איש/ חברת שיש מומלצים

talizl

New member
איש/ חברת שיש מומלצים

נשמח להמלצה לאיש/ חברת שיש מעולים ואמינים באזור המרכז. עם דגש על גימורים יפים- חיבורים של שיש, כיור וכו..
תודה רבה!

מרי פופ

New member
ממליצה בחום על שיש איציק מחולון עובדת איתם כבר שנתיים

צרי קשר עם יובל - 052-5052401

apelt111

New member
יקרים

נתנו לי הצעה שיקרה ביותר מ 20% ממקומות אחרים...

מרי פופ

New member
למי שרוצה קיסר ממשווק מורשה אין המון אופציות למחירים...

המחיר הוא די אחיד.
שיש איציק נותנים ללקוחות שלי מחירים מצויינים והוגנים והשירות והאיכות שווים את המחיר. אני לא ממליצה יותר על אנשי שיש זולים, היה לי מספיק מזה.

talizl

New member
תודה לשתיכן. אז קיבלנו הצעות מחיר-

גם מפרביטל וגם משיש איציק ושניהם נתנו לנו הצעות גבוהות..
למישהו יש ניסיון עם שיש כהן?

מרי פופ

New member
אם איימו עלי בתביעה לפני כמה שנים כי כתבתי את דעתי עליהם!

החיפוש של הזול עולה ביוקר ואני לא ממליצה יותר על איש שיש זול, לא שווה!
כל אחד יעשה מה שירצה אבל איש שיש צריך להיות מקצוען ולספק איוכת טובה באחריות ולא להיות הכי זול.

talizl

New member
היה הפרש של כמעט 6,000 שח

בין ההצעות שקיבלנו מהם לבין עוד אנשי שיש אחרים..
אנחנו ממש לא מחפשים את הזול ביותר וברור לנו שלזול לעיתים קרובות יש גם השלכות. אבל אני מאמינה שיש גם אנשי שיש אמינים, שעושים עבודה טובה במחירים קצת יותר נמוכים..
בכל מקרה, אם יש עוד המלצות ממש נשמח לשמוע..

תודה רבה על הכל :)

מרי פופ

New member
וזה לא מעורר בך חשד? כזה פער לא סביר?

תנסי את יוסי: 050-7296550
קולגות המליצו לי עליו בחום ואצל לקוחות שלי שהמלצתי להם, עשה עבודה מקסימה ובצורה מאוד נעימה.

zivaf2

New member
המשמעות היא שאין אחריות

אבן קיסר נותנים אחריות ל3 שנים על שיש שנקנה אצל מעבד מורשה בלבד.
גם אני כמו תמי, מציעה לא להתפתות להצעות זולות, כי עבודה לא יפה של שיש יכולה להחריב מטבח שלם.

talizl

New member
מעורר מעורר..

אבל לשני הכיוונים..
נבדוק עם יוסי. תודה תמי!

talizl

New member
אולי אני תמימה וצעירה בכל הנושא אבל אסביר ;)

בהנחה שגם הזול וגם היקר יתנו לי בסופו של דבר אותו חומר (אבן קיסר במקרה הזה.. ושאף אחד לא ינצל את העובדה שאני לא מבינה בעניין יותר מידי ויתנו לי סוג ב' או חומר זול יותר)- לא ברור לי למה ההפרש כ''כ גדול 'רק' על עבודה טובה. (כמובן שרק במרכאות. אין ספק שעבודה טובה זה רמה אחרת לגמרי ושיש לה משמעות רבה מכל המובנים) נוצרת לי איזשהי הרגשה שאולי אני משלמת בשביל השם. ושאני יכולה להשיג שיש מעולה שעשוי טוב באיכות לא פחות טובה ובמחירים שיהיו לנו יותר נוחים ;)

מרי פופ

New member
את טועה! לגמרי יש בשוק המון זיופים של קיסר והמון סוג ב'

ויש הבדל גדול בצורת המדידה, העיבוד וההתקנה. התקנה לא טובה יכולה להיות של שיש שלא לוטש עד הסוף, התקנה שפוגעת בקירות ובפרזול של ההמגירות, התקנה של שיש בשיפוע שמפריע להתנהלות (לא מפולס או מעובד באלכסון), התקנה לא טובה של הכיור כך שהוא עקום או לא מותקן אחיד, יש מקרים של שינוי צבע, כתמים בלתי מוסברים ואין אחריות של קיסר כי לא עבדת עם מתקין מורשה או שהחומר לא שלהם...
חומרים מגיעים ממדינות שכנות, לקוחות שלי נפלו עם ספק זול מהשטחים שמכר שיש במחירים סופר אקרקטיביים הכל היה טוב עד שהיה רע והם נשארו במטבח עם שיש מחוספס, עקום ובלי אחריות.
אנשים רבים משלמים יותר על קניה מיבואן רשמי לעומת יבוא מקביל, כדי לקבל אמא ואבא למוצר ואחריות בהתאם. ואם את חושבת שלא יעבדו עליך את טועה.

talizl

New member
אוקיי תודה! העלית נק חשובות שלא חשבנו עליהם. נקח לתשומת לבנו

פרביטל מעולים

יקרים בצורה לא מאוד משמעותית מאחרים, אבל נותנים ביצוע מצוין שמקפיץ את כל המטבח.

למעלה