אני מתכוונת מחר לרכוש ספת שזלונג 3.70X2.10 מבד ואני מתלבטת

nishnosh

New member
אני מתכוונת מחר לרכוש ספת שזלונג 3.70X2.10 מבד ואני מתלבטת

לגבי הגוון ואשמח לעזרה. מתלבטת בין גוונים של אפור לגוונים של בייז' בהירים.
לא יכולה להעלות תמונות
אז אני אנסה במילים להסביר מה קיים היום.
זה בית פרטי וכולו צבוע בSWANG WING של טמבור (מעין שמנת צהבהבה במקצת). המרצפות גוון חול עם "סוג של עורקים". מדרגות ליד הסלון בריצוף של אבן מצפה.
בסלון יש מזנון גבס מחובר לקמין בנוי שמצופה באבנים מפירוק בגוונים של חול, קצת אדמה וקצת אפור "מפויח".
שולחן סלון עץ בגוון טבעי.
פינת אוכל ממול: שולחן איקס אלון מבוקע וכיסאות בגווני שמנת וירוק בהיר. מטבח (שלא רואים מהסלון) כפרי מעץ מלא מייפל בגוון הטבעי.
דלת כניסה בקו ישיר לסלון זה אגוז אפריקאי פראי.
שאלתי: האם גוונים של אפור בפינת הישיבה בסלון יתאימו? או עדיף גוון בייז' בהיר?
אני חוששת שאפור לא מתאים לגוונים ששולטים בבית ומצד שני אני חוששת שבייז' יהיה אנמי כי יש לי המון עץ בבית ובעצם הכל בייז'י מסביב.

תודה רבה מראש.

הבית שלך נוטה לצהבהבות כפרית,

כך ניראה לי מהתאור, די דומה לבית שלי מבחינת הגוונים. אפור ממש לא נראה לי שיתאים, וגם לבן לא כ"כ. מה דעתך על תכלת או ירוק פיסטוק?

מרי פופ

New member
כמו שקלמנטינה כתבה, יש עוד צבעים חוץ מבז'...

אני נוטה להסכים שהגוונים שיתחברו הם פחות האפורים הבהירים הפשוטים, אבל זה לא גורף, יש גוונים שונים של אפורים חמים שיכולים כן להשתלב ואפור כהה משתלב עם רוב הגוונים ממילא.

Iris Design

New member
שני הגוונים יתאימו

האפור ישבור קצת את הקרם, והגוון הקרמי ימשיך את הבית.
שמרי על טונים בהירים ואם הלכת על האפור הוסיפי עוד פריט או שניים באותו גוון - כרית, קערה וכו'.

nishnosh

New member
תודה רבה על התשובות. ירוק פסטוק ותכלת צבעים אהובים עלי

מאוד ומעדיפה להוסיף אותם באקססוריז.
מהכרותי עם עצמי
, ועצם העניין שהיום אני מחליפה מערכת ישיבה רק לאחר 20 שנה! (אני "כבדה" בשינויים).
ופעם ירוקים היו באופנה חחח - אז היום יש לי ירוק בקבוק בסלון, בא לי משהו נייטרלי (אפור/בייג') שמתאים כרקע לכל צבע.

אורנה

למעלה