טפט למטבח

אפרת112233

New member
טפט למטבח

שלום לכם,
לאחר שהתייעצתי כאן בעבר,
שברנו קיר במטבח ועשינו שולחן מטבח מתאים אצל נגר.
אנחנו תוהים מה כדאי לעשות עם הקיר.
המטבח שלי בצבעים של שיש אפור ועץ לבן (אפשר לראות את קצה השיש והמגירות באחת התמונות).
חשבנו לצבוע או לשים טפט.
השיקולים: יש לנו ילדים קטנים והקיר צריך להיות קל לניקוי ועמיד.
בנוסף- המטבח בצבעים די אנמיים אז חשבתי להוסיף קצת צבע ואני לכיוון הכחול.
מה אתם אומרים? אם הולכים על טפט איפה כדאי לרכוש? אשמח לקישור.

תודה!

שאלה והצעה

האם זו הדרך היחידה להעמיד את השולחן בחלל הזה? אני חושבת שזה מאוד מבאס לשבת לאכול עם הפנים לקיר, גם מבאס וגם לא מעודד שיחה.
שולחן כזה עדיף לשים דווקא כשהחלק הצר נשען לקיר (אם החלל מאפשר) ואז 2 כסאות משני צידיו.
&nbsp
וההצעה, אני מדביקה טפט חי ושמח, עם כמה צבעים שמתחברים לחללים אחרים בבית. (סתם לדוגמא, אצלי במטבח יש ארונות לבנים וקיר אחד כחול. בכניסה לבית יש קיר כחול. אז בפינת האוכל הדבקתי את הטפט הזה
http://ecx.images-amazon.com/images/I/511Q3cYi8sL._SX425_.jpg שמאפשר לי לשלב גם ירוק ואפור בחלל.
&nbsp
אל תפחדו מטפטים וצבע, זה מסוג הדברים שהפיכים, קל לקלף טפט וקל לצבוע קיר.

אפרת112233

New member
בנוגע להעמדת השולחן

המטבח קטן וזו הדרך היחידה שאפשר להעמיד את השולחן. הקיר שאליו הוא צמוד מכיל ארון חשמל מרכזי של הבית ולכן לא יכלנו להוריד אותו. הקיר שהורדנו פתח את השולחן למסדרון ואיפשר עוד מקום ישיבה ואנחנו מאוד אוהבית את הסידור כפי שהוא, לגבי שיחה אצלינו לא צריך לעודד שיחה אלא לנסות להגביל אותה קצת כי בעיקר מדברים ובקושי אוכלים :)
לארוחות משפחתיות יש לנו שולחן פינת אוכל גדול שמתאים לכך.
לגבי הטפט אני רואה שהקישור מאמזון. הזמנת דרך האינטרנט?

אני יודעת שזו שריטה אישית

להורים שלי היה דלפק במטבח שמחובר לקיר, ושם היינו אוכלים ארוחת ערב. ושנאתי, פשוט שנאתי לשבת מול קיר. אבל מגבלת חלל היא מגבלת חלל

&nbsp
אני קניתי דרך האינטרנט כי אני טסה הרבה, אז שלחתי למלון (במקרה הזה בלונדון) והבאתי במזוודה לארץ. הקיר לא גדול (גם אצלך לא) ומספיק 2-3 גלילים שבקלות אפשר להביא במזוודה. המחירים של הטפטים הטובים והמעניינים בארץ מוגזמים באופן לא פרופורציונאלי. לא ברור לי למה.
בדברים מסויימים (בגדים, גברים, עיצוב) אני יודעת בדיוק מה אני רוצה, אז אני לא מרגישה צורך ללכת לחנות ולראות דוגמאות ולגעת בחומר. יותר קל באינטרנט, המבחר גדול, והסיכוי שאמצע משהו שקולע לפנטזיה שלי, גדול יותר.

&nbsp
&nbsp

אפרת112233

New member
באמת התלבטנו הרבה על הישיבה מול הקיר

האופציה השניה הייתה להצמיד את השולחן כפי שהוא לשיש בר' ולשים צמוד לקיר ספסל. בגלל שצפינו מריבות בכניסה ויציאה ממקום הישיבה בין הילדים, לא רצינו לחסום את החלל (המטבח מרובע וטוב שהמרכז שלו ריק) ורצינו לאפשר גם מעבר נוח למסדרון בחרנו בסוף באפשרות הנוכחית ואני מקווה שהילדים לא ישאו צלקות מישיבה מול קיר :) בטח אם הוא יהיה יותר צבעוני יהיה להם נעים יותר...
האמת היא שיש לי משפחה כרגע בביקור בחו"ל ואני יכולה לבקש מהם להביא לי איתם משלוח.
תודה על הרעיון.

מרי פופ

New member
יש טפטים רחיצים הרעיון נחמד מאוד

יש המון חנויות עם טפטים, באיזה איזור?

אפרת112233

New member
את ממליצה ללכת לראות ולהרגיש או שמתאים גם להזמין דרך הרשת?

אנחנו גרים ביישוב באיזור ירושלים,
אבל בגלל שאני בעיקר סביב עבודה וילדים אני חובבת קניות באינטרנט בערב בזמן של שקט... השאלה אם זה מתאים?
מה פחות או יותר המחיר של טפט למטר?
והאם אפשר להתקין אותו לבד?

אשמח להמלצות על חנויות.

תודה :)

מרי פופ

New member
יש אתרים נהדרים להזמנה מחו"ל כולל דוגמאות

בהם הטפט יצא זול יותר.
טפטים מחו"ל.
אני קצת מיושנת בזה, מעדיפה למשש והטקסטורה של הטפט מאוד חשובה לי, אם כי מכירה לא מעט שמרוצים מההזמנה דרך האתר שצרפתי לך.

למעלה