חדר שינה

חדר שינה

בשעה טובה קנינו חדר שינה. עם הקניה באות השאלות

בחרנו בראש מיטה אלון מבוקע ואנחנו מתלבטים לגבי הצבע העיקרי של המסגרת והשידות. לפני שאנחנו בוחרים שוב ב נירלט 0005 (שכבר נמצא במטבח ובסלון) יש לכם המלצה לצבע בהיר שמשתלב טוב עם האלון? משהו לכיוון הבז' אולי?
שאלה שניה, אנחנו הולכים להקטין את עובי המסגרת, 3.5 ס"מ יראה יפה?
שאלה נוספת לגבי גובה הראש מיטה, כפי שניתן לראות בתצלום שצירפתי, יש לנו 2 חלונות מעל המיטה. כצפוי יש הפרש של חצי סנטימטר בגובה ההתקנה שלהם.
מפחדת שאם ניקח ראש מיטה שמגיע עד גובה החלון יראו שהם לא באותו גובה.
כמה קיר חשוף צריך להשאיר ביון קצה ראש המיטה לחלון כדי שלא יראו הבדלים בגובה החלונות?
שאלה אחרונה, אנחנו רוצים "לקבור" את המזרון כדי שלא יראו אותו כשנשים עליו סדין, מה צריך להיות הגובה שרואים? בחנות נאמר לנו 16 ס"מ. האם נכון הדבר?
תודה!

מרי פופ

New member
גובה המזרון משנה מאוד, יש מזרונים בגובה של כמעט 50 גם...

לכן אי אפשר להגיד מה הגובה שמומלץ לשקע בו את המזרון.
לטעמי עובי מסגרת של 3.5 פחות יפה מ 5...
אם תשאירו הבדל של עד 5 ס"מ בין ראש המיטה לחלונות זה יהיה בסדר מבחינת ההפרש.
לגבי צבע מומלץ, יש שמנות כהות יותר שאפשר לבחור.

תודה רבה על התשובה

גובה המזרון הוא 26. אתמול מדדתי ונראה לי שגם אם אשאיר 18 ס"מ ממנו חשופים הסדין עדיין יכסה אותו. נכון?
לגבי צבע, יש לך המלצה לשמנת כהה? ראיתי בפורום שהומלצו 0334-0336 זה מתאים להגדרה? אני מחפשת משהו שיותר נוטה לחום ולא לאפור. אבל עדיין בהיר. משהו מהם יתאים?

שוב תודה רבה וחנוכה שמח

מרי פופ

New member
לא, שניהם אפרפרים ירקרקים יותר

אם את רוצה לכיוון המוקה אז לכי על 0695 של טמבור או 0688 של טמבור.

שוב תודה ועוד שאלה קטנה

לגבי הנורות שכרגע נמצאות בין הראש מיטה לחלון, האם אפשר יהיה להזיז אותם משמאל לראש מיטה החדש או שזה יהיה רחוק מידי? (הוא בולט 27 ס"מ מכל צד של המיטה)
האופציה השניה היא להניח אותם על השידות אבל אני פחות אוהבת אותה

תודה

תודה אבל לא הבנתי למה

המטרה היא לא לכסות את כל המזרון אלא רק לכסות כך שלא יראו אותו מהצדדים (את עודף הבד דוחפים בין המסגרת למזרון)

meedas

New member
תלוי איזה סדין יש לך

אם מדובר בסדין בלי גומי, זה באמת לא משנה
אם יש גומי בקצוות צריך להלביש את הפינות על המזרן עד הסוף. מה שאומר להניף אותו החוצה מהמסגרת כל פעם שרוצים לשים סדין נקי. וזה כבד נורא. זה המצב אצלנו למשל... החלפת מצעים היא פרויקט זוגי מגבש כל שבוע מחדש
(אבל המיטה מהממת אז למי אכפת
)

עכשיו הבנתי
יש לנו ארגז מצעים אז פשוט מרימים אותו

וככה יותר נח לשים את הסדינים...

למעלה