מספר שאלות מטבח

דןעופרי

New member
מספר שאלות מטבח

שוב שלום,
אנחנו ממש ממש לפני סגירת המטבח (תודה לכל העוזרים בפורום!!)
יש לי מספר שאלות אחרונות:

1. האם כדאי לפתוח "חלון" של האקווריום לכיוון המטבח? הרעיון הוא שיראו את הדבר היפה הזה גם מהמטבח.
ההגיון הוא שבכל מקרה כל הדופן הזו, באיזור של הכיריים, תהיה מחופה בזכוכית, אז זו יכולה להיות תוספת נחמדה.

2. בקיר הגבוהים הסדר הוא כזה: מקרר 95 ס"מ, מזווה 45 ס"מ, בילד אין 60 ס"מ. מעל המקרר תהיה קלפה.
השאלה היא האם כדי לעשות קלפה בגודל 115 מעל המזווה וה-BI או שכדאי לעשות 2 ארונות נפרדים ברוחב של היחידות (ארון 45 מעל המזווה וארון 60 מעל המיקרוגל)?

3. האם לדעתכם זה פרקטי לעשות מגירה מתחת לכיור 60 ס"מ? או שכדאי לעשות ארון עם פח נשלף?

4. שואפים למטבח מאוד מודרני, הייטקי... הכיוון הוא מטבח צבע (לא פורמייקה) בלבן, ידיות אינטגרליות, משטח אפור (גם הרצפה אפורה).
אנחנו מתלבטים בין לעשות את הארונות הגבוהים בתכלת (כמו שראינו את אחד המטבחים שתמי עיצבה) והשאר בלבן או לעשות את הכל בלבן וחיפוי זכוכית עם ציור לקלפה.
ההנחה שאם נעשה את שניהם זה יהיה too much...

5. שאלה אחרונה - איזה חיפוי הייתם ממליצים? האם לחפות רק את האיזור מעל הכיריים ומעל הכיור או לחפות את כל ההיקף? האם לחפות בזכוכית (אם כן, איזו?) או בחיפוי לבנים אחר?
מה דעתכם?

תודה ושבת ושלום!
דן.

אמרלדה

Active member
תשובות חלקיות

לטעמי, בטח לפתוח חלון מהאקווריום למטבח. זה כל כך מוסיף.
אבל, את נושא השפעת הבישול על הכיריים על האקווריום והדגים זו עבודה שלך לבדוק:
אדים חמים, חום וכדומה. אם אפשר ולא סיפור - בטח.

בוא רגע נדבר על נקודות הקישוט והצבע במטבח:
יהיה אקווריום (נניח)
תהיה קלאפה בשילוב ציור
יהיה חיפוי (מניסיוני עם חיפוי זכוכית, אין עליו. בטח במטבח שרוצה להיות הייטקי. ועל כל ההיקף)
יהיו ארונות גבוהים
כל זה צבעוני יהיה הרבה יותר מדי.
כיוון שאני אוהבת מאוד את חיפוי הזכוכית שלי וכן את רעיון החלון לאקווריום, הייתי מנסה לחזור על צבע המים באקווריום (יוצא תכלכל?) בחיפוי זכוכית חלק מסביב לכל המטבח. במקרה כזה, לא הייתי מוסיפה עוד צבע.
אבל זה ממש עניין של טעם. ואני רק חובבת עיצוב, לא מעצבת.
מצורפת תמונה של מטבחי הלבן עם חיפוי זכוכית ורוד. לך הייתי ממליצה על אקווה או תכלת או משהו כזה, שחוזר על רעיון האקווריום אם לא על הצבע של המים, ואולי בלי ציורים.

דןעופרי

New member
תודה על התשובה!!

אני מאוד רוצה לפתוח את החלון הזה, אני גם לא דואג בכלל לבישול ולאדים כי זה יהיה אטום לחלוטין.
&nbsp
אהבתי את הרעיון של לצבוע את הקיר בצבע תכלכל ואז זכוכית שקופה היקפית ואת כל ארונות המטבח לעשות לבן.
&nbsp
תודה!

אמרלדה

Active member
לא הרגשתי שום בעיה, אבל חייבת להודות שאני לא עומדת שעות

&nbsp
ליד הכיריים. רק קצרות.

למעלה