יומן שיפוץ דירה - הפרק התשיעי - התקנת שיש והרכבת רהיטים

יומן שיפוץ דירה - הפרק התשיעי - התקנת שיש והרכבת רהיטים

מוזמנים לקרוא על ההתקדמות שלנו בשיפוץ.
עוד קצת וסיימנו...

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=6526729

דליה ב

New member
תתחדשו!

ממש מרגישים את חדוות השיפוץ
דרך המילים הכתובות!

המנורה מעל המראה "החיפאית " יפה מאוד, תוכלי לשתף מהיכן היא?

בטח! המנורה משוק הפשפשים ביפו.

סיפרתי כבר באחד הפרקים הקודמים של יומן השיפוץ, אבל שמחה מאוד להמליץ שוב - באחת הסמטאות שבשוק ביפו יש חנות מנורות ששייכת לאיש אחד נחמד במיוחד ששמו בן חור. החנות נראית בלאגן אחד גדול, אבל בן חור יודע בדיוק מה מסתתר בתוך הבלאגן שלו

יותר מזה, בכל הפעמים שקנינו אצלו מנורות, תמיד תיארתי לו מה הייתי רוצה והוא מצא, בין שלל האוצרות בחנות, את המרכיבים הנכונים למנורה שחלמתי.
בדירה הזו יש כמה וכמה מנורות שהגיעו ממנו ואחרות, שהגיעו ממקומות אחרים, עברו אצלו לשיפוץ, חיווט מחדש והכנה להתקנה.
אגב, תאומותיה של המנורה היפה שראית במבואה מותקנות במסדרון ובשירותים.

שירוק

New member
איך שהבית מתלבש לו

את כותבת עם המון תשוקה, תענוג לקרוא.
הבית חם ונעים !!!

Balerina28

New member
מקסים ומרגש!

כרגיל, תענוג לקרוא ולהתרגש איתכם :)
הבית נראה מקסים ואני מחכה בקוצר רוח לתוצאה הסופית (אם כי ממש נהנית לקרוא על התהליך).
חג אורים שמח!

אני מאוד מאוד אוהבת

הדירה מלאה בחן, באישיות שלכם ובטעם אישי. זה פשוט מלבב לראות.
אני כל כך נהנית מהתמונות, שחסר לי לראות את כל החלל. אולי בפוסט המסכם תעלי תוכנית הדירה (לפני ואחרי) ותמונות שמצולמות מקצת מרחק, כך שהן תופסות יותר ספקטרום של החלל (במיוחד אני סקרנית לגבי המטבח, עם התיחום טפט לפינת האכילה).
&nbsp
והכי כיף לקרוא את החיוביות שבה את ניגשת לתהליך. בשיפוץ יש כל כך הרבה מקומות שבהם אפשר להלחץ ולדאוג, וכל כך הרבה אנשי מקצוע שאפשר להתרגז עליהם, ואת בוחרת לראות את המאמץ, את הכוונה, ואת השורה התחתונה, ולהתעלם מהחריקות שבדרך. זה נהדר.

תודה רבה!

בפרק הראשון של יומן השיפוץ מצורפת תכנית הדירה. לא עשינו שינויים בתכנית, כך שמה שהיה הוא (כמעט) מה שיהיה. אצרף את התכנית שוב בפרק הבא.
לפוסט הבא אשתדל מאוד גם לצלם מרחוק, במגבלות המצלמה שלי ויכולות הצילום...

לגבי הגישה החיובית - קל מאוד ליפול לבורות האלה של הלחץ והבאסה. היי בטוחה שאני טובה בלהילחץ כמו כל אחד אחר (לפחות
). כשהתחלנו את הפרוייקט, האיש שלי (שמכיר אותי היטב...) אמר לי שאקח בחשבון שלא הכל יהיה מושלם. איכשהו, המשפט הקטן הזה חילחל ותפס. אני פשוט נהנית. מזכירה לעצמי שלבעיות יש פתרונות ואיכשהו זה פשוט עובד... (חמסה טפו!
)

מרי פופ

New member
גם אני אשמח לראות תמונות רחבות יותר של הדירה

היא מסקרנת ומעניינת ומאוד מיוחדת בעיני.

תודה תמי.

כבר בפוסט הקרוב תהיינה תמונות רחבות יותר, וגם תכנית. ואולי, בסוף בסוף, אני גם אפנק את הדירה בצילומים מקצועיים... מגיע לה

למעלה