ועכשיו שלב ארונות האמבטיה

ועכשיו שלב ארונות האמבטיה

בחדר המקלחת החלטנו על קלפה מראה אבל היום ראיתי בחנותצ שכשמרימים את הקלפה נותרים טביעות אצבעות וזה ממש מעצבן...יש משהו לעשות?

באמבטיה מתלבטים על ארון תלוי או עומד אבל בעומד יש יותר מקום שאנחנו צריכים...ואז ככל שאני מסתובבת אני יותר מתבלבלת. החלטנו על אלגל 3 מגרות אפוקסי וכשהייתי היום בחרש ראיתי את אמבין שהם אומרים שהוא מיוצר הכי טוב עם החומר הטוב ביותר HPL.

לא יודעת מה להחליט

השאלה היא שאני שלמה מאד לגבי הקלפה מראה

אבל לגבי הארון אני מתלבטת על עונד או תלוי וגם שילוב של מגרות עם דלתות.
היום לקחתי שמפו של 750 מ"ל לתצוגה כדי לראות אם נכנס למגרות וזה לא נכנס, לכן אני חושבת על שילוב של מגרות עמוקות ודלתות כנראה...אני רוצה פרקטי ולאו דוקא יפה...
[URL]http://sanitec.co.il/product/%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%95/[/URL]

משהו בסגנון...

מרי פופ

New member
הארונות הללו כולם ללא יוצא מהכלל הם ברמה נמוכה של פרזול

וחומרי גמר.
ו... הם לא מצטיינים באחסון.
מי שרוצה פרקטי וגם יפה צריך לבנות ארון אצל נגר לפי תכנונו.
בארון תלוי בכלל יש מצוקת אחסון. אז אם חשוב לך אחסון ממליצה על ארון שמנצל יותר יפה את המקום, דהיינו ארון עומד על הרצפה, בשילוב של מגירות ודלתות כמו שכתבת.

זהו שראיתי שבכל דבר יש יתרון וחסרון

קלפה מראה זה מאד נחמד אבל...מרימים את הקלפה והמראה מתלכלכת...אבל זה מה יש.
ארון עומד קשה לנקות.

להגיד את האמת...הארונות שראיתי בחנויות הם לא ברמה של ארונות מטבח

eden7115

New member
לדעתי מרי פופ התכוונה לארון עומד שלא קשה לנקות

כמו זה שבתמונה המצורפת (כמו שלא קשה לנקות מתחת לארונות מטבח...).
&nbsp
כך התכנון מנצל את כל השטח שיש לך (לא פחות 10-20 ס"מ כי זה המידות שמייצרים בהם) ואת מתכננת את המגירות והארונות לפי הצרכים שלך.
אה - וזה גם יפה

&nbsp
(אם כי בחדרי רחצה קטנים במיוחד עדיין יש העדפה לארון תלוי שחושף יותר רצפה ונותן תחושה של מרחב גדול יותר - אך בתנאי שיש מקום אחר לאחסון).

knee socks

New member
קלאפה זה אחלה

אצלנו בשירותי הורים הקטנים מאד עשינו ארון תלוי עם דלתות נפתחות, שיש בו יותר מקום מאשר בארון עם מגירות, ויש יותר גובה כך שכל בקבוקי השמפו וכו׳ נכנסים בלי בעיה.

מעל הכיור תלינו קלאפה, ואנחנו מאד מאד מרוצים. זה לא אופנתי בימינו לעשות אחסון מעל הכיור אלא לתלות רק מראה, אבל אני מעדיפה פרקטיות על פני אופנה במקרה הזה. הרבה אחסון, בעיקר של דברים קטנים שמסודרים בשורה אחת ואת יכולה לראות הכל ולא להתחיל לחפש בתוך מגירות, וגם אפשר לשים שם דברים שלא רוצים שהילדים יגיעו אליהם....

לגבי טביעות אצבע, זה נכון וקצת מעצבן, אבל שווה את זה. ומראה מאד קל לנקות.
בקיצור, אני ממליצה ללכת על הקלאפה!

למעלה