התייעצות לגבי עיצוב שעשיתי

mya54321

New member
התייעצות לגבי עיצוב שעשיתי

היי

אשמח לקבל חוות דעת. ניסיתי עיצוב מסויים בסגנון חוף ים בסלון, מטבח ופינת אוכל.
האם לפי דעתכם כדאי לשנות, להוריד או להוסיף דברים מסויימים?
והאם לפי דעתכם כדאי לצבוע את כל קירות הסלון ופינת האוכל בצבע צהוב פסטל בהיר? או שצבע אחר?
והאם המנורה המאוד מודרנית שהיתה שייכת לעיצוב הקר הקודם שהיה מתאימה בכלל?
במרפסת השמש אני חושבת להוסיף ערסל רטאן בחום בהיר עם כריות לבנות, צמחים ופרחים צהובים ויש מערכת ישיבה גם.

המון תודה מראש!

ובסלון אולי שטיח בסנון טיבעי בחום בהיר כמו מחצלת.

YESITIS

New member
המנורה לא מפריעה

ואם יש לך חשש שהבית נראה במראה מודרני קר אז ממש לא
אהבתי את התמונה בפינת אוכל, יכול להיות מתאים לצבוע שם את הקיר בגוון חום (אולי מוקה כהה) ובמראה מעט מחוספס
שקלתם לשים פרקט בדירה ? יכול להקפיץ את המראה הכולל
&nbsp
*רוצה לומר שאני לא מעצבת וההמלצות שלי הן על בסיס טעם אישי

גלמיש1

New member
לי חסר פה צבע. לא רואה איפה סגנון החוף שהזכרת

למעט כמה תמונות חוף וכורסת נצרים (חמודה) , התמה לא מורגשת פה בכלל. ספת עור לבנה ומטבח לבן לא עוזרים לעיצוב בסגנון "טבעי".
מה אפשר לעשות - לצבוע אחד או יותר מקירות המטבח בגוון תכול או ירקרק (למשל קיר הדלפק) . לחילופין אפשר להדביק טפט "טבעי" או "חופי" על כל הקיר הזה שממילא הוא פנוי ברובו.
האלטרנטיבה הקלה יותר לעיכול - צביעה של כל קירות המטבח בגוון חולי. זה גם יכניס חמימות למטבח ויפחית את הבוהק של הקירות הלבנים, גם יתחבר יפה לשיש.
בנוסף:
שטיח חבל טבעי בסלון מתבקש.
הייתי מחליפה בין 2 התמונות הגדולות. התמונה בפ.האוכל גדולה מדי לקיר שלה, וזו בסלון קטנה מדי, לכן כדאי להחליף ביניהן.
המרפסת השוממה יכולה לתת תרומה רבה לאפקט עם עציצים מתאימים, קצת סלעים, כסאות נוח מעץ וכו....

mya54321

New member
תודה רבה. אכן חסרים דברים

יש לי שטיח בסגנון חבלים בסגנון טבעי שגם אותו אשים(מחכה קצת כי אני מתחילה בדיוק חיסונים נגד אלרגיה לאבק).
במרפסת שמש תהיה צימחיה של עציצי במבוק מלאכותיים, ערסל ישיבה מרטאן חום בהיר, ומערכת של שולחן ו כסאות בלבן ובז'.
אני באמת אחליף בין שתי התמונות. אני חושבת בהמשך גם לחפש תמונה של חוף ים עם פחות כחול כהה ויותר צבעים חמים, ואולי קצת תכלת שתתאים יותר.
את הקירות אני גם חושבת שחובה לצבוע. תכלת או ירוק נראה לי יהיה פחות חם,
אז לכן חשבתי או בצהוב פסטל בהיר או בצבע חולי או מוקה בהיר...

אשמח גם לדעת: האם לפי דעתכם כדאי להוסיף את הטפט מגנט הזה לפלדלת הכניסה לדירה שכרגע בצבע לבן? או שזה כבר יותר מידי יהיה תמונות ים?
יש טפטים כאלה שהם מגנטים.
תודה מראש

גלמיש1

New member
לדעתי להוסיף טפט כזה זה כבר עודף.

לגבי צבעים - בהוב יכול או להיות בהיר ואנמי מדי, או מאד דומיננטי. לטעמי האישי לא מתאים לחלל הזה ולארונות מטבח הלבנים.
לגבי ריהוט המרפסת -
למה שוב לבן? למה לא גוון עץ טבעי? כחול? רטאן? או כל ריהוט שאינו לבן.... רצית חוף אז שיהיה טבעי.

mya54321

New member
במרפסת שמש

יהיה ערסל ישיבה בצבע חום בהיר עם כריות לבנות או צהובות.(כמו בתמונה שצירפתי רק בלי הפרחוניות בכריות).
יש שולחן מגנים ושושנים שהוא מזכוכית ירוקה בהירה עם כסאות עם שילדה בצבע לבן ובד רחיץ בצבע בז' (קצת חום בהיר).
חשבתי אולי לשים את הטפט בדלת רק בתנאי שהתמונה של החןף והדקל במטבח תרד לגמרי כי אז זה כבר 4 תמונות ובאמת יותר מידי. אבל אולי אפילו עדיין זה יהיה יותר מידי...
ניתקלתי באתר של נירלט בתמונה הזאת של הקיר. הגוונים מאווד יפים אבל כמובן שאצלי זה יהיה יותר מידי.
הגוון הצהוב הבהיר שבתמונה לא יכול להתאים לצביעת הקיר הראשי של הסלון הארוך ואולי קיר פינת האוכל?
לגבי המטבח, אולי צהוב יותר כהה או מוקה חשבתי.

גלמיש1

New member
הגוונים בתמונה השמאלית באמת מקסימים. אבל!!!

זו הסכנה בלקחת "השראה" מבית אחר , שכן הקונטקסט עודה את כל הסיפור. משהו שעובד במקום אחד יכול להראות רע במקום אחר בגלל השוני ברקע , החפצים, הנוף, כמות האור וכו .
כמו שאת רואה בתמונה שלך אין בה מטבח פורמיקה לבן, או צבע כלשהו מבריק, הכל מאד מט, רך, פסטלי, טבעי ...וזה מה שנותן את הרגשת החוף עם החול הרך וגלי הים....(טוב גם הים ברקע התמונה עוזר
)
אצלך במטבח הצהוב יהיה הרבה יותר בולט ועז כרקע למטבח לבן!
מה שכן - שלש הגוונים הצמודים בתמונה (או ארבעתם), חול, צהוב ומוקה, מאזנים זה את זה ויוצרים תמונה כללית פסטלית ונעימה. אולי אפשר לעשות שילוב כזה. אם לא כצבע קיר אז באביזרים או טקסטיל.
&nbsp
אגב, התמונה הימנית היא של המרפסת שלך? עם כל הירוק הזה....

mya54321

New member
התמונה של הערסל נלקחה מהרשת

זאת לא המרפסת שלי.
אני גם חושבת שהתמונה של נירלט מאוד יפה ואי אפשר לקחת את הקונספט
לסלון אצלי. ישנם הרבה אביזרי עיצוב בסגנון ים בסלון בצבעים האלה בשידה
ובמזנון שלא צילמתי או לא רואים מספיק בתמונה.
כרגע במצב הקיים אני לגמרי מסכימה איתך. העיצוב לא גמור בכלל ולא נראה מספיק חם, טבעי ובסגנון חוף ים כמו שרציתי.
אני מקווה שהוספת שטיח החבלים בצבע חום בהיר, מציאת הצבעים הנכונים לקיר, והוספת הערסל וצימחיית במבוק למרפסת שמש,תשפר את המצב.
את המנורה הכסופה הנורא מודרנית נראה לי שאנסה להחליף במנורה עומדת בסגנון יותר טבעי וחם. אולי משהו עם רגל מעץ.
כשנכנסתי לפייסבוק של נירלט, גיליתי אתמול שיש להם שרות של ייעוץ צבע
בחינם. בעצם כל אחד יכול לשלוח להם את התמונות של החדר או החלל שהוא רוצה לצבוע, וצריך לענות על כמה שאלות לגבי הצרכים והדרישות.
הם תוך יומיים אמורים לחזור עם תושובות מדוייקות לגבי איזה צבע מדוייק הם ממליצים לקנות מהם.
כתבתי להם אתמול בלילה, נראה מה הם יענו

גלמיש1

New member
יופי ! אגב, יש מנורות עומדות עם רגל/רגליים מעץ טבעי

כלומר ענפים לא מהוקצעים. זה יכול להתאים לקונספט.
ממבט חוזר על הסלון - אפשר לנסות לצבוע את הקיר בגוון תכול קצת מעושן, זה יכול להיות יפה.
ואם לא, מקסימום!!! צובעים מחדש.
(אני צבעתי אצלי חדר אחד 3 פעמים עד שמצאתי את הגוון הנכון. החיפוש הזה עלה לי 150 שח לערך....)

Iris Design

New member
לא הבנתי את הקשר לחוף ים

למעט התמונה ל הקיר.

בעיני נראה קצת ריק. חסר לי טקסטיל, ממליצה להוסיף וילונות וכריות בתכלת בהיר מאד. חתן לך תחושה של ים.

mya54321

New member
תודה. לצבע הקיר

ענתה לי יועצת הצבע של נירלט. שלחתי את התמונות של הדירה.
היא ענתה:
מאיה שלום, תודה שפנית לאתר של נירלט, מאיה אמליץ לך על שני גוונים קצת שונים אחד והשני. הראשון 0202 שהוא מה שאנחנו קוראים גרז'.בז' עם נגיעה קלה של אפור.הגוון מאוד חם וייראה נהדר בחלל שלכם צריך פשוט לנתק את מערכת הישיבה מהקירות ולתת למערכת הישיבה את המקום שלה. אם נלך על גווני הצהוב?זה לא ייראה מושלם.נכנס מלא אור טבעי מהחלון וכל גוון צהוב על הקירות ייראה צהוב יותר. הגוון השני הוא:0196 שהוא טיפ טיפה יותר אפור.עדיין נעים וחמים ונותן תחושה מאוד אלגנטית. בהצלחה! איטה

mya54321

New member
שכחתי לכתוב: מנורה עומדת עם רגלי גזעי עץ זה מעולה!

הבנתי שיש ברשת kare אבל היא עולה כ 5000.
אנסה לחפש במקומות נוספים.

למעלה