נמלים

Shayair

New member
נמלים

דירה חדשה במגדל, התקבלה לפני שנתיים מהקבלן,
באופן כללי אין נמלים, אבל כאשר יש לדוגמא אוכל שנפל, או מעט שאריות בריצפה לאחר הארוחה, שלא הספקנו לנקות,
מתחילות להגיע נמלים, ולעיתים אפילו הרבה נמלים.

לכן המסקנה שלי היא שיש נמלים, שמגיחות כאשר יש להן סיבה.

ניסיתי לעקוב אחר הנמלים, לא הצלחנו לאתר את הקן,
כנראה באיזור מסויים מאחורי הפאנלים, לא ברור היכן.

כמו כן, קראתי שהדברה לא תעזור, מכיוון שכל עוד לא מאתרים את הקן והורגים את המלכה,
אז גם אם תתבצע הדברה, סביר להניח שבתוך זמן קצר הנמלים יחזרו.

גם אם יש הדברה רלוונטית, היא חייבת להיות ידידותית (אם יש דבר כזה, גם לא מזיק לאנשים וגם קטלני לנמלים),
לאור ילדים קטנים בבית.

לעצתכם אודה.

עשיתי הדברה

את צודקת. צריך לגלות את הקן. אבל מדביר מקצועי יודע לעשות זאת. אצלנו הוא ביקר 3-4 פעמים. כל פעם עלה על קן חדש. אבל הבעיה נפתרה. ההדברה לא מזיקה לבני אדם.

Iris Design

New member
מדביר מקצועי יעשה את העבודה

את צריכה לראות רשיון, וגם - הוא כבר אמור להגיד ך לבד שהוא יאתר את הקן.

מרי פופ

New member
חובה להדביר את הקן

הנמלים חיות בתוך החציבות לחשמל ולאינסטלציה, חובה להדביר בחומר שמדמה מזון שאותו הנמלים לוקחות עימן לקן.
להתעניין אצל מדביר מקצועי, אבל אמרו לי שיש משהו כזה שקונים בחנויות כמו הום סנטר/אייס...

henor

New member
אני משתמשת כבר כמה שנים בג'ל נמלים

שמים כמה טיפות מהחומר לאורך המסלול שלהן, והן לוקחות אותו לקן. הבעיה נפתרת בדרך כלל בתוך יום.
לחומר אין ריח, אבל אני לא יודעת מה רמת הרעילות שלו. בכל מקרה אני מקפידה לנקות היטב את השאריות ברגע שהנמלים נעלמות.

henor

New member
החומר הוא קווין ג'ל

הזמינו אותו בשבילנו בדואר - אין לי מושג מאיפה.

חופית87

New member
הייתה לנו מכת נמלים בבית

כל שנה, רב השנה - פיזרתי סוכר מעורבב עם אבקת כביסה - הן לוקחות את אבקת הכביסה לקן ביחד עם הסוכר - וזה פשוט מחסל את הבעיה. יעזור לעשות את זה כמה שיותר קרוב לקן, אבל תנסי בכל זאת.

חופית87

New member
אגב, אם כבר הדברה - אז עדיף הדברה אורגנית

אם תרצי אשלח לך את שם המוצר במסר פרטי (שלא יגידו שאני עושה פרסומת
).
לא מסוכן, ואפשר להישאר בבית בזמן ההדברה ואחריה - וכמובן, מאוד אפקטיבי.

מרי פופ

New member
מותר להמליץ על מוצרים, ספקים ונותני שרותים טובים

יש הבדל בין המלצה של גולשים פעילים בפורום לבין מקדמי אתרים שנכנסים משום מקום ונותנים המלצה חמה "מהלב".
תכתבי בבקשה את שם המוצר.

למעלה