נשמח לעזרה שלכם בנושא- מטבח

נשמח לעזרה שלכם בנושא- מטבח

אנחנו בונים בית חדש , בשלב סיום הטיח, ויש לנו כמה התלבטויות על המטבח. בא לכם לעזור?

1. המטבח מתוכנן להיות בצורת ח'. אני מאוד רציתי שיהיה גם דלפק לארוחות קלות או כוס קפה. עכשיו המידות בשטח קצת שונות, (אחת מאלף הטעויות שהקבלן שלנו עשה:( )
ונשאר מקום די צר למעבר אם נעשה את הדלפק:
דלפק מינימלי זה 95, שייכנסו שם 2 כסאות צרים, ואז המעבר נשאר 124 ס"מ.
מה אתם אומרים/ות? 124 זה מספיק? להקטין את הדלפק/ לוותר עליו בכלל?
(יש פינת אוכל קרובה, תראו בתוכנית...)

2. המטבח יהיה מפורמייקה משיקולי תקציב. אנחנו מתלבטים אם ללכת על גוונים נייטרליים של שמנת עדין או תכלת עדין. חוששת שהתכלת יהיה מאוס עלי אחרי כמה זמן ואני אוהבת שבמטבח שמנת יש יותר אופציות למשחק עם הצבעים. הבעל נוטה לכיוון התכלת. האם יש לכןם המלצות לכאן או לכאן? וגם, ממש קשה לראות מהמניפות של הפורמייקות מה ייצא יפה, האם יש לכם המלצה על פורמייקה מסוימת שיוצאת מקסים? שוב- בשמנת או בתכלת. אפשר לבחור מאפר, ווילסון, מזונית או כל דבר אחר..
חשבתי בשמנת על ארפא 0001 או וווילסון D431M
ובתכלת- מזונית 3305 או ארפא 0264
יש למישהו ניסיון איתם?
וגם תמונה של מטבח שאהבנו מאוד והוא במבנה שלנו.
מצ"ב תוכנית המטבח
תודה רבה מראש!!

מרי פופ

New member
תגדילו את הדלפק ל 100, 95 לא מספיק

והמעבר ישאה 120 וזה בסדר גמור.
לטעמי האישי בכלל אין צורך בדלפק לצד פינת אוכל, אבל אני יודעת שלמשפחות דתיות רבות חשוב מאוד מאוד להפריד בין האכילה היומיומית לארוחת שבת וחג ולכן במקרה כזה התכנון שלכם בסדר גמור.
לגבי שמנת או תכלת... קודם כל 0001 הוא לא שמנת אלא לבן שבור שהוא לבן למדי ובכלל לא שמנתי. אני בדעה שלבן נמאס יותר מתכלת... אבל לא כולם בדעה שלי.

תודה מרי

גם על האחבחנה ש0001 זה לא שמנת.. כ"כ קשה להבדיל. אם כך, יש לך המלצה אחרת לפורמיקה שמנת?

תודה רבה,ננסה!

ולגבי הצבע, התחלתי לחשוב על ירקרק בהיר,
יצא לכן לעבוד עם פורמייקה ירוקה שיוצאת יפה? ירוק לכיוון האפור- מעושן, שלא ייראה חדר ילדים...

למעלה