אריחי מטבח

leon5001

New member
אריחי מטבח

שלום,
עליי לחפות את קיר המטבח רצועה אחת של 2 מטר על 60 ס"מ ועוד רצועה צרה בקיר המאונך של 30 ס"מ על 60 ס"מ.
האם אריחים גדולים 25X50 רלוונטיים לשטח קיר כזה קטן או שבמטבח עדיף לבחור באריחים קטנים יותר לדוגמא הבריקים.
השיש שבחרנו הוא 4004 מסדרת הבטון וארונות המטבח לבנים עם נגיעה קלה של שמנת. לאחר מספר חיפושים החלטנו לרדת מכל האריחים המקושקשים למינהם וכרגע אני מתלבט האם ללכת לכיוון אריחים בכחול או בשמנת. אשמח להצעות

leon5001

New member
בריקים

ביקרתי היום ברוחמה שרון- מקום מדהים.
מצאתי אריח בצבע תכלת אפרפר בשתי מידות מלבני 6.5X13 וריבוע 13X13. הדבר היחיד שמפריע לי זה שהמלבני קטן מדיי ואולי ריבוי החייץ/הרובע בין האריחים ישתלט על הקיר והמראה הכללי ולגבי הארחים המרובעים אני תוהה האם צורה זאת מתאימה למטבח. הייתי חי בשלום עם האריח המלבני היה גדול יותר. אשמח לחיזוקים.

רוני ג10

New member
אריחים

אני הייתי משתדלת לחפש גודל של אריחים עם מינימום חיתוכים.
או ללכת על 30/60 שזה בדיוק שתי שורות בגובה ( אם הבנתי נכון) או אריחים בגובה 15 סמ,העיקה שבכפולות יכנסו אריחים שלמים,וכמובן לקחת בחשבון את כמה המ״מ בין אריח לאריח.

leon5001

New member
בריקים

כמובן שנשאף לא לחתוך אריחים.
האם לדעתך בריקים מלבניים לא מתאימים למטבח ועדיף ללכת על אריחים גדולים?
&nbsp

מרי פופ

New member
מנסיוני אין שום בעיה עם בריקים

אני אוהבת את הקומפוזיציה שנוצרת. יפה יותר מאריחים של 25/25.
כחול יהיה מקסים.

Iris Design

New member
צריך לראות תמונות של האריח

אולם הגודל שבחרת לא מתאים. בריקים יראו אחלא אבל נסי גם למצוא אריח 30*60.

leon5001

New member
לא הבנתי

כתבת שהגודל לא מתאים? איזה מהם? ה-13X13 או 6.5X13 או שניהם? העניין שעם אריחים גדולים אני מסתבך עם הקיר של החלון שם יש שקעים ונדרשים חיתוכים.

Iris Design

New member
אני לא רואה בעיה בשקעים וחיתוכים

רצף טוב יעשה עבודה טובה

leon5001

New member
אז לרדת מבריקים?

האמת אני די בהתלבטות כי הבריק עצמו לבדו יפה ראיתי אחד בשם landscape ocean אצל רוחמה שרון אבל נראה לי שזה לא יעבוד טוב עם כל החריצים על הקיר וכן הייתי מעדיף את המראה השלם יותר. אז את חד משמעית לגבי אריחים גדולים ולא בריקים קטנים אם אני מבין נכון?

leon5001

New member
מה דעתך על זה?

ארונות המטבח בצבע לבן והשיש יהיה 4004 של קיסר.
מידות האריח 20X50.
יש לי קטע מרכזי של 60X200 ס"מ ועוד 40X60 ס"מ בקיר המאונך

למעלה