מקלחונים סטנדרטיים - חמת? סניטק? אל גל?

מקלחונים סטנדרטיים - חמת? סניטק? אל גל?

שלום. אני מחפש 2 מקלחונים סטנדרטיים ופשוטים (אין כרגע תקציב ליותר). עד עכשיו ראיתי מקלחונים של 3 החברות הנ"ל. נאמר לי שהמקלחונים הפשוטים של חמת, צאלון הזזה למשל, הם ייבוא מסין (וגם של סניטק) והם באים עם 3 שנות אחריות (ולא 7).
אשמח לחוות דעת למי שיש מקלחון סטנדרטי של אחת החברות.
וגם, האם מצטבר המון לכלוך במסילות וקשה לנקות מקלחוני הזזה? האם 2 דלתות או 2 קבועים + 2 הזזה פרקטיים הרבה יותר?
תודה רבה.

מרי פופ

New member
לא חושבת שיש הרבה הבדל בינהם אין לי מספיק נסיון

בכל מקרה ממליצה נגד הזזה! צובר לכלוך בצורה שלא תאמן (אני יודעת כי יצא לי לפרק הרבה כאלו בדירות לשיפוץ...). פתיחה עדיפה.

מרי, תודה. מבין 2 סוגי הדלתות- ציר מלא או קבוע + חצי דלת

מה ההעדפה שלך?
2 דלתות ציר נראה לי קצת לא נוח ולא פרקטי - צריך להיזהר מלפתוח את הדלת בחוזקה עד הסוף שלא תיתקע באסלה/אמבטיה/ארון (בעיקר ילדים), ומצד שני, לפתוח את הדלת פנימה - להיכנס- ואז לסגור את הדלת נראה קצת לולייני..
דלתות שמחולקות לקבוע + חצי דלת הזזה נראה לי קצת פחות נוח להיכנס ולצאת, וגם פחות פרקטי לניקיון רצפת המקלחת (בגלל הקבוע).
אשמח לשמוע מה ההעדפה שלך מניסיונך.
תודה.

מרי פופ

New member
אצלי מקלחון פינתי שני קבועים ושתי דלתות ציר

יש אסלה בצד אחד וארון בצד שני, הדלתות נפתחות החוצה ופנימה, מעולם לא נכנסנו להתקלח עם פתיחה פנימה, אך ורק החוצה וזה כך כבר 15 שנה.
יכולה לספור את כמות הפעמים שהדלתות נגעו באסלה או בארון... זה פשוט לא בעייתי בכלל.
הדלתות הללו לעולם לא נפתחות עד הסוף, הן נפתחות בדיוק במידה. מבחינת הקבוע אין שום בעיה לנקות. במקרה של פינתי לא עושים 2 דלתות נפתחות אלא מה שתארתי למעלה.
לגבי הזזה, אני ממליצה בחום לוותר.

Iris Design

New member
מנסיוני, לחמת איכות סבירה

כל העולם מייצר היום בסין, לא תמיד זה מעיד על איכות גרועה.
בהנתן שהמקלחון פשוט סביר שהו יהיה פחות אסטתי.

למעלה