רהיטי קיבוץ השלושה: יש למישהו ניסיון איתם?

רהיטי קיבוץ השלושה: יש למישהו ניסיון איתם?

ראינו ספה שמצאה חן בעינינו, אבל אשמח לשמוע מניסיון של מי שמכיר את האיכות (מעניין שכל מה שיש לו שם של "קיבוץ" איכשהו עושה רושם אמין, לפחות עליי. נושא למחקר
)

אין לי מושג, אבל תמיד הצחיק אותי. כי אין קיבוץ כזה

כנראה שבחרו את השם בהתאם להנחה שלך - שזה מעורר אמון

מרי פופ

New member
נכון! יש קיבוץ גבעת שלושה, ויש קיבוץ שמרת וקיבוץ הזורע

הראשון תרם את השם החלקי כנראה... כי זה נשמע באמת מוכר כשאומרים קיבוץ השלושה והקונספט כולו רוכב על הרהיטים הנחשבים של שמרת הזורע...
זה סוג של הטעיה.

אגב, גם זה כבר מסובך יותר

קיבוץ הזורע כבר לא קשור לרהיטי "שמרת הזורע", ויש היום גם "רהיטי הזורע". אבל זה באמת קיבוץ שמייצר ובעיקר כנראה מייבא רהיטים.
&nbsp
קיבוץ השלושה, זה ממש סתם.
&nbsp
ויש קיבוצים אחרים שעסקו וחלקם עוד עוסקים ברהיטים (עין חרוד, יראון וכו')

תודה לכל המגיבים

גם אני ראיתי ביקורות לא אוהדות, והסחורה עצמה לא נראתה לי שונה מחנויות רהיטים אחרות שנכנסתי אליהן.עצם השם המבלבל קצת הוריד לי את החשק לרכוש, ובדיוק כשהגענו נכנסו אנשים שאמרו שהסלון שלהם הגיע באיחור והם לא בטוחים שזה הצבע שהוזמן... בקיצור, ויתרתי.
האמת שההיצע בריהוט מבלבל באופן כללי ולא ברור מה סחורה איכותית ומה מנסה להתחזות לכזאת.
יש למישהו טיפים או המלצות ספציפיות לחנויות שאפשר לסמוך על האיכות של המוצרים? בכ"ז מדובר בסכומים לא מבוטלים. מתכוונת לספות ופינות אוכל בעיקר.

Iris Design

New member
השם שלהם הוא לא בגלל שהם מקיבוץ

הם שלושה חברים שהקימו עסק ברחוב קיבוץ גלויות. אבי זכרונו לברכה סיפר לי את זה וחשבתי שזה מאד משעשע ורק על זה מגיע להם פרגון.

אינני מכירה את האיכות, שמעתי דברים טובים.

למעלה