חיפוי קירות שירותים אורחים (מרי פופ help)

מרי פופ

New member
אני לא מבינה את השאלה, ברור לחפות עד לגובה 120

אבל מה הענייין עם המשך החיפוי? ועם הנישה שנוצרת מעל המדף אסלה?
בקיצור מה השאלה ולמה את חושבת שאת מוותרת על משהו?

רוצים לחפות עד גובה 145-150. יוצא בגלל הפסיפס 145. בסדר

ראית את הסקיצה? המוכרת בחנות (אני לא יודעת האם היא מעצבת או לא אבל היא מציירת את הסקיצות לקבלן כשיש דקור) אמרה שהיות שהמדרגה של האסלה הסמויה היא 120 שלא נחפה עד 145 כמו שהיא ציירה אלא רק עד 120.
&nbsp
120 זה ממש נמוך. מה הבעיה לחפות בשש בלטות של 20 ס"מ עד המדף של הניגפאגרה הסמויה ושהחיפוי ימשיך ויעלה את היתרה? מעל המדף ימשיך הפסיפס של שתי השורות ונסיים בבלטה נוספת של 20 ס"מ.

אני צריכה הסבר לשאלה

מרי פופ

New member
הכוונה שהפסיפס והחיפוי הם המשכיים למרות מישורים שונים

על הקיר בצד, על הקולטן, על מדף האסלה ועל הקיר האחורי... מישורים שונים.
הסיבה להפסקת החיפוי בגובה 120 הוא שמירה על מישור אחד של החלק מהאחורי האסלה.

תראי פה למשל

https://www.google.co.il/search?q=אסלות+סמויות+חיפוי&client=ms-android-oneplus&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIytvHqsfCyAIVp55yCh2l0Axa&biw=360&bih=559#imgrc=Iq2qe_jbWQwoAM%3A
&nbsp
כאן הקרמיקה עולה מעל המדף וזה נראה יפה ומושקע. מה שהאישה מהחנות מציעה זה לסיים את הקרמיקה בגובה המדף מה שנראה לנו כאילו חסכנו אגורה וחצי אם כל החיפוי בכל החדרון הזה יסתיים בגובה המדף ומשם קיר.

מרי פופ

New member
אז אמרה!!!! בידיש זה נשמע יותר טוב

אתם אוהבים את זה? אם כן אז לכו על זה למרות הכל.

אז,מה השאלה עם המישורים? הנדסה לא למדתי מזמן

ושלחת לי שאלת אתגר עכשיו שגם בהן אני על הפנים חחח.
&nbsp
מה דעתך? ככה או ככה? אני מזהה מישור אחד שזה הרצפה ועוד מישור שזה המדף. הצילוו

מרי פופ

New member
חחח, שאלה שמובילה לזה שאם את אוהבת אז זה בסדר!

פרטתי לך את המישורים שאני רואה. אם את מבינה שמדובר בכך שהפסיפס למשל עובר מהקיר לקולטן, הולך משם אחורה ומונח על הקיר האחורי, כלומר מתפתל קצת על מישורים שונים... אם את מבינה את זה וזה יפה בעינייך אז לכי על זה (זה בדיוק מה שמתארת הסקיצה אגב...).

אה. את זה שהוא מתפתל אני מבינה. השאלה היא

האם מישהו לא חשוב מי יכנס לשרותים,האלה ויחשוב....יוווו איזה מפגרים או שזה בסדר.
&nbsp
מה שכן זה אומר שיהיב לי עוד פס של פי.וי.סי שסוגר על פינה. זה מכוער בעיני אבל אין לי מושג איך לפתור את זה. הם לא עושים גרונגים יותר.
&nbsp
&nbsp

מרי פופ

New member
פייר?

אני לא הייתי מתכננת ככה, אבל זה לא אומר שזה לא יצא יפה וטוב.
לגבי הפס, אני יודעת, מכה! לכן אני מניחה מדפי עץ למעלה, אבל מדף עף יסתיר לאת האת הפסיפס... אולי תעשי את החלק למטה ואת הפסיפס יותר למעלה ואז תוכלי להניח מדף עץ עם קנט יורד שיסתיר את הזוועות.

אבל אז...יצא שהקרמיקה תסתיים ב-120 שמרגיש לנו נמוך

ואם נשאר עם ה-145 יש שתי "בעיות". אחת שעדיין יראו את הפס בצד על הקולטן והשניה שהגימור למעלה של הפסיפס יראה פחות חלק מגימור של בלטה רגילה.
&nbsp
הפס קישוט יהיה שתי שורות מתוך כל הפסיפס. מקווה שזה ברור.

גלמיש1

New member
חחח...מה אכפת לך צה יחשוב מי שנצרך לנקביו בביתך?

שיגיד תודה שמרשים לו להשתמש בשרותים...

לסוגיה עצמה - מסכימה עם מרי שהתוצאה לא תהיה יפה. לטעמי נכון לוותר על הפס דקור וללכת לעיצוב קצת פחות סטנדרטי. אפ אתם אוהבים את הפסיפס תעשו אותו בצדדים כפס, או דוקא מעל האסלה במשטח. או אפילו לחיפוי עמוד הקולטן.
הפסיפס כל כך יפפה ומגוון שאפשר גם לעשות ממנו "תמונה" באמצע הקיר שמעל האסלה , לא מחובר לחיפוי. זה יקשר אותו לפס הפסיפס שבצדדים.

תודה אז הבעיה היא רק בפס? אם לא הפס אפשר היה לעשות ככה כמו

בשרטוט?
&nbsp
ואם נעשה רק בצדדים יהיה הפרש גבהים...

אני עם גלמיש...

ואם כבר לרדת מפס הדקור בצדדים... אולי לחפות בפסיפס את כל הקיר שמאחורי האסלה (כולל הבליטה של הצינורות וכולל מעל המדף שמאחורי האסלה)?
את הקירות בצדדים לחפות באריחים הרגילים, ללא דקור, מאחורי האסלה הכל מחופה בפסיפס היפה ומדף עץ במשטח שמעל האסלה.

בעלי לא אוהב ואני גם נוטה לכיוון. יותר מידי עומס על קיר אחד

קיצר ננעלתי על משהו ואני לא מצליחה לשנות כיוון מחשבה.

למעלה