ריהוט וצבעים

דןעופרי

New member
ריהוט וצבעים

שלום לכולם,
עברנו עוד שלב וכעת אנחנו בבחירת הריהוט והצבעים.
צירפתי תוכנית של החלל בקומה התחתונה + הדמייה של המטבח (כי בתוכנית הוא זה לא מעודכן) ואשמח לשמוע את דעתכם על העמדת הריהוט הבאה:

בפינה שמול הטלוויזיה, סלון פינתי (ספה + שזלונג) כאשר השליש הסגור של הויטרינה חסום ע"י הספה הארוכה- כלומר כ-3 מטר והשזלונג צמוד לקיר של ה-390.
שולחן צר וארוך ואז 2 הדומים.

פינת אוכל - חשבנו על פינת אוכל ריבועית, 130X130 שתעמוד ליד האקווריום (על הקיר שרשום עליו 190).

עכשיו לגבי הצבעים:
כרגע בחרנו מטבח בצבע אפור בהיר RAL0008500 ועדיין מתלבטים אם לשלב בארונות הגבוהים תכלת או לא (אשמח לשמוע את דעתכם + המלצה לתכלת שלא נראה כמו בית חולים ולא כהה מדי).
לגבי שולחן פינת אוכל - מתלבטים בין אורן בהיר + כסאות עץ אפורים ותכלת או שולחן צבוע (אני מפחד ששולחן צבוע נותן הרגשה של חדר ילדים).
סלון - גם כאן - אנחנו מתלבטים אם להכניס את הצבע בסלון עצמו או רק בכריות + הדומים.

מה דעתכם על ההעמדה של הריהוט והגדלים שלו?
מה דעתכם על הצבעים?
האם בחלל כזה, שהוא לא גדול, יותר מדי צבע עלול לצאת מצועצע?

תודה!
דן.

מציעה לך לקחת מישהו מיקצועי

לייעוץ, התוצאה מרהיבה ולדעתי ממש שווה את ההשקעה. הרי אין לנו מושג בעיצוב פנים, כמו שלא תטפל לעצמך טיפול שורש בשיניים או לא תספר את עצמך? ולא, אני לא מעצבת פנים רק אחת שיודעת מנסיון כמה זה חשוב. ולא חייבים ללכת על אחת הכי יקרה...

דןעופרי

New member
יש לי מעצבת צמודה

אבל אני מאוד מאוד אוהב לשמוע מספר דעות, במיוחד שמדובר במשהו מאוד אינדיווידואלי ויש פה אנשים עם רעיונות נפלאים.

למעלה