הוספת חדר שינה בדירה

zumzum4

New member
הוספת חדר שינה בדירה

שלום לכולם - אשמח להתייעץ בנושא הוספת חדר שינה. הדירה שלנו היא בת ארבעה חדרים (3 חדרי שינה). החלל הציבורי מאוד מרווח ואנו בוחנים אפשרות להוסיף חדר נוסף על חשבונו. אני מצרפת את תכנית הדירה ואת העמדת הרהיטים כמו שהיא כיום, ובנוסף, מצרפת את תכנית הדירה עם שרטוט (בצבע כחול) של תכנית (חובבנית בינתיים) להוספת חדר על חשבון הסלון וחלק מהמרפסת, ובנוסף, הרחבת הכניסה לבית על חשבון חדר המדרגות. יש לציין שזאת אחרי התייעצות עם אדריכל שמעורה בעירייה המקומית ויודע שהבנייה על חשבון המרפסת והרחבת הכניסה ככל הנראה יאושרו על ידי העירייה.
אשמח לדעת אם זה נראה ישים וכדאי - כי האמת שאני חוששת שמאוד יקטין את הסלון. (אולי להעביר את פינת הישיבה למקום בו נמצאת היום פינת האוכל?)
בכל מקרה - אשמח לקבל רעיונות, גם אחרים, לבנייה של חדר נוסף וכן לניצול הכניסה. תודה

zumzum4

New member
כמה שיותר קטן אבל שתיכנס מיטת ילד וארון 2 דלתות

zumzum4

New member
יש לי רעיון להרחבה - אשמח לשמוע דעות

מצרפת שרטוט (לא מדויק) שבו אופציה של בניית חדר קטן במקום המטבח, הרחבת הכניסה על חשבון המבואה (באישור כמובן, ואז מקבלים גם את חלון המבואה) והעברת המטבח אל הצד השני. אשמח לשמוע דעות בעד ונגד ורעיונות כיצד ליישם מטבח לא קטן מדי. - המטרה היא להוסיף חדר שינה בדירה שהיא ארבעה חדרים במקור. תודה

למעלה