ברזים מומלצים?

ברזים מומלצים?

צריכה להלחליף כמה ברזים בבית.
גם פרח, גם בטריה.
האם יש פירמות מומלצות יותר?
לפני שנתיים האיש קנה משהו זול, ואחרי כמה פעמים שניקיתי עם חומר לניקוי כיורים וכו' - פשוט התקלף והחליד. מחפשת משהו עמיד יותר.

מרי פופ

New member
חומ"ס לניקוי ברזים וכיורים פוגעים גם בטובות שבחברות

ושימוש בסקווטש יקלף כל ברז.
תכלס, מים וסבון מספיקים ויש כל מיני חומרים אקולוגיים שמוכרים אצל משווקי מוצרי חשמל שמיועדים לניקוי נירוסטה, ניקל וכו'... ומריחה קלה מהם עושה פלאים, יותר מכל מסירי השומנים, האבנית והאקונומיקות גם יחד.
לכן גם אם תקנו ברזים של חמת ומדגל וגם אם תקנו האנס גרואה וכל מיני חברות איטלקיות פלצניות, טיפול אגרסיבי יביא לאותה תוצאה של התקלפות ומפח נפש.

ok על אילו חברות את בכל זאת ממליצה?

או שבאמת אין הבדל באיכות וללכת על הזול?
&nbsp
מוזר כי למרבית הברזים שהיו לי לאורך השנים (כולל בבית הזה) לא קרה כלום, ואני תמיד מנקה עם מטלית וקצת אקונומיקה. אבל בסדר - מקבלת שצריך להיזהר יותר.
&nbsp
וגם - מה זה חומ"ס?

תודה

מרי פופ

New member
חומ"ס = חומרים מסוכנים

אני לא בעד הזול, הזול, אלא משהו בינוני באמצע.
גרואה למשל.

מרי פופ

New member
הם טובים, לא להסחף עם מעולים

והמחירים שלהם זולים לעומת כל מיני מותגי יוקרה שאני רואה בחנויות.
אינטרפוץ של גרואה לא עולה הרבה יותר מכזה של חמת.

batno1402

New member
אם הקבלנים מתהדרים שהם נותנים ברזי גרוהה

או שווה ערך, ונותנים חמת או מדגל-סימן שזה בינוני.
עובדה שהם לא נותנים בסטנדרט-k.w.c.-כמו שיש לי היום, ומנקה רק עם מטלית,כבר עשר שנים=שהם ליגה אחרת לגמרי.
כשקניתי דירה, מחוסר ברירה לקחתי את הבינונים, שהקבלן נותן.

Iris Design

New member
גרוהה, הנס גרוהה, חמת.

יש עוד טובים. מנסיון אישי שלי אלו ברזים איכותיים.

מרב69

New member
ברזים

שימי לב שבברזים ההתיחסות צריכה להיות לא רק החומר אלא גם המכניקה מאחר שבברז יש מנגנון -ולכן להבדיל מאריח למשל -כן חשוב לרכוש חברה שגם המכניקה שלה טובה.
חמת ומדגל הם לא יצרהים אלא יבואנים של ברזים רק מסין -גרואה שהוא גרמני ובארץ נתפס כחוד החנית -כי אנחנו זוכרים לו חסד נעורים ( ברזים שהיו מותקנים בכל בתי המלון בארץ..) גרמני כמו גרמני האכות טובה -אבל יש להם המון חלקים מפלסטיק -ברגים גלויים והעיקר? הם לא יפים...אם רוצים היום ברז -יפה ואכותי ומעוצב אלו האיטלקים -לא יעזור כלום אין עליהם.... אבל.... תמיד לברר מי היבואן על מנת לדעת מי נותן את השרות שזה בעצם הכי חשוב -
חומרים -יש גם ניקל ויש גם נירוסטה שני חומריםם שונים שמגיהים אחרת לחומרי ניקוי ( לא כל חומרי הניקוי הם מסוכנים אלא אם מגרגרים אותם בבוקר אחרי צחצוח שיניים..)

אנחנו קנינו ברזי EMMEVI

ברזים איטלקיים מדהימים. אני מכירה את היבואן.
מאד מרוצה אבל מוט מקלחת יקר לי שלהם...

L K Design

New member
ברזים מומלצים

שלום,
ממליצה מאד על ברזים של האנס גרוהה, או של גרוהה.
ממליצה לכם על חנות בשם "ברזים" שנמצאת ברמת השרון והמחירים שלהם טובים.
www.brazim.co.il
בהצלחה!
אתי לב-כץ.

מרי פופ

New member
דווקא עליהם את ממליצה?

אני התרשמתי מהם מאוד לרעה באינטראקציה שנאלצתי לנהל איתם.
הציגו באתר שלהם ארון אמבטיה "מקורי" שהם כביכול מעצבים ומייצרים עם תמונת ארון מקורי שלי, שאני צילמתי במצלמתי באמצע התקנת נגרות. וכשפניתי עליהם וביקשתי להוריד כתבו לי דברים מכוערים, התנערו ולא היו מוכנים להוריד עד אשר פניתי לעו"ד ואיימתי בתביעה.

L K Design

New member
תגובה למרי פופ

היי,
לא ידעתי שהם מציגים ארונות לא שלהם....זה חמור מאד בעיני!
ההתנהלות שלי מולם תמיד היתה ברכישת ברזים והמחירים שלהם היו טובים לכן המלצתי...

למעלה