צריכה את עזרתכן, יש לי הרגשה שאני מתחילה להתפזר עם

חופית87

New member
צריכה את עזרתכן, יש לי הרגשה שאני מתחילה להתפזר עם

הסגנונות...
אז המטבח המתוכנן הוא מודרני, לבן, שיש אפור (בנאלי מאוד, אני יודעת) קיר המטבח כתום.
פינת האוכל בסגנון תעשייתי, כנראה נתקין על הקיר מאחוריה חיפוי עץ - קרשים דקים באותו צבע, חלקם יותר כהים חלקם בהירים, מותקנים לאורך, לא עד התקרה, יהיו בגבהים שונים לחלוטין ויותקנו בצורה כזו שזה ייראה כמו גרף עולה ויורד (בהיעדר ניסוח טוב יותר
), לא מצאתי שום תמונה של דבר כזה באינטרנט, לכן לא אוכל להעלות פה תמונה. יש מצב שנוסיף מתחת לפינת האוכל שטיח באריגה שטוחה בצבעים טבעיים.
הסלון: ספת ר' כחולה כהה, מזנון עץ קווים נקיים, שולחן סלון עדיין לא סגורים על זה (אבל גם הוא יהיה בקווים נקיים), שטיח אפור כהה.
רציתי לשים תמונה גדולה בסגנון פופ ארט על הקיר בסלון, הוספתי דוגמאות שהורדתי מהאינטרנט, לא ברור איזו תיבחר, יכול להיות שנבחר אחרת בכלל, אבל זה הסגנון.
כל הנ"ל נמצאים בחדר אחד, לא גדול, ואע"פ שאני אוהבת צבעים, ואוהבת לערבב מיני רהיטים וסגנונות, אני חוששת שאולי יהיה יותר מדי עמוס. יצא לי לראות המון עיצובים שמלאים בצבעים וסגנונות באותו חלל, וזה מדהים בעיניי, אני לא בטוחה שאני יודעת לעשות את זה, ואין לנו יותר מדי כסף שנוכל להשקיע בלהביא מעצבת לצערי.

אמרלדה

Active member
לי זה נשמע ממש טוב

הצבעים תואמים, והתמונה הראשונה, של הגבר, מדהימה.

הייתי מקפידה לחזור על הכתום פה ושם באביזרים. כרית על הספה הכחולה,
משהו שעומד על השיש במטבח ואם הולכים על השטיח בצבעים טבעיים - אז
גם שם קצת כתום.

לעניות דעתי העניה מאוד והבלתי קובעת בעליל (ואני גם לא מעצבת), התמונה של האישה מכניסה סממן של מתח הביתה. אישית לא הייתי עושה את זה.

חופית87

New member
תודה רבה על התגובה

לא מדובר בתמונה של אישה, בתמונה הראשונה מופיע פרדי מרקורי, בתמונה השנייה דייויד בואי (גם לו יש תמונות מאצ'ואיות יותר
).
כן, בהחלט חשבתי כמוך להוסיף כריות כתומות לספה יחד עם כריות שחור לבן. לגבי נגיעות של צבע במטבח - יש לי מיקסר כחול דווקא של קנווד או קיצ'נאייד לא זוכרת, אבל יהיה יפה עם הקיר הכתום ברקע, ומכשיר תמי 4 גם כחול (האמת ששניהם כחולים במקרה).
לגבי השטיח של פינת האוכל - בהחלט רעיון מה שהצעת - אבל לכי תמצאי שטיח כזה עם נגיעות כתומות
אולי נפשפש באיביי.
תודה אמרלדה

אמרלדה

Active member
לא מתמצאת בפופ ארט, וגם לא בפרצופים מפורסמים בתחום, סליחה

אבל אחרי שאמרת דייוויד בואי חזרתי להסתכל. נכון.
את פרדי מרקורי אין סיכוי שהייתי מזהה...
ובכל זאת תמונה משגעת.

כחול וכתום אחלה שילוב. אני לא אוהבת את רעיון הכריות של
השחור לבן על הספה הכחולה. זה כבר נראה לי מיותר. הייתי
מוסיפה לכתום משהו בצבע האפור של השטיח ועוד כרית בגווני
כחול בהיר יותר מצבע הספה או פרחוני כתום כחול. אבל זה
באמת פינאטס. בהצלחה.

חופית87

New member
צודקת בעניין הכריות, זה כבר באמת יותר מדי קונטרסט על ספה אחת

פרחוני אני לא אוהבת, אולי משהו עם הדפס גאומטרי, לא יהיה בעיה למצוא. אבל זה כבר באמת פינאטס כמו שאמרת.

מרי פופ

New member
נשמע מעולה! מחכה כבר לראות תמונות של קיר העץ

ובכלל לא נשמע עמוס מידי.

חופית87

New member
אההה מרי - תמי

ברגע שיהיה מוכן, ואחרי כל העזרה והעצות המעולות שאני מקבלת פה - אתן הראשונות לראות.

למעלה