שאלה לגבי דלת מקלחת הורים

ברקית19

New member
שאלה לגבי דלת מקלחת הורים

שלום לכולם,
אנחנו מתקרבים מאוד לבנייה - רגע לפני מכרז קבלנים ויש לי שאלה:
כפי שניתן לראות בתמונה מתוכננת למקלחת ההורים דלת הזזה עם שתי כנפיים (גודל המקלחת 220/200).
האם יש לכם פיתרון לדלת רגילה באותו קיר? (לא מעוניינת להעביר את הדלת לקיר בכניסה לחדר) האדריכל שלי מתנגד לדלת כנף שתיפתח לכיוון ארון המקלחת.
האם ניתן לדעתכם להתקין דלת הזזה עם כנף אחת?
תודה לכל המשיבות/ים ולהתראות בשאלות הבאות

רוני ג10

New member
אני הייתי מעבירה את דלת הכניסה לחדר האמבטיה

מנסיוני,עדיף דלת מהמבואה לחדר השינה ולא לצד המיטה.
אם אחד מבני הזוג ישן,פתיחת דלת ליד הראש שלו,והדלקת אור בחדר האמבטיה,ממש לא נוחים.

ברקית19

New member
תודה על תגובתך אך כמו שציינתי

אני לא מעוניינת בכך (יש לי 12 שנות ניסיון עם מיקום כזה של דלת ואני חיה עם זה בשלום). מנגד חשוב לי מאוד להשאיר את הקיר בכניסה לחדר ללא פתח משום שהחדר קרוב לאיזור הציבורי ולא מתאים לי שיראו משם (ולו בזוית) דלת פתוחה של שרותים. אשמח להצעות נוספות. תודה!

מרי פופ

New member
זהו חדר אמבטיה לא "מקלחת הורים"

האם זה יהיה הגודל של האמבטיה? רוחב של 90 לפחות ותופסת חצי חדר?
דלת הזה עם כנף אחת בפירוש! ברור שזו הדלת שצריכה להיות כאן, אלא אם אתם רוצים לחיות בסרט תקופתי.
ממליצה ללכת על דלת עם כיס ששותלים כבר בבניה עם מנגנון טוב, עיבוי הקיר וכו' לקיר 15 בערך, זה לא רחב (יש לכם מספיק מקום), זה מייקר אבל זה יוצא נפלא (עלות לכיס כזה היא מעל 2,500 ש"ח, תלוי אצל מי מזמינים).

ברקית19

New member
תודה מרי פופ
כל אחד והחלום שלו

אמבטיית ג'קוזי היא החלום שלי

ובכלל, בהמשך אשתף אתכם
איך כל הבית הזה הוא חלום ותקוה שמלווים את התמודדות הלא קלה שלי לצד הבניה...

מרי פופ

New member
נפלא! תמשיכו להיות נאמנים לחלומות!

לגבי הכיס, תני לאדריכל לתכנן את המפתח, יש אפשרות להרחיב בקצת את החדר או לצמצם במעט את עומק הארון.
אגב, בדא קוצי'נה בראשון לציון ראיתי דלת הזזה עם שתי כנפיים בעיצוב מדהים ביופיו ובייחוד שלו.

Iris Design

New member
את צריכה לפנות לפורום שיפוצים

צריך לחשב אם דלת אחת נכנסת לכיס ל צד אחד של הקיר. יש פה עניין של תכנון נוח וגם יעיל. אם האדריכל אומר שזה הפתרון הטוב ביותר, הוא כנראה יודע על מה הוא מדבר.

גלמיש1

New member
אני אומרת לך שאם תפתחו דלת לכיוון המבואה לחדר

אבל צמוד לפינה - לא יראו כלום מבחוץ, בשום זוית. את יכולה לבדוק את זה בשרטוט.
&nbsp
לגבי הג'קוזי - לנו היה כזה בגודל 80X180 (רק בגלל בנזוגי הגבוה) הרבה שנים, גם חלום של הבנזוג. מי שבעיקר נהנו ממנו זה הילדים כי יכלו לעשות אבמטיות בצוותא (הג'טים מייצרים אחלה קצף!) , ובעלי אולי 3 פעמים בשנה. הילדים גדלו, ובשיפוץ האחרון נפטרנו מהג'קוזי.
אם את ממש רוצה ג'קוזי ומדובר על שימוש של אדם אחד (גם 90 סמ. רוחב לא ממש מספיק לזוג) אז אפשר לעשות ג'קוזי בכל גודל אמבט שרוצים. הרוחב כאן זולל את כל המרחב בחדר.
&nbsp
אם כבר מדברים...
- רוצה להשב את תשומת ליבך שחלון מחדר הורים שצופה ישירות אל רחבת הישיבה הציבורית שיוצאת מהסלון - לא נראה לי רעיון טוב. גם פרטיות, גם רעש... נראה שיש לכם די והותר חלונות בחדר הזה. הייתי מוותרת עליו.

למעלה