יחס מזלזל, דלתות חמדיה. קצת ארוך.

orior999

New member
יחס מזלזל, דלתות חמדיה. קצת ארוך.

הזמנתי שש דלתות DRAM COLOR לימינטו ברצלונה, מדלתות חמדיה. מכיוון שהבית היה גמור התניתי את הרכישה במהירות ההספקה. המוכר בחנות הבטיח שעוד היום יתקשרו לתאם זמן למודד. הם לא התקשרו , ולאחר אין ספור טלפונים נקבע אחרי שבוע זמן למודד. ביקשתי זמן אספקה מהיר ולבסוף נקבע תאריך להתקנה. ביום ההתקנה שנקבע לקחתי יום חופש, אבל הדלתות לא הגיעו. התקשרתי אליהם והאחראית אמרה שהדלתות עדיין לא מוכנות כי לוקח זמן לצבוע אותם. ניתן לי תאריך אחר ואת הטלפון של המתקין. ביום ההתקנה בעלי לקח חופש.
כשהגעתי בערב הביתה ראיתי על דלת חדר השינה שלי זיז בולט בדלת שסביבו פיצוץ בצבע ובנוסף על הדלת הזו לא הייתה מדבקה של "המוצר יצא ממפעלינו בדוק" . התקשרתי אליהם, שלחתי מיילים עם תמונה, ולבסוף חזרו אלי. ביקשתי להחליף את הדלת בחדשה. הם טענו שצריך לבור בודק מטעמם. נקבע תאריך ושוב יצאתי מהעבודה והבודק לא הגיע. נקבע שוב תאריך וכבודו הגיע והסכים שהדלת פגומה. שוב מיילים וטלפונים...ואז אומרת לי נציגת החברה שיתנו לי דלת חלופית בינתיים ואת הדלת הזו תילקח לשיוף וצבע מחדש. סירבתי ודרשתי דלת חדשה.
הפסדתי כל כך הרבה ימי עבודה בגלל ההתנהלות המזלזלת שלהם. מה עלי לעשות?

YESITIS

New member
טוב לדעת, מחוקים אצלי בעקבות הודעתך

אם יש להם דף פייסבוק ספרי את סיפורך גם שם

מרי פופ

New member
וואו, לא יודעת מה עושים מאוד מצער לשמוע

נסיוני שונה לגמרי, בעשרות פרוייקטים שבהם חמדיה נתנו שירות ללא דופי.
כן, יש להם בזמן האחרון זמני אספקה ארוכים מידי לטעמי, אבל אני לוקחת את זה בחשבון בהזמנת המדידה.
אבל מקרה שבו קבעו עם לקוח והבריזו טרם קרה.
וגם לא מקרה של דלתות פגומות, למעשה למעט מקרה אחד של שריטה קטנה בידית שהוחלפה מיד, לא נתקלתי בצורך לשירות בדלתות שלהם.
לפי מה שאת מספרת, טוב שכך... ליבי איתך, מעבר לפרסום ויראלי ופניה יותר רישמית אליהם, אין לי עיצה טובה.

חברה אמינה,להתקשר לכפר סבא

לדבר עם מיקי המנכל 097401654,דרך המזכירה שלו.
אמור לפתור לך את הבעיה.בהצלחה רבה-הוא אדם מאמין.

גלמיש1

New member
הוא אדם מאמין?! איך זה קשור....

חצי מיושבי בתי הסוהר הם בעלי כיפה.
מכירה אנשי מקצוע נוכלים ושקרנים מכל הסוגים, כולל "מאמינים" . כולל המפקח שהיה אמור לפקח בביתנו על הקבלן, וקיבל תשלומים כדי להעלים עין מפשעים שבוצעו (יסודות שכלל לא נחפרו) , גם הוא "אדם מאמין" .....
לצערנו הרב אין שום דבר אמין באדם מאמין יותר מבכל אדם.

למעלה