התיעצות לגבי תנור - לא יודעת אם זה המקום

התיעצות לגבי תנור - לא יודעת אם זה המקום

היום סוף סוף הלכתי לקנות מוצרי חשמל. הייתי די סגורה אבל הציעו לי דגמים נוספים שלא הייתי מודעת על קיומם. רציתי תנור אלקטרולוקס /AEG והם הציעו לי תנור של חברת גרין ליין באחריות ניופאן. תנור מסיבי יותר. היתרון שבו שניתן לפרק את הזכוכית הפנימית בדלת ולנקות. הנפח שלו יותר קטן אבל כשהשווינו את התבנית של אלקטרולוקס זה כמעט אותו הדבר...
הציעו לי גם את דהטריש אבל אני לא כל כך אהבתי. יש לתנור מגרו טלסקופיות שזה נחמד....
מה דעתכן?

אודרי11

New member
מסילות טלסקופיות זה לא רק נחמד..

זה בטיחותי...

יש לי כאלה בתנור בוש שלי, ואני יכולה לחלק את חיי השימוש בתנור אפייה , ללפני ואחרי....אי אפשר להשוות, את הנוחות, הקלות לבדוק את מצב האוכל בתנור, ושלא לדבר על העניין הבטיחותי...אפשר לגרור את המסילה החוצה בקלות, ולבדוק את התבשיל בלי חשש להתהפכות.

תודה. בכל תנור יש יתרונות וחסרונות

באלקטרולוקס יש מסילות טלסקופיות אבל...דלת התנור לא מתפרקת. אני צריכה לשקול מה עדיף ומה לא.

אני גם לא שמעתי על חברת גרין ליין אבל...

הם הראו לי שהפנל הוא מתכתי ולא מפלסטיק

לי ש תנור אלקטרולוקס עם דלת מתפרקת

תשאלי בחנות, לא יודעת מה הדגם.
קניתי לפני שנה וחצי.

יכול להיות שהיה להם דגם ישן...שמתי לב שגם עם אחריות

לא של היבואן הרשמי מקבלים פחות תבניות...

את מרוצה?

גלמיש1

New member
רק לא לקנות תנור רוזייר!

קניתי אחד כזה ורק בדיעבד גילית שלמטה, בתחתית התנור, אין 'תעלה' לאיסוף הנוזלים. כלומר התנור בעצם נפתח באופן שמזרים את הנוזלים או האדים שהצטברו על דלת התנור ישירות לתוך הארון שמתחת. זה מפגע רציני.
בכל תנור אחר שבדקתי יש שם למטה חתיכת מתכת עם בליטה קטנה ששומרת מפני נזילה למטה.
הם סרבו בכל תוקף להחליף תנור, והשרות שלהם מתחת לכל ביקורת (כל פעם 3-4 טלפונים עד שמישהו עונה לך, ואז מבטיחים שיבררו ויחזרו...וחולפים שבועות..וחוזר חלילה) .

Iris Design

New member
לכל תנור אפשר לפרק את הזכוכית

לפעמים צריך מברג, אבל זה לא סיפור.

אני תמיד הולכת על נפח, ופיזור החום, כי זה מה שמשנה בסוף.

למעלה