ייעוץ בבחירת ריהוט וצבע לדירה חשוכה

עמיתמ34

New member
ייעוץ בבחירת ריהוט וצבע לדירה חשוכה

שלום רב
רציתי להתייעץ לגבי עיצוב הדירה, אנו גרים בדירה שפונה לכיוון צפון והריצוף חום כהה,(גורם לדירה להראות קודרת) אני רוצה לקנות סלון שולחן סלון ופינת אוכל וכמובן לשים תמונה בסלון , אני מתלבטת לגבי הצבעים שמתאימים לגווני חום , צבע הקירות הוא קרם שנוטה לירקרק(IS0027W של נירלט) אשמח להמלצה
תודה רבה עמית.
אני לא מצליחה להעלות את הקבצים

מרי פופ

New member
אתחיל מזה שרצוי להכניס עוד תאורה שתאיר את הדירה

אפשר להוסיף גופים על הקירות או להגדיל גופים קיימים.
אני לא חושבת שריצוף כהה גורם לדירה להראות קודרת! אבל כרגע היא ריקה ואין בה צבע וזה בהחלט משפיע.
מאוד ממליצה לתת לחום הזה קונטרסט בצבע קר, עם נגיעה של אפור על הקיר. לצאת מהשמנתיות או הירקרקות שיש כרגע. החום של הריצוף אינו מגביל, אז תנו לעצמכם לעוף...
ספת סלון בצבעים יותר בהירים וצבעונית תעשה פלאים (מצרפת משהו מרהיטי אסף בדיזיין סנטר), לטעמי השולחן יכול להשאר, אם הוא נוח הוא בסדר גמור, אבל שטיח יהיה נפלא כאן.
מצרפת תמונה של סלון עם עץ כהה יחסית, יישום של קירות בצבעים קרים יחסית וצבע בשטיח ובספה, שימי לב למה שהקירות הבהירים והצבע עושים.

PooKiPsiT

New member
מאיפה הכריות הצבעוניות על הספה התכלת?

הן הגיעו עם הספה או נקנו במיוחד? מחפשת גם משהו צבעוני כזה וכל מה שאני רואה בחנויות זה כריות בצבע אחיד או מקסימום הדפס בצבע או שניים על רקע לבן/בז׳...

L K Design

New member
הלבשת החלל הציבורי

שלום,
אני מסכימה עם תמי שכדאי מאד להוסיף עוד תאורה.
ומכוון שכנראה לא תחצבו עכשיו בקירות ולא תחליפו את גוף התאורה הצמוד לתקרה... אני ממליצה להוסיף מנורת עמידה שתוסיף עוד אווירה.
את הספה להחליף לספה עם קצת צבע כמו ירוק זית או בז' עם כריות שיכניסו צבע לחלל.
ממליצה לכם להיעזר במעצב/ת פנים או "הום סטיילינג" שילווה אתכם ליום קניות אחד מרוכז (בסביבות 5 או 6 שעות) ויכוון אתכם בהחלטות.
בהצלחה!
אתי לב כץ.

למעלה