אודה לעזרה בנוגע למערכת ישיבה סלונית

nishnosh

New member
אודה לעזרה בנוגע למערכת ישיבה סלונית

1. האם זה יראה טוב מבחינה עיצובית פינת ישיבה פינתית בגודל 3.80X2.10 בחלל סלוני בגודל 6.20X4? האם הפרופורציות טובות או היחס בעייתי? כי זה כבר לא "רייש" אלא יותר "וו" ועדיף צלע קצרה יותר מ- 3.80? ואם כן אז כמה? להלן לינק לספה שאהבתי ורוצה אותה במידות שציינתי:
ספה: [URL]http://www.simply-wood.co.il/en/sofas/storm.htm[/URL]
איך הייתן מחלקות את הצלע הארוכה מבחינת כריות? 2 כריות באורך של 1.30 האחת או 3 כריות באורך של כ-85 ס"מ האחת (מרגיש לי קצת קטן)?
בספה בגודל 3X2 כל הכריות (של הצלע הקצרה ו-2 אלה של הצלע הארוכה) יוצאות שוות פחות או יותר - סה"כ 3 כריות באורך של כ- 90 ס"מ. במקרה שבו הצלע הארוכה גדולה מ- 3 מטר, הכריות לא יהיו זהות בגודלן ביחס לכרית של הצלע הקצרה יותר. האם זה בעייתי מבחינת נראות? פרופורציות? מקווה שהסברתי את עצמי ברור

2. אודה לחוות דעתכן על חנות בשם בדוסה רהיטים בהרצל ת"א (אפשר גם במסר).
3. מתלבטת בין בד ריפוד אינדרבורו של שכטר לארתה (ARTA) של רנבי. איזה מבין השניים עדיף?

תודה רבה מראש,
ארנה

מרי פופ

New member
בדוסה מצויינים

חלוקת הכריות בעיני עדיף לחלק ל 2, הן לא צריכות להיות זהות.
לגבי הבדים, לא מכירה דגמים בע"פ אבל גם שכטר וגם רנבי שרמה גבוהה מאוד.

nishnosh

New member
תודה מרי פופ. האם לדעתך

אין בעיה מבחינת פרופורציות של מערכת הישיבה? אין בעיה שהמערכת הפינתית נראית יותר כמו "וו" מאשר כמו "רייש"? זה לא יראה כמו טעות עיצובית?
אני בהתחלה לא ראיתי בזה בעיה אבל בחנות המוכר טען שזה לא יראה טוב, וצריך צלע קצרה ארוכה יותר מ- 2 מטר או צלע ארוכה שתהיה קצרה ויתר מ- 3.80.
אודה מאוד לחוות דעתך.
אורנה

מרי פופ

New member
תראי פה ספת "ו", כי לא רצינו לחסום את החלון

הספה היא 3 מטרים והחלק הקצר כ 160.
ןחוצמיזה עניתי לך למטה.

מרי פופ

New member
הפרופורציות מצויינות, אין חוקים לזה

החלק הקצר ממילא מעל 2 מטרים אבל אין בעיה לעשותו גם פחות מזה, בכל מקרה גם חלוקת הכריות ל 3 טובה.
אם מדובר בבית קרקע אין בעיה הם החלק שיהיה כ 3 מטרים, אבל אם מדובר בדירה תחשבו אם אפשר להעלות את הספה עם מנוף.

nishnosh

New member
מרי פופ המון תודה!!!

חיזקת אותי ואלך על 3.70X2.10 (מדובר בבית פרטי אז בעיה של שינוע)
לגבי חלוקת הכריות :
כ- 85 ס"מ (נטו כרית של הצלע הקצרה שרוחבה 1 מטר) ו-2 כריות של 1.25 מטר כל אחת בצלע הארוכה (כרית קטנה ו- 2 גדולות יותר באותו קו אורך)
או
כ- 85 ס"מ (נטו כרית של הצלע הקצרה שרוחבה 1 מטר) ועוד 3 כריות של כ- 85 כל אחת ( סה"כ 4 כריות באותו רוחב באותו קו אורך)
מה לדעתך החלוקה העדיפה? מצד אחד אני רוצה אחידות ומצד שני לא רוצה חלוקות גדולות של הצלע הארוכה, ואוהבת כריות רחבות.
סליחה על ה"חפירה"
והמון תודה !!!

Iris Design

New member
ארתא של רנבי עולה על כולם

הם הכי טובים מבחינת איכות וצבעים

nishnosh

New member
תודה רבה! הצבעים מהממים (מתלבטת קשות על גוון
) והבד מאוד

מאוד רך ונעים.

למעלה