חדר ילדים קטן ובלתי אפשרי לשני ילדים

חדר ילדים קטן ובלתי אפשרי לשני ילדים

הי,
יש לי שני ילדים בני כמעט שש (עולה לא') וכמעט תשע (עולה לד')

חדר השנה שלהם הוא צר וארוך: 2.50 * 4.80.

כרגע אנחנו צריכים לעצב אותו כי המצב כיום הוא ממש בלתי אפשרי- חשוב לי שהמיטות יהיו זמינות תמיד ולא מקופלות/ מוכנסות....

בנוסף עוד כמה דברים שיש לתת עליהם את הדעת:
א.הילדים הולכים וגדלים והופכים לנערים (אולי יצטרכו שולחן עם מחשב ומדפסת אולי נוסיף טלווזיה...)
ב. יש צורך במקומות אכסון

עלו בראשי שתי אפשרויות:
האחת- מיטה רגילה אולי קצת מוגבהת כשברגלי המיטה יש ארגז אכסון ומעליה מיטת גלריה. ברווח של מטת הגלריה להוסיף ארון לציוד/ משחקים.
השניה- שתי מיטות האחת מול השניה שבצידן ארונות.

הוספתי תמונות שניסיתי לעשות, מקווה שזה ברור...
אשמח לעזרה!

בעיני מפלס נפרד מוסיף לתחושת פרטיות/מרחב

אצלנו הייתה עד לא מזמן מיטת קומותיים, וזה היה מוצלח מאוד.
&nbsp
אגב, בגיל הזה הייתי שוקלת גם להתייעץ איתם ולשמוע מה הם מעדיפים (אולי מראש להבהיר שההחלטה שלכם, אבל גם להם יש מילה.
&nbsp
יש גם פתרון של ארונית דו צדדית שתפריד בין המיטות ותספק גם אחסון וגם הפרדה.
&nbsp

מרי פופ

New member
החדר מאוד ארוך וצר

הניצול הכי יעיל של החדר וזה שגם תורם לכך שיהיה פחות "רכבת" הוא זה שבו המיטות ב"ר". שולחן כתיבה ארוך עם מגירות לכל ילד ניתן לשים מתחת לחלון, בין הדלת למיטה. ואחסון נוסף, ארון בצורה "R" או ארון ושידת מדפים/מגירות, אפשר בין המיטה הירוקה לארון.
&nbsp

תודה על התגובות

מספר שאלות למרי פופ ובכלל למי שמבין....
מהו ארון R?
האם לא מפריע לילד שיש לו שולחן מול העיניים?
האם כדאי לשים מתחת למיטת הגלריה עוד ארון אכסון או שמומלץ להשאיר חופשי?
חן חן

אגב, הילדים מעוניינים לשאיר את המצב כמות שהוא (מיטה ומיטת חבר מסודרות בר') אבל הבלאגן בעינים מזעזע אותי בכל פעם מחדש....

מרי פופ

New member
אני חשבתי על מיטה נמוכה ומעליה מיטה גבוהה

אם יש מקום מתחת לגבוהה יותר בצד, אז בטח לנצל! אורן אולי לא יכנס, אבל שידה או כוורת משחקים כן יכנסו.
לא התכוונתי לארון בצורת R אלא ארון בצורת "ר", פינתי... כדי שיהיה מספיק מקום לבגדים לשני ילדים. ארון של 180 לא טעמי לא מספיק לשניים (לפחות לבנות שלי לא מספיק ארון כזה שיש להן בחדר|).
לגבי שולחן מול העיניים, לא מבינה את השאלה. אם יש לכם אפשרות לשים שולחן במקום אחר, מה טוב, אבל אם אין, אז יתמודד הילד...
אפשר לרכוש מיטת גלריה גבוהה ולסדר ב "ר", ילדים בגיל נמוך, לרוב אוהבים את המצב הקיים ויעדיפו לשמר אותו.

למעלה