שולחן עם או בלי רגליים

שולחן עם או בלי רגליים

של 160 ס"מ אני רוצה להכניס שולחן עבודה..ההתלבטות היא האם להכניס שולחן עם רגליים (יותר מסיבי) או תלוי (קל לנקות תחתיו). צריך לשאת גם משקל של מכונת תפירה אחת או שתיים בו זמנית (עוד לא החלטתי) ואם ללא רגליים. איך הכי נכון.

מניסיוני:

הנגר שניגר(; את שולחן המחשב שלי עשה אותו לבקשתי כשולחן צף על''ג נושאי מדף גדולים.
לא החזיק לאורך זמן ויום אחד ובעת שטיפה נשענתי עליו הוא יצא כמעט לגמרי מהקיר.
הזמנתי 2 רגליים מנגר, הצמדתי בחזרה לקיר עם הדיבלים הקיימים והתקנתי את הרגליים.
עדיין המראה אוורירי יותר ופחות עמוס ממראה שולחן 4 רגליים.
יכול להיות שזה גם מה שעליכם לעשות.
רק לחברו עם 4 תומכים, להשתמש בדיבלים ייעודיים ולהיעזר באדם שיודע לקדוח כמו שצריך.

אשמח לפרטים. לי היה שולחן קטן עם מנגנון מברזל

שכמשרימים אותו טיפה הוא משתחרר וניתן להורידו לגמרי אל הקיר. מובן שלא עלה על דעתי לשים עליו מכונת תפירה למרות המגנון המסיבי. הקדיחה והברגים+דיבלים המתאימים.
&nbsp
לבת שלי יש שולחן עם צורה מעוגלת כמו גל (חלק צד יותר מהשני) נשען על הקיר עם שני ברגים וזוית לא רצינית מספיק לטעמי (מתוצרת רהיטי דורון כולל הרכבה) והיו לו גם שתי רגליים קצרות שנשענו על שתי שידות, אחת מכל צד. גם על השולחן הזה כשנשענים הוא נאנח.
&nbsp
לכן אשמח לכל עיצה. לא בא לי לחורר את הקיר (3 קירות למעשה) ולגלות שזה לא שווה את ההשקעה.
&nbsp
אם אפשר תמונה אודה לך מאוד (מאוד).

גלמיש1

New member
אני עובדת כבר 14 שנים על שולחן מרחף ברוחב 270 סמ.

הוא יושב בתוך נישה ,על גבי קונסרוקציה של שתי קורות פלדה (שני RHS בגודל 5X5 סמ. בצורת H עומדת) אחת מאחור צמוד לקיר ואחת מלפנים במרחק 18 סמ. מחזית השולחן (ככה שבכלל לא רואים את הקורה) . הקורות מעוגנות בתוך קירות הבלוקים שבצדדים.
יש לי עליו מחשב גדול, מסך, מערכת סטריאו קטנה ורמקולים, ערימת ספרים, שידת מגירות קטנה וכו... והעוזרת נוהגת לטפס עליו כדי לנקות את החלון הגדול שמעליו.
בקיצור - איתן ועמיד כמו קומת גלריה.

הריחוף שלו מאפשר להעמיד תחתיו שידת מגירות על גלגלים (כזאת רחבה של איקאה) וכסא או שניים ספייר שאפשר לשלוף כשבאים לקוחות. וברור שהרבה יותר נוח לנקות.

גלמיש1

New member
אגב, היה לנו עוד שולחן דומה ששימש שולחן יצירה לילדים

גם הוא היה בתוך נישה קטנה, רוחב 150 ועומק של כ 40 סמ. הוא עוגן לקירות סביבו בזוית ברזל קטנה שעליה הוא ישב. גם הוא היה יציב לגמרי. הסוד הוא לעשות את הפלטה קשיחה ולא דקה מדי. אצלי הפלטות עשויות מלביד ליבנה בעובי כפול (עובי 3.5 סמ.) . אפשר גם פלטה דקה אבל עם מוט/קורה שתוצמד לו מלמטה בעמידה, כלומר במאונך לפלטה, כך שהיא תיקח את המאמצים האנכיים מהפלטה.

כלכך מקנא לאדריכלים ומעצבים

כפי שאמרתי, הרעיון המקורי היה שולחן צף לגמרי..רק שזה לא מחזיק באופן רגיל.
הלוואי וגם אני הייתי יכול איכשהו לתכנן שולחן כמו שעשתה גלמיש, צף אך ממש יציב ואיתן!

גלמיש1

New member
בשביל זה יש אנשי מקצוע
זה חלק מהפרדוקס

אלו הדברים שאיש מקצוע יכול לתת לפרויקט, אבל אי אפשר לדעת אותם מראש ולכן הלקוח שואל את עצמו למה בכלל הוא צריך אדריכל או מעצב....

נעזרתי פה רבות בתחום הסטיילינג..כשנה וחצי כשאני

גר בבייתי ולראייה לאחור מצטער שלא שכרתי איש/ת מקצוע ממש לנושא התכנית האדריכלית.
לדוגמה, היה ניתן להקטין למשל את חדר הרחצה (די גדול) ולהוסיף לסלון
עוד קצת.

Iris Design

New member
נגר טוב יבנה לך שולחן מרחף חזק

שגם יעמוד מעומס. אבל את צריכה נגר טוב.

למעלה