אמאל'ה מאיפה מתחילים?!

אמאל'ה מאיפה מתחילים?!

שלום לכל חברי הפורום! אז עוד מעט מסיימים שלד...ומתחיל כל שלב הגמר. רוצה להתחיל ומתבלבלת נורא! מה ה"נכון" ? לבחור גוון של השליכט וממנו לצאת לריצוף? או להחליט שהריצוף זה הקובע ולפיו אתיישר עם השליכט?

בורחת מהאפורים למיניהם. חושבת על הסגנון הכפרי (נשמעת כמו כולם בטח...) אבל גם אוהבת מאוד צבעוניות חזקה. רציתי דלת כניסה בגוון טורקיז אבל לא מצאתי חנות שמוכרת... אז כנראה שאאלץ ללכת על השמנת... (שוב כמו כולם.... כבר אמרתי?)

ממה שכן החלטתי ש"יהרג ובל יעבור"- חלונות בגוון לבן/שמנת בהיר - לא אוהבת את כל האלומיניום הכהים.
ריצוף קרמיקה (לא פרקט או דמוי פרקט למיניהם) חייב כהה כי בבית יש 3 ילדים קטנים ובע"ח לרוב... עדיפות לגוונים החומים החמים ולא האפורים...
המטבח רוצה סגנון כפרי אבל "לייט" בלי כל המסגרות- למי יהיה זמן לנקות אותם?! רוצה בגוון ירוק

תודה למי שטרח וקרא אותי עד הלום! אשמח להכוונה שלא אגיע לבית מבולגן עיצובית!

מרי פופ

New member
שלום... מה אומר? המון שאלות

העיצה הכי טוב היא, לקחת מעצבת וכל הבעיות שלך והלבטים יפתרו.
אף אחד מהלקוחות שלי מעולם לא התייעץ בפורומים או החסיר שינה בגלל שאלות כמו אלו שהעלית... תהליך הבניה יכול להיות סיוט ויכול להיות נעים ונוח, הבחירה שלך.
בכל מקרה, את באמת נשמעת מבולבלת ומוצפת ואני מאחלת לך בהצלחה.
זכרי נא שבפורום תקבלי דעות שונות על כל מיני שאלות ותצטרכי עדיין להחליט מה האמת שלך.

אכן לפניך המוןן החלטות

אבל מבחינת גוונים מה שאת מציינת נותן כיוון מוגדר היטב:
- ריצוף כהה, כדאי שלא יהיה בגוון כהה אחיד אלא שילוב טבעי שמעלים שערות כלבלבים ושות' ולא מבליט כל פירור.
- קירות בהירים, כולל אלומיניום בהיר, סביר להניח שטעמך יוביל לגוון חול כלשהו.
- דלת חוץ אפשר לצבוע לגוון שיהיה לך נעים ויתן קבלת פנים נחמדה לבית.
- מטבח בגוון ירוק, כדאי לקבל לא מעט דוגמאות צבע ולבחון אותן בשטח
וגם בהנחה שלא רחוק מהכניסה לראות איך עובד עם גוון הדלת הטורקיזי.
וחוץ מזה מסכימה לגמרי כמובן עם מרי פופ, עבודה עם מעצבת שתעשה סדר בדברים, בשילובי הצבעים והחומרים, תעזור להגיע להחלטות טובות ומבוססות ולעבור תהליך בניה רגוע בהרבה ואף מהנה.

איזי31

New member
קודם כל מזל טוב ובהצלחה. ועכשיו לעיקר:

אני אוהבת מאוד את הכיוונים שלך והתעוזה.
&nbsp
לגבי הדלת- טורקיז זה מקסים. יש לא מעט חברות (לאו דווקא הגדולות) שמוכנות לצבוע בכל גוון ממניפת ראל. ניתן גם להחליט שצידה הפנימי של הדלת יהיה בגוון שונה ומתאים יותר לפנים הבית בכדי למנוע התנגשויות.
&nbsp
לגבי ריצוף-
בכדי לא להכהות מידי ולהעמיס מידי על העין, הייתי הולכת לגווני המוקה/חום בהיר (לא מידי). צרפתי דוג' שמצאתי ברשת.
&nbsp
מטבח- ירוק זה מקסים ויש לא מעט כאלו שישתלבו נהדר עם רצפה חומה/מוקה.
אפשר דלתות חלקות מפורמייקה ואז טיפה יותר מוגבלים בגווני הירוק.
או שהולכים על דלתות צבועות ואז לבחור מס' גוונים מהמניפה, לבקש שיכינו דוגמאות ולבדוק יחד עם הריצוף, השיש והחיפוי המיועדים.
&nbsp
כמו שרשמתי- הכיוון הוא טוב.
אם רוצים רק חידוד, אפשר לקחת מעצבת לפגישה חד פעמית.
רצוי להגיע לפגישה עם תוכניות ולוח השראה (תמונות, בדים, חומרים שונים וכו' שאהבתם) ואחרי שעשיתם מעט סיורים אצל ספקים (בעיקר כדי להתכוונן לעלויות ותקציב).
&nbsp
בהצלחה
&nbsp

איזי אשמח לראות את התמונה של הריצוף (תפוז לא העלה אותה...)

הרעיון לפגישה אחת לחידוד מעולה ונאמץ אותו!

מיהנינה

New member
קודם כל להירגע :)

צעד צעד...
אני עיצבתי את הבית שלנו לבד ללא מעצבת (חשוב להגיד שאני אוהבת עיצוב) והסתדרתי.
התחלתי כמובן מהריצוף ואליו התאמתי צבע מטבח, דלתות ושיש. ואז מוצרי חשמל, ריהוט ואקססוריז.
תתרשמי מכל מיני אתרי עיצוב למיניהם. זה עזר לי מאוד בבחירות.
אמרת שאת אוהבת חומים... תלכי לראות ריצופים - בחנות עצמה גם יעזרו לך לבחור. חשוב לי לומר ריצוף כהה לאו דווקא יסתיר לכלוך. הלכלוך שרואים או לא רואים בריצוף לא קשור לצבע הריצוף אלא לטקסטורה שלו.
אמרת מטבח ירוק.. יש צבעים יפהפיים. אני אישית כן אוהבת עם המסגרות (ממש לא כל יום מנקים אותן) ועשיתי מטבח כפרי לייט.
בהצלחה!!!!

לי נראה שהמסגרות במטבח כפרי רק צוברות אבק

אמנם זה כל היופי של המטבח אבל אני אלרגית לאבק...
&nbsp
תוכלי בבקשה להעלות תמונה של מטבח כפרי לייט ?
תודה!

מיהנינה

New member
את אלרגית לאבק...

ואני חולת ניקיון... מבטיחה לך שזה להעביר מגבון פעם בשבוע אם לא יותר... רציתי להעלות לכאן לפורום תמונה כשאסיים עם העיצוב והאקססוריז ושיגיע האי אבל בשבילך אעלה לפני:)) מטבח כפרי לייט פולימר לבן עשן

Yaffffffa

New member
פולימר

היי,

גם אני שקלתי אפשרות של פולימר לבן עשן במראה כפרי עדין, ממש כמו בתמונה שלך, אבל קראתי ביקורות לא משהו על פולימר, שזה נראה כמו פלסטיק, שההדבקה נפתחת באיזור של התנור, שזה פגיע.. ולכן שוקלת אפשרויות נוספות.

האם את ממליצה כל פולימר מהניסיון שלך?
כמה זמן יש לך את המטבח?

תודה.

מיהנינה

New member
מטבח פולימר

היי, יש לי את המטבח שנה וחצי בדירה וחודשיים בשימוש (הוא עמד בדירה לפני קבלת המפתח).
המטבח בכלל לא נראה פלסטיקי. להפך - הוא נראה צביעה בתנור. הניקוי שלו קל ונוח ואין שום קילופים.. אני מאמינה שיש כמה סוגי פולימר... טובים יותר או פחות.
אנחנו עשינו מטבח אצל אביבי עם פרזול משובח.
בקיצור - ממליצה בחום!
בהצלחה!

מטבח ירוק 2 (פה זה כפרי עם הפסים האנכיים עלהדלתות)

עוד לא גיבשתי דעה אם זה יוצר עומס על העין או מוסיף...

ואני שונאת שצריך לנקות!

בדירה השכורה האחרונה היו לי כאלה, יפות, אבל צוברות אבק. לא רציתי בבית החדש :)
המטבח שלך אכן יפה. התחדשי! :)

למעלה