מרגישה צורך לשתף אתכן/ם בחיפושי אחרי מכשירי חשמל

מרגישה צורך לשתף אתכן/ם בחיפושי אחרי מכשירי חשמל

אני באופיי חופרת...שמתי לב משיטותי בחנויות שיש יבואנים רשמיים ומקבילים. חנויות החשמל נוטות לשווק את המכשירים שהם עובדים איתם. את הדגמים שלא, או שאין או שמביאים דגמים ישנים יותר...ולא אפרט יותר. המבין יבין.

החלטתי כבר על הדגמים שארצה

במקרר אני רוצה דגם שעולה ביבואן מקביל פחות 2500 ש"ח שזה פשוט המון...
אבל אני מפחדת לקחת סיכון.
לגבי מדיח - מתלבטת בין באוקנכט לבין סימנס. שמעתי טובות על סימנס בבאוקנכט לא שמעתי אבל התרשמתי שיש שם ברז נוסף לקיטור אבל לא נראה לי שאשתמש בו...

מרי פופ

New member
סימנס מצוין, יש לי כבר 6 שנים והוא שקט ומנקה נפלא

לגבי יבוא מקביל, אני בדרך כלל לא בעד, אבל פער המחיר ממש גבוה ואם יש לך מידע לגבי השירות שנותן אותו יבואן וחוות דעת טובות, אז אולי אפשר.

אודרי11

New member
לי יש מדיח סימנס

הוא מעולה, רוחץ היטב, וגם שקט מאד, שזה יתרון גדול...המדיח הקודם היה כל כך רועש, שלא הייתי מפעילה אותו בערב, כי זה הפריע לנו לשבת בשקט בסלון.

אני חושבת שאין לך מה לחשוש לקנות יותר בזול אצל יבואן מקביל, בסך הכל נותן השירות, הוא אותו נותן השירות

יש 2 דגמים של סימנס - אחד עם 6 ליטר והשני עם 12

נראה לי שאלך על ה- 12 ליטר. השני יותר יקר והשימוש בתכנית של ה- 6 ליטר לוקח 3 שעות. מה דעתכן?

לגבי השירות - שמעתי שהם פחות טובים ולא ידעו לתקן כמה דברים במקרר הזה...

רק לגבי ה 3 שעות

קנינו עכשיו מדיח (של בוש דווקא), עם תכנית חסכונית של 3.5 שעות.
מודה שבהתחלה הנחתי שהיא פשוט לא בשבילי... אבל בסוף היום אין שום בעיה להפעיל אותה - שיעבוד, מה איכפת לי?
והאמת שגם באמצע היום (בדרך כלל יש פה שני מחזורי מדיח ביום) - אם אני לא מתמהמהת מדי אחרי ארוחת צהריים - מספיקה להפעיל עוד סיבוב חסכוני. אם לא - מקסימום בצהריים תכנית קצרה יותר.
בקיצור - לא לחשוש מזה. לגבי שאר הדברים אין לי מושג.

אין לי מושג, כאמור אני לא עם סימנס.

רק כתבתי ש 3 שעות נשמע המון זמן לעבודת מדיח, אבל אם הכלים לא דחופים לך, זה ממש לא משנה.
אצלי זו תכנית חסכונית (במים וחשמל), לא זוכרת כמה בדיוק צורכת.

רוני ג10

New member
יש לי מדיח סימנס

הדגם של ששה ליטרים.
יש לי אותו שנתיים והוא מעולה.
יש תוכניות רבות וצריך ללמוד אותן.
אני משתמשת בתוכנית שכולל זמן יבוש זה שעה וחצי.
יש פונקציה נוספת של חימום המדיח מראש לפני הטענת הכלים,במקרה של ארוח וכמה מדיחים זה אחרי זה.
אחרי החימום התוכנית היא של שלושים דקות לכל סבב.
חוברת ההסבר שלהם ברורה ופשוט צריך לקרוא!!!
&nbsp
מנצלת לשאלה...
עלות משוערת למדה מתפלסת,לפני הנחת פרקט, בחדר שחובר משני חדרים ויש הבדל גובה באחד מהם.
תודה

למעלה