ריצוף

sarahg7

New member
ריצוף

שלום לכולם
רכשנו צמוד קרקע מפרויקט . בחרנו ריצוף קונקריט סילבר אפור בהיר ,בחדרי הרחצה דמוי פרקט אפרפר( רצינו כהה יותר אבל אין R11 כדרישת הקבלן) אריחים סוג של שמנת עם גוונים שונים .
מרפסות למעלה דמוי פרקט אפור בינוני.
המטבח לבן מודרני ,מבריק עם שיש שטרם נבחר .
מבקשת התיעצות לגבי:
1. המשטח שבגינה - הקבלן נותן דמוי דק.
דק אפור נראה לי מוזר בחוץ ולא טבעי ומצד שני אני רוצה "להמשיך" את הבית החוצה.
האם דמוי דק חום יתאים ?
2.האם לדעתכם אפור יקטין את הבית ? הקונקריט סילבר הלבן נראה לי מועד לפורענות מאחר ויש ילדים קטנים בבית.
לא דואגת לגבי אפרוריות הבית, נרהט בעץ טבעי וכו
אשמח לכל דעה

מרי פופ

New member
אני משתמשת הרבה בדירות קבלן בדמוי פרקט חום

אין ברירה, כי המבחר שנותנים אישור לשים של ה 15/60 הוא מבחר דל של דמויי פרקט באיכות נמוכה והחום הכהה נראה הכי טוב מכולם, גם באולם התצוגה וגם בבית כשהוא כבר מורכב. לפעמים יש פה ושם דמוי עץ בז' בהיר ונראה סביר, אבל האפורים בד"כ נראים רע מאוד ואני לא ממליצה. בכל מקרה זה לא ימשיך החוצה.
לגבי ריצוף לבית, לא זוכרת את הסילבר הלבן אבל אם הוא בהיר אז הוא בהחלט ידרוש תחזוקה מתמדת. אם את בעניין אז יופי. אם לא, שווה ללכת על כהה יותר, לטעמי זה לא מקטין את הבית אם הבית מתוכנן נכון, מואר כמו שצריך כמו שצריך ומעוצב יפה.

sarahg7

New member
ריצוף

תודה על התשובה המהירה. יש לנו אי 4 מטר . על איזה שיש היית ממליצה בקונסטלציה הזו? כהה או בהיר? אין אריחים במטבח מאחר ויש קיר . האם יהיה נכון לשלב שיש עם בוצ'ר ?

הקבלן לא נותן לך דמוי דק

כי אין פורצלן דמוי דק.
יש דמוי פרקט.
לטעמי, דמוי פרקט יפה מאד לחדרים קטנים כמו אמבטיות. אבל לא לריצופי חוץ כי בשמש הוא נראה זוועה, בעיני לפחות. לא דומה לכלום, לא לפרקט ובטח לא לדק.
את רוצה דק? אז בחרי באורן וכו'.
את רוצה ריצוף? אז לדעתי אריח שהגוון שלו דומה ככל הניתן לאריחי הפנים. לא חובה אותו גודל, הנחה וכו'. זה יוצר הגדלה ויזואלית של חלל הפנים וחיבור חוץ-פנים טוב יותר.
רצוי גם ששביל הכניסה יהיה באותו אריח, בעיקר אם הם סמוכים.
&nbsp
חשוב (חובה) שיהיה אריח עם מקדם נגד החלקה 10 ומעלה.
להקפיד שהקבלן יבצע בחוץ שיפועים של 2%. פחות מ 1.5% זה לא תקני.
רצוי מאד לשלב מתכנן נוף (לא גנן, לא מעצב פנים) בתכנון פיתוח החוץ, גם בפרוייקט קבלני.
בהצלחה
&nbsp

למעלה