פינה במטבח, צריכים עזרה

Spidi man

New member
פינה במטבח, צריכים עזרה

כמו בכל מטבח..יש את הפינה המעצבנת בצד בגודל 60*60 שאנחנו מתלבטים מה לעשות איתה - נשמח לעזרתכם (מעצבות, וגולשים שניסו)

חשבנו בהתחלה על ה"למנס" המפורסם אבל בפועל הוא תופס הרבה מקום (1.30) ונראה בזבזני (תופס הרבה, נותן מעט)
מה גם שאם אנחנו הולכים עליו אנחנו מאבדים מגירות של 30, 30 ו 15 וחבל.

חשבנו להשאיר את המגירות, לוותר על הלמנס ולאחסן בהם סירים, אבל אז אנחנו מאבדים אתה הפינה 60 על 60.

נשמח לשמוע דעות, רעיונות מכמה שיותר אנשים !
תודה !

אילו היו פינות במטבח שאני מתכננת לעצמי...

הייתי הולכת על המגירות הפינתיות המהממות שבצילום המצורף (מהפינטרסט).
אני בטוחה שיש בסידור כזה גם חסרונות, אבל בכל פיתרון יש כאלה, מן הסתם.
הסידור הפינתי הזה מוצא חן בעיני. ראיתי אותו גם בלייב, בבית של חברה בארה"ב. נראה אחלה ולטענתה גם נוח לשימוש.
לא אוהבת "שטחים מתים" מתחת לפינה. איכשהו זה מפריע לי רעיונית שיש שם אזור אפל ולא נגיש...

חמוד מאד

רק ששני המשולשים הריקים מצידי המגירות הפינתיות תופסים בדיוק אותו
השטח של הריבוע הריק בפינה רגילה "מתה".
וזה בלי להתייחס לעלויות של מגירות מיוחדות.

לגמרי צודקת.

גם המגירות המקסימות האלה משאירות "פינות אפלות"...

מה שיש לי היום בפינה של המטבח הוא פשוט מדפים, חלל איחסון עמוק. אל האזורים המרוחקים אנחנו דוחקים את כל החפצים שלא באמת צריך, אבל מישהו קשור אליהם רגשית ולא מסוגל לשחרר... אין בסידור הזה פינות אפלות אבל גם אין שום דבר חינני.

אמרלדה

Active member
אצלי חלל אחסון עמוק של מדפים לכלים גדולים שלא בשימוש יומיומי

Spidi man

New member
תודה לכולם

מרי פופ- האם את הורגת בגלל שהרווח גובר על ההפסד של אותה פינה או מסיבות אחרות?
&nbsp
האם סט מגירות של 30, 30 ו 15 (ה 15 לסכום) וברוחב 63 ייתנו מענה טוב יותר?

מרי פופ

New member
אצלי בבית אין ולא יהיה, אבל יכולה להבין את האפיל של זה...

המגירה לרוב צרה בהרבה מעומק הארון בגלל מיקומי אינסטלציה אילוצים אחרים שיכולים להיות כגון טוחן אשפה, מסננים וכו'...ולכן אני לא משתגעת על העניין.

עופרה8

New member
מעבר לקיר

אם הצד השני של המטבח הוא שלך ואם את בשלב של שינוי קירות אז אולי אפשר לקחת את הפינה לחדר מצידו השני של הקיר,
ז"א ליצור נישה בחדר השני בגובה השיש, כשבמטבח יהיה שיש רגיל אבל מתחתיו החלל יהיה שייך לחדר השני.

לא יודעת אם זה פרקטי אבל תמיד חשבתי שמגניב לנסות

למעלה