טיח גס על קיר גבס

fergos

New member
טיח גס על קיר גבס

אהלן,

הקירות הפנימיים של הבית שלנו הם קירות גבס, לבנים וחלקים. אנחנו מאוד היינו רוצים "ללכלך" את המראה הזה, כלומר להפוך אותו לגס יותר. צבענו קיר או שניים אבל הצביעה לא הובילה לתוצאה הרצויה. אנחנו מחפשים משהו מחוספס יותר, כמו משהו אדמתי וגרגרי יותר. האם בכלל ניתן לחפות טיח שכזה על קיר גבס?

מרי פופ

New member
אפשר לעשות שליכט על קיר גבס, שליכט עדין שמתאים לבית

ואם אתם אוהבים מראה פראי וטיבעי יש טייחים מינרליים שיכולים להתאים , אבל התוצאה שלהם לא צפויה ותלויה בפיזור הפיגמנט.

fergos

New member
נשמע דווקא טוב.

יכולה לתת לי דוגמא לטיח מינרלי שכזה? אגב, הם לא יצטרכו חומר מקשר כלשהו?

מרי פופ

New member
טיח מינרלי ערבה של טמבור

בדיוק דיברתי על זה היום עם קולגה שזה צל"ש או טר"ש, מלא פיגמנטים טבעיים ולא ניתן לשלוט בצורה שיצא. חייבים מבצע טוב ולאהוב את הכתמים הכהים והצהבהבים של הפיגמנט הטבעי.
חלק מהאנשים מתים עליו, אבל היתה לי לקוחה שחטפה שוק ועשינו עליו שליכט רגיל כי לא יכלה לסבול את הכתמים.
בתמונה, מטבח שלם שכל קירותיו בטיח ערבה שעליו חומר דוחה מים (מותאים למטבחים וחדרי רחצה).

מקסים!!!מה המק"ט של הצבע של הטייח ?

וואו מרי פופ !!איזה יופי של שליכט
זה בדיוק מה שאני מחפשת למקלחת של הבנות שלי ( שיש בה אריחי שמנת , צהוב , וארון וואש תכלת )..כל כך אוהבת את המראה הטבעי הזה ..מראה של טייח אדמה
מה המק"ט של הצבע הזה ? אם אפשר לשאול ?
תודה

מרי פופ

New member
זה צבע קנבס, TA610 למרוח מעל אקווה טופ, סילר ייעודי לזה

אבל כאמור, יכולים לצאת כתמים...

fergos

New member
נראה מעולה!

ראיתי גם טיח ווגה שעשוי להיות מוצלח, לא?
מה שאני לא מבין עדיין זה האם ניתן ליישם אותו מיידית על קיר גבס, או שצריך חומר מקשר. בחלק מהמקומות קראתי שזה מתאים לגבס בלי חומר מקשר, ובמקום אחר כתוב שכן. יודעת במקרה מהו הנכון?

למעלה