בעייה קשה. תכננו מקום למקרר של 90 ס"מ והינה מתברר שאחרי

בבקשה

המקרר הנוכחי הוא 80 ס"מ. והוא נכנס.

היות שממה שקורה מסביבי (גיסה וגיס שקנו מקררי ענק ועדיין אין להם מקום לסירים אני לא ממש ששה להחליף מקרר. זה סוג של פינוק שאוותר עליו (גם על-פי המלצת טכנאי להשאר איתו כול עוד הוא חי
). ממילא. גם אם היה לי שם מקום של 90 ס"מ עדיין!!! תוכנן מראש להכניס עוד מקרר קטן למרפסת שירות לתקופות של אירוח בלבד.
&nbsp
אם היה אפשר לגרד את הקירון הפצפון הזה של ה-20 ס"מ. זה היה פותר את הבעיה לגמרי. יש מספיק מקררים שייכנסו. למעשה השאלה שלי היתה מכוונת יותר לגודלי הפנים של המקררים הקיימים אבל אני מניחה שלא יודעים וזה באמת הגיוני כי מקררים כאלה לא באופנה היום.
&nbsp
תודה

יוסי. על סמך מה את אומר שזה עמוד

כשאני מחזיקה תוכניות ביד, ויותר מזה מבקרת בדירה אחת לשבוע ויודעת ממה בנוי כל קיר?

זה לא עמוד זה סימון של שינויי דיירים שיש

לבצע שם שינוי בקיר. זהו קיר בלוקים. הדירה כבר בנויה יש טיח ורצפה.

Star2020

New member
הצעות

1. לוותר על השירות של הנישה. גם ככה המקררים הולכים ונהיים פחות עמוקים, בעוד כמה שנים שתהיי צריכה מקרר, תחפשי מקרר לא עמוק.
2. תשאירי את הנישה כמו שהיא,בהנחה שהמקררים הולכים ונהיים יותר מנוצלים מבחינת נפח פנימי ביחס לנפחם החיצוני
3. תעבירו את כל החשמל שיש על הקיר שליד המקרר לקיר שממול, שיבנו קיר דק מבלוק 3 או 5, או קיר גבס.
&nbsp
לגבי ההצעה של גלמיש שכל כך פסלת. את יכולה לבנות נישה מעץ (נגרות) שמתוך המטבח יראו עץ, ובצד של המסדרון להדביק פלטת גבס על העץ עם פס ניתוק, כך שמהמסדרון יראו גימור של קיר רגיל.
&nbsp
תבדקי כמה השקעה נדרשת לכל השינויים האלו, והאם תוספת ההשקעה הזאת במחיר של מקרר איכותי שמנוצל טוב מבחינת הנפח שלו לא עדיפה

יש כמה מקררים ברוחב 84/85 ס"מ.

הקבלן מסכים תמןרת תשלום, לשייף את הקיר כדי להרחיב את הנישה. כמה ספייר מינימום אני צריכה?

למעלה