ארון אמבטיה מקבלן

ארון אמבטיה מקבלן

הקבלן נותן ארון אמבטיה ברוחב 80 ס"מ ועומד על רגליים. החדר אמבטיה לא גדול 265X165 והוא כולל גם אמבטיה ואסלה סמויה.

המרווח שנותר בין המבנה הנסתר של האסלה לבין הקיר הוא 92 ס"מ. לכאורה אפשר לשדרג בעלות גבוהה מידי לטעמי (בערך 1000+ש"ח) ולקבל ארון אחר.

שאלות:

1. לגבי גודל הארון: היא האם לקחת סיכון ולשדרג לארון של 90 ס"מ? אם תיהיה תזוזה של החלק הבולט של האסלה הנסתרת וישארו פחות מ-92 ס"מ (המידה שלקחנו היא מהשכן) אנו עלולים להתקע עם ארון שלא נכנס.

2. סוג ארון: על רגליים או תלוי. היתרון של העומד הוא עוד 1/3 מקום אחסון אבל מבאס לנקות תחתיו לבין ארון תלוי ויותר אוורירי על חשבון אחסון שהוא גם ככה פצפון והחשש להעמיס עליו דברים כבדים (בקבוקי שמפו וקונדישינר) כי הוא תלוי.

3. בכל מקרה אין כדדאי למקם את הארון, באמצע ה"נישה" כך שמכל צד יהיה חריץ שקשה לנקות שם ונזילות מים (אולי) או צמוד לקיר (בעייה בפתיחת דלת ועמידה צמוד לקיר)?

סליחה שחפרתי

אודרי11

New member
אני מעדיפה ארון תלוי

בדירה השכורה שאנחנו גרים בה עכשיו, הארונות תלויים וזה מאד נוח ונקי.

אני לא חושבת שיש בעייה עם העמסה, אם מתקינים נכון את הארון.

אני בכל אופן ויתרתי על הארונות שהקבלן מספק, ונזמין מנגר , אחרי שאפשר יהיה למדוד בדייקנות.

אפשר כמובן לוותר אבל זה כסף שהולך לפח

הוא לא מזכה או מקזז ולכן אולי כדי להרוויח קצת זמן עם ההוצאות המרובות לא עדיף לקחת ולהחליף בזמן מתאים?

אודרי11

New member
אצלנו הוא מזכה..

ובסכום לא רע...אז ויתרנו.

אם זה עניין כלכלי, אז זה נתון רק לשיקולכם...אבל מתוך נסיון, מה שלא עושים עכשיו, נדחה לפעמים עד אין קץ.

batno1402

New member
יש לי כבר עשר שנים ארונות אמבטיה תלויים.

הם לא קטנים, אחד אפילו באורך של למעלה משני מטר. הם חייבים להיות עמידים-אחרת מה הטעם בארון אמבטיה, אם אפחד לאכסן שם דברים?

zabara1

New member
תיזמון נכון

הנכון הוא להתקין ארון שמתחת לכיור לפני התקנת הכיור, ולקחת את המדידות ממש בשטח, לאחר התקנת האסלה הסמויה. תמיד יש תזוזות בבנייה ובאמת חבל להיתקע עם ארון בגודל לא מתאים. לא יודעת אם בבניית קבלן ניתן להשתלב בלו"ז בצורה הזאת אבל אני משערת שאת לא הראשונה שרוצה להחליף ארון אמבטיה בדירת קבלן ושמתכננות השינויים ערוכות לזה ומסוגלות (עם קצת רצון טוב) לשלב את ההתקנה בלו"ז הבנייה.
וכמעט שכחתי - אני בעד ארון תלוי...

התוספת היא 1250 ש"ח לארון תלוי

הכיור בא יחד עם הארון והוא מחרסה כמו המשטח. הוא 80 ס"מ בכל מקרה. אם נשדרג כבר לא נחליף אחר כך. הקיזוז הוא 860 ש"ח שזה פשוט מגוחך. אבל גם הכיור עצמו יהיה עמוק יותר בהארון התלוי. בסטנדרט הוא ממש לא עמוק. כאב ראש

batno1402

New member
תמיד הזיכוי שלהם הוא מגוחך.

אני מקבלת 900 ש"ח ,כהחזר ,כשארון שאני רוצה להתקין עולה כ-5000 ש"ח.
מזלי שיש לי מעצבת, כי היא משרטטת את מיקום הארון, ובודקת אם ייכנס או לא.
אם תתקינו את הארון אחרי הכניסה, מתאמת השנויים-לא תהיה מעורבת בזה. אם אתם משדרגים דרך הספק של הקבלן, -מתאמת השנויים-אמורה לבדוק-אם הארון מתאים או לא

הוספנו רק 590 והחלפנו לתלוי.

לא מושלם אבל אי אפשר כל דבר לדחות לאחר כך....קודם שיהיה. להוציא עוד ועוד כסף תמיד אפשר. מה שמוזר לי זה שאין לו תחתית וגב אבל מבחוץ לא רואים (המגירה היא התחתית שלו) ...הכי הרבה אוסיף לו פלטה מלמטה רק בשביל ההרגשה. מעצבן שמנסים לחסוך בכל דבר.

את לא תראי בשרטוט את הבליטה של

האסלה הנסתרת כי זה צ'ופר.

למעלה