התאמת צבע דלתות פנים לקירות

התאמת צבע דלתות פנים לקירות

בחרנו בצבע OW211P לקירות הפנים.
בפועל זה טיפה יותר שמנתי ממה שחשבתי, ואני תוהה אם לבדוק אפשרות להחליף את הדלתות מצבע לבן לשמנת, שיתמזגו יותר עם הקיר.
אין לי דוגמאות של צבעי הדלת מול העיניים או בכלל קרוב אליי (אלה דלתות פולימריות). מה אתם אומרים? האם הצבע הזה ייראה טוב לצד דלת לבנה?
משערת שכך או כך, בסוף נסתדר עם מה שיהיה...

מרי פופ

New member
הבעיה היא שדלתות באות לפעמים בצבעי שמנת מאוד צהובים

ובמקרה כזה אני מעדיפה דלת לבנה, למרות שהקיר יכול להיות שמנת.
אין בעיה בכלל בשילוב בין דלת לבנה לקיר בצבע שמנתי יותר.

תודה מרי + משהו שאמרתי שאברר לך עם הנגר שלי

כמו שאמרתי, אני לא בטוחה לבי שמנתיות הדלתות, חברה שלי שגם הזמינה טוענת שזה לא צהוב. בכל מקרה, מרגיע אותי מה שאת אומרת על הלכלוך, ונראה לי פשוט אני צריכה, כמו שעשיתי עד עכשיו, לקבל החלטות ואז לשחרר ולא לחשוב עליהן עוד ועוד (זה פשוט אינסופי, אפשר להתלבט לנצח). אשאר עם הלבן.

ועוד משהו, כתבתי לא מזמן על ידיות אינטגרליות שנצבעות בצבע הארון (פורמייקה). לבקשתך שאלתי את הנגר והוא אומר שהוא שולח אותן למצבעה והן נצבעות בהתזה. לדבריו זה עמיד, אולי לא לקירצופים של סקוצ' אבל כן לניקיון במטלית לחה.
אני עושה מטבח עם שילוב של עץ ופורמייקות, והכל עם ידיות אינטגרליות (כאמור אלה של דלתות הפורמייקה ייצבעו בצבע הארונות שבחרתי, לבן וירוק). אשמח לשתף איך יצא כשהוא יותקן.

מרי פופ

New member
יופי, תודה על התשובה שיהיה בהצלחה

צריך רק לוודא שהצבע שיבחר לצביעה קרוב עד כמה שניתן לצבע הפורמייקה. ממליצה לבצע דוגמת צבע ולשים ליד, לפני ששולחים למצבעה.
מחכה לתמונות של המטבח.

למעלה