עוצו עיצה לעיצוב המטבח והדירה

מושי 29

New member
מה הרווח בשינוי בחדר האמבטיה?

ואיך יוכלו לשבת ביציאה מהמטבח למרפסת שירות?

talitush2

New member
לא מצליחה להבין את ה"צורך" בשירותי אורחים

בדירת 4 חדרים, ואתם יודעים מה? גם לא בדירת 5 חדרים.

למעט המקרים שבהם השירותים הכלליים מצויים עמוק בסוף המסדרון, כך שצריך לעבור את כל הדירה כדי להגיע אליהם. במקרה כזה, אולי אפשר להבין.
ברוב המקרים הדירות לא מתוכננות כך, והשירותים הכלליים די קרובים לכניסה ולסלון, ולכן אין שום צורך בעוד נוספים.
הדירות בארץ ברובן אינן מרווחות, משום שדוחפים ב-100 מ"ר גם 4 חדרים, גם שירותי הורים, חדר ארונות, חדר שירות, מרפסת וכו' וכו'. וחובה אי במטבח.
אז פלא שהן צפופות ודחוסות?
הדירה שאני גדלתי בה בזמנו בתור ילדה היתה של 100 מ"ר, 3 חדרים בלבד, עם חדר שירותים אחד (כי ככה היה אז לכולם), חדרים ענקיים, מרפסת ענקית ומאד מאד מרווחת.
הדברים באים על חשבון, ולכן אם דוחסים עוד שירותי אורחים מיותרים לגמרי (ואני לא מדברת רק בדירה הזו, אלא בכלל), אז ברור ששאר החללים יצומצמו.
לגמרי מגוחך בעיני.

eden7115

New member
כאמא לילדים קטנים שגם עובדת מהבית - אני מבינה מאוד את הצורך

בשירותים הכלליים הילדים מתקלחים ולא תמיד מסדרים אחריהם או משאירים אחריהם את חדר הרחצה מסודר.
אני - לא נכנסת לשם כמעט, כי יש לי את השירותים ביחידת הורים, אז לפעמים חדר הרחצה נשאר ככה כמה ימים בלי שאני יודעת עד שאני נכנסת "בטעות" (כי חייבים להכנס לחדר שירות...) - ואז מזדעזעת - וכמובן מסדרת ומנקה את האסלה והכיור (משאריות משחת שיניים וסבון נוזלי...)...
&nbsp
בואו נגיד שהיה לי הרבה יותר נוח אם היו לי שירותי אורחים בדירה, שלא הייתי צריכה להתעסק עם חדר הרחצה המרכזי כל פעם שמגיעים לקוחות או אורחים (בעיקר בפתע...).
&nbsp
אבל - וכאן אני מסייגת - זה לא הכרח - זה בונוס - ואני אמליץ על זה רק אם יש מקום ולא מוותרים על דברים חשובים אחרים!!!

talitush2

New member
במקרה שלך זה באמת מתבקש

כשעובדים מהבית זה באמת נחוץ.
אבל מרבית המקרים הם לא כאלו, ועדיין אנחנו רואים דירות קבלן של 5 חדרים שרובן מתוכננות מראש גם עם שירותי אורחים. פעמים רבות הם ממש תקועים באמצע הסלון, הדבר הראשון שרואים, פעמים ללא חלון. פשוט נורא.
מיותר לגמרי בעיני.

כמובן שאם יש צורך ויש מקום - אדרבא. הבעיה שאנשים רבים הופכים מיד לחובה דברים מיותרים לחלוטין.

eden7115

New member
כמו שאמרו לך - ממש לא כדאי

בטח ובטח שלא על חשבון החדרים. אם בכל זאת "חייבים" שירותי אורחים, אז המקום שלהם צריך להיות לדעתי בקיר שמימין לדלת הכניסה - אבל צריך לדאוג שיהיה קיר שיסתיר אותם, ולזה אני לא רואה אם יש מקום, צריך לבדוק את המידות...

kobra14

New member
מי תיכן את המטבח המדהים שמרי פופ העלתה?????

אפשר עוד תמונות מזוויות שונות של המטבח הזה???
&nbsp
כזה עיצוב עוד לא ראיתי....
&nbsp

מרי פופ תכננה, אלא מי?

kobra14

New member
מספר שאלות לגבי המטבח הזה....

1. מה צבע הארונות התחתונים (מספר סידרה - מה לבקש בחנות - יש סדרות של לבן?)
2.מה צבע החיפויים (מספר סידרה - מה לבקש בחנות)
3.איזה שיש?
4הארונית מעל השיש זה צבע תכלת?
&nbsp
תודה מראש,

למעלה