מטבחים של הום סנטר - חוות דעת?

חופית87

New member
מטבחים של הום סנטר - חוות דעת?

קיבלנו הצעת מחיר על מטבח, לאחר תכנון עם אחת המעצבות שלהן - מבחינת התכנון - לא יכולנו לבקש יותר טוב, היא מצאה דרך לשלב את כל הצרכים והרצונות שלנו, וזה מאוד קשה לאור העובדה שהתקציב שלנו מוגבל והדירה קטנטונת.
כולל שיש זה באזור ה24,000.
החומרים שהם עובדים איתם נראים איכותיים (בוודאי ביחס למחיר), גוף הארון מאוד חזק, המגירות יכולות להכיל משקלים כבדים, הפרזול של 'בלום' (בשונה ממה שאיקאה מצהירים על הפרזול שלהם, כי למיטב הבנתי באיקאה הפרזול שקרוי 'בלום' הוא בכלל מסין או משהו כזה, בעוד שבהום סנטר זה תוצרת אוסטריה, לא הבנתי למה יש שני מפעלים שמייצרים לאותו מותג, וההבדל באיכות הוא כל כך גדול, תחת אותו שם - מעבר לזה מעצבת המטבחים של איקאה אמרה שהמגירות הגדולות יכולות להכיל עד 10 ק"ג, בעוד שבהום סנטר זה הרבה יותר, אפילו הראו לנו בתצוגה), והשיש זה אבן קיסר.
בכל אופן, שמעתי הרבה דברים טובים על המטבחים שלהם, ובכל זאת, יש פה מישהי שיש לה ניסיון עם הום סנטר?
אן שיכולה להמליץ על חברה אחרת שיש לה מטבחים איכותיים וברמת מחירים של הום סנטר?
תודה

דליה ב

New member
חברה רכשה מהם מטבח, בסה"כ הכללי היא היתה מרוצה

ממה שזכור לי היא סיפרה שהיו שעם ההתקנה (שנדמה לי שלא כלולה בהצעת המחיר שקיבלת...) היו כמה דברים "מרגיזים", אבל המוצר בסה"כ בסדר.
אם תצייני באיזה אזור בארץ את גרה אולי ניתן יהיה לכוון אותך לעוד חברה/נגר.

חופית87

New member
אהה כמובן איך שכחתי

אזור חיפה
חשוב לי לציין שבהצעת המחיר שקיבלנו כל המטבח מגירות, ללא ארונות, חוץ מדלת הארון של המזווה, שגם הוא מגירות מבפנים גם ככה, אני יודעת שמגירות מייקר בהרבה את המחיר - אבל חשוב לי שאם נקבל הצעה נוספת, היא תהיה שקולה מבחינת היתרונות של ההצעה של הום סנטר.
אגב, המחיר כולל הובלה והרכבה.

שימי לב שלא נתת מידות, אז המחיר לא אומר כלום

מחיר המטבח שלי (מנגר) היה דומה, אבל זה לא אומר דבר...

דליה ב

New member
זה בדיוק מה שחזרתי לחפש ,האם היא ציינה בהודעה הראשונה

מידות של המטבח...

דליה ב

New member
אז כדי שתוכלי להשוות "תפוחים לתפוחים" את צריכה לקבל הצעת

מחיר מספק אחר על מטבח זהה (מבחינת התיכנון וסוגי הפרזול..)
יש לא מעט חברות מטבחים בחיפה, נסי לקבוע פגישות ולקבל הצעות מחיר נוספות .

דליה ב

New member
חברות מטבחים? נסי את סמגל בחיפה

יש גם את מטבחי אביבי ,אבל הסניף שלהם בכרמיאל...

Iris Design

New member
אחלא מטבחים

מתאימים לדירות שכורות, זוגות צעירים וגם לכאלה שסתם לא רוצים להתפזר. איכות סבירה+

ההצעה שקיבלתי מהופ סנטר הייתה יותר יקרה מרגבה (ומגפן ודקל)

שווה לך לבדוק הצעות במקומות אחרים. ולו רק כדי לקבל רעיונות שאחר כך תוכלי לשלב בחברה שבה תבחרי לבצע את המטבח.
בהצלחה

חופית87

New member
ההצעה שקיבלת מרגבה ומהום סנטר

היו אותו הדבר (עד כמה שניתן) מבחינת תכנון?
כי לפי התכנון שלנו בהום סנטר למשל - כל המטבח מגירות, ואני בספק רב אם מטבח דומה שכולו מגירות ובאותו גודל - יעלה אותו הדבר או אפילו קרוב ברגבה.

ברור. תמיד תשווי את אותו מפרט אחד לשני.

קחי את התכנון של הום סנטר לחברות אחרות ובקשי הצעות מחיר.

למעלה