהכיסא יחסום אם המעבר. את המדפסת שלך יש למדוד ולסגור בארון לצידי השולחן. השולחן והארון צריכים להיות באותו העומק. עצה שלי-
1) הימנע מלהניח את המדפסת חשופה על השולחן והימנע ממדפים פתוחים. הם עלולים להיראות רע בפינת עבודה ומשרים אווירה של בלאגן.
2) הימנע מכבלים חשופים. זה נראה רע מאוד. שולחן נכון יסתיר אותם.
מקווה שעזרתי לך. עם שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלי בטלפון
058-6444624
בהצלחה!
לי מסס, מעצבת פנים.

מרי פופ

New member
מדף מחוף לחוף, מעל אפשר לתלות מדפים או ארון סגור

כמו בתמונה שלי.
מאחר ומדובר בכ 160 אורך (לפי מידות החשמל), אפשר להוסיף ארונית עם מגירות עם גלגלים או נייחת מתחת לשולחן. את המדפסת הייתי ממקמת על השולחן באחת הפינות, היא צריכה להיות נגישה ובגובה נוח.

meninblack4

New member
תודה רבה לכולם

אני רק צריך לחשוב איך לעשות את זה ככה שהיכסא לא יפריע במעבר.
אני צריך למדוד.

מרי פופ

New member
מה עומק הנישה ומה רוחב המעבר?

מצרפת משהו שעשיתי בבית, במסדרון (מתנצלת שהתמונה מרחוק) לא מפריע בכלל למעבר, עומק הנישה 60 בכוונה.
אגב, את פינת העבודה בנה בעצמו בעל הבית, שיש לו ידיים ממש טובות, בעלות נמוכה ביותר.

meninblack4

New member
מדהים.

זאת דירה מקבלן אז לא כ״כ מאשרים לנו להיכנס אבל אני אבקש שימדדו לי.
תודה רבה על התמונות, זה נתן לי פרופרוציה שאפשר לעשות משהו יפה.

למעלה