היום קיבלתי שוק מהמחירים של החשמלאי של הקבלן

היום קיבלתי שוק מהמחירים של החשמלאי של הקבלן

אבל אין לי ברירה. כל המחירים לפני מע"מ. התקנת נקודה 350 ועשיתי אחת ליד השנייה ולא ביחד יצא כל אחד 350 ש"ח ביחד 700.
הזזת נקודה - גם 350 ש"ח
והפיכת נקודה לכפולה 200 ש"ח.
מה זה המחירים האלה...

batno1402

New member
זו הסחיטה הידועה של הקבלנים, ממנה הם מתפרנסים.

כשבררתי-בחתימת החוזה-אילו צחירים הם גובים-אמרו לי-לפי מחירון דקל.
ואנילתומי-חשבתי שאילו מחירים בנוסח-"יצאת צדיק"
הגשתי תוכנית חשמל-וחטפתי שוק.כמובן שאין ברירה. אנחנו שבויים שלהם. ביחוד בשלב התשתיות.
מיד הלכתי והורדתי חלק מהנקודות. אני אשתמש במעבירים. למשל-היום יש לי 9 שקעים במטבח.אני לא משתמשת בכולם .אז הורדתי 3 שקעים. וכך גם בחדרים ובסלון.
אני שילמתי פחות לכל נקודה- 240,לא כולל. הזזת נקודה-ללא תשלום -עד הטיח.
גם תלת פאזי לאינדוקציה -הורדתי. משתמשת בגז 40 ומשהו שנים-אז אשתמש בו -עוד 20 שנה. חסכתי אלפי שקלים.

batno1402

New member
שאפו

אני אפילו לא ניסיתי.רבה איתם על דברים אחרים.
נתנו לי לחתום על חוזה שנויים .הזוי לגמרי,שאפילו נציגי החברה ,לא הבינו חלק מהסעיפים. הייתי עסוקה בביטול חלק מהסעיפים.
חושבת רק על הזוגות הצעירים ,שנחנקים עם המשכנתא וצריכים להסתפק בחומרים הירודים שהם נותנים. מטבח הזוי, של4 מטר, שיש מימי תרפ"חתו,מספר שקעים שלא השתנה משנות ה-80 ועוד.
היתה כתבה גדולה באחד הערוצים. על הסחיטה שהקבלנים סוחטים על שנויים, כי זה הרווח העיקרי שלהם.

האמת שלגבי השיש לא האמנתי שהוא יתן בסטנדרט 3040...

הוא נתן עוד 2 צבעים - חול ולבן, אבל לגבי האפור (3040) התפלאתי מאד...

Iris Design

New member
בניגוד למקובל לחשוב

המחירים לא מיועדים ״לסחוט״ את הדייר, אלא למנוע ממנו להשתולל עם שינויים.
מרגע שקניתם את הדירה לקבלן מטרה אחת בלבד - להוריד את הפועלים שלו מקרקע כמה שיותר מהר, כי כל יום שהם שם זה כסף.

אם המחירים יהיו יותר זולים הקבלנים לא יסיימו את הבנייה מרב שינויים.

אני תמיד ממליצה לעשות את מה שחייבים בלבד, גם אם זה אומר לבלוע כמה צפרדעים בדרך, ואת השאר לעשות לאחר טופס 4.

למעלה