דקורציה לסלון

makiko

New member
דקורציה לסלון

שלום,

אשמח לחוות דעת לאגרטל עם הענפים: האם הוא מתאים למקומו?
האם יש מספיק ענפים באגרטל?
עוד רעיונות לשיפור האזור?

תודה

הי הוא קצת אנמי או להוסיף עוד ענפים

כפול או כפול 3 ממה שיש עכשיו או להחליך למשהו עם חיים אולי ירוק?

מרב69

New member
עיצוב

החלל שאת מציגה בצילום הוא כל כך לא אישי וכל כך קר ומנוכר - בטח שענפים לא יעזרו לו - גם אם את רוצה לשמור על פלטת צבעים לבנה עדיין אפשר לשים משהו שיעשו לנו חם בלב כשאנו מבתכלים על זה
אני הייתי בכלל מותרת על האגרטל ומתרכזת במדף העליון של השידה

אמרלדה

Active member
אני הייתי עושה כמה דברים:

1. יש גם ענפים ירוקים יבשים, בדיוק כאלה. הייתי הולכת עליהם או על שילוב.
2. הייתי משחקת עם יותר גובה. מוסיפה ענפים, אבל לא ליצור יתר רוחב אלא לעלות בהדרגה לגובה, לפחות עוד חצי מהדרך הפנויה עד לתקרה. אפשר לעשות את זה עם תערובת של קשירות או גבהים בתוך האגרטל. אני עובדת הרבה פעמים עם אבנים קטנות בתוך אגרטל כדי ליצור את זה.
3. ודאי היתה לכם סיבה ליצור את השידה לא סימטרית. בעיניי היא מאוד יפה כך, אבל הייתי מדגישה את זה על ידי כך שהייתי שמה אגרטל נוסף מאותה "משפחה" - חומר, צבע או צורה - יותר נמוך יותר קטן על החלק הלבן של הגבס שעליו אין ציפוי עץ, ליד האגרטל הנוכחי. בתוכו אותם ענפים, אבל שמגיעים לגובה קצת יותר נמוך מאלה של היום. זה ייצור "פינה" עם אמירה של שני אגרטלים, שני סידורים, אבל עם שינויים קטנים ביניהם, אחד קטן ואחד גדול, ויחזק את ה"אנמיות" של הפינה - כפי שהילה קראה לזה - ועדיין יהיה עם אמירה עיצובית, רק מחוזקת יותר.

makiko

New member
וואו! תודה רבה. אהבתי את יצירת הדירוג בתוך האגרטל הנוכחי

אגב, אני מניח שענפים במרכז צריכים להיות גבוהים, ומסביבם, הענפים הנוכחים (פשוט ל'זרוק' אבנים קטנות, כאשר הענפים הנוכחיים מקיפים את ערימת האבנים שהולכת ונערמת. האם נכון?)
&nbsp
כמו כן, האם הערימה המרכזית צריכה להיות באותו הגוון (חום), או שאולי אפשר לגוון עם ירוק?
&nbsp
שאלה אחרונה: האם מספיקה עוד חבילה אחת, או 2 חבילות?
&nbsp
תודה

אמרלדה

Active member
צר לי, אתה מניח לא נכון
התשובה היא מתחום שזירת הפרחים:

הנמוכים הם העבים יותר, והולכים ומתדקקים כלפי מעלה.
הנמוכים הם הכהים יותר, והולכים ומבהירים כלפי מעלה.
הרעיון הוא ליצור סידור שנראה יציב בבסיסו ועולה ומטפס תוך תחושה של ענפים דקים ומטפסים. כמו צמח אמיתי שתמיד יהיה עבה יותר וחזק יותר וכהה יותר בבסיסו.
לא שום ערימה מרכזית. רק תחושה של ענפים מטפסים עד ענף אחד למעלה, בודד. אני הייתי לוקחת כחצי מהכמות הכוללת באגרטל ומתחילה להגביה, דווקא בצד ומעט מאחור, כדי ליצור רקע לנמוכים.

אם אתה רוצה להכין עוד סידור קטן יותר, אז 2 חבילות. אתה יכול להשאיר באחת רק צבע אחד של ענפים ובשניה שניים, מעורבים. בלגן. אם אתה נשאר רק עם אגרטל אחד אז חבילה אחת.

לגבי הסידור:
לקוחים כמה אבנים בגדלים שונים. אפשר מעט חצץ אבל הוא רק לקישוט, מלמעלה. לא באמת יש בו צורך. כמה גדולות בגודל של תפוז וכמה קטנות מהן בגדלים שונים. מניחים כמה אבנים בגדלים שונים באגרטל כך שלא יימלאו את כל החלל, ומתחילים לנעוץ ענפים. הראשונים אמורים להגיע לתחתית, בכמות דומה למה שיש עכשיו. אחר כך להוסיף עוד אבן או שתיים מעל הקודמות, ומעליהן וביניהן להניח ולתפוס ענפים גבוהים יותר, בכמות יותר קטנה. וכך לעלות כשבכל פעם הכמות יורדת. לסיים בכמה אחדים שנמתחים לשמים ואחר כך באחד. המעברים בגובה צריכים להיראות טבעיים ורכים, לא כמו מדרגות ברורות.

אפשר לעשות את זה גם עם ספוג לסידור פרחים, רשת לולים, נסורת או כל מילוי שיש לך בסביבה. אפשר לעשות את זה גם עם אגרטל מלא חצץ או חול, אבל אני חושבת שבכל החומרים היותר דחוסים כמו חצץ, חול או נסורת, יהיה יותר קשה לשלוט בסידור.

Iris Design

New member
תשימי ענפים גבוהים יותר

במצב הנכחי זה מנמיך את החלל. עדיף כמה שיותר גבוה.

L K Design

New member
מיקום אגרטל

שלום,
בנוסף לרעיונות שקבלת לגבי הענפים, לדעתי המיקום של האגרטל לא נכון והוא לא מתקשר טוב עם הוילון ועדיף להעביר אותו לצידו השני של המזנון (מימין למזנון).
בהצלחה!
אתי לב-כץ.

למעלה