מספר שאלות לגבי מטבח

מספר שאלות לגבי מטבח

1.מטבח בסגנון מודרני , לבן מבריק , ידיות אינטגרליות
מתלבטת לגבי גובה קנט 2, 3, או 4. מה הכי יפה , מה הכי הולך ?
2.ועוד שאלה: המטבח בצורת ח'. ורציתי לשאול איזה אורך אי כדאי לעשות ? אם אני עושה אי אורך .2.00 מטר אז ישאר מעבר של 100, ואם אני עושה אי באורך 2.10 מטר ישאר מעבר כניסה למטבח 90 ס"מ . המקרר נמצא בכלל במקום אחר. אני רוצה שיהיו 4 כיסאות בדלפק ובצד של הדלפק תהיה אופציה לשבת , אבל לא יעמוד בצד כיסא קבוע, כי אז הכיסא יפריע לכניסה למטבח.
3. ועוד שאלה איזה עומק בדלפק צריך לרגליים , מה המינימום

מרי פופ

New member
גם כניסה של מטר היא כניסה צרה למדי

90 מעבר זה ממש לא לעניין.
מינימום לרגליים 30 (אבל אצלי המינימום הוא 35 כי אחרת זה לא נוח לאנשים גבוהים ולנשים שיושבות בשיכול רגליים).
מבחינת קנט, אזי קנט דק יפה מאוד למטבח מודרני.
אני אישית אוהבת יותר עבה כי זה מסתדר יותר טוב עם הכיריים והמגירות מתחת (יותר גובה לכיריים).

למרי פופ

אפשר רק הסבר למה מעבר 90 ס"מ זה לא לעניין ? כי דלת למשל זה 80 ס"מ .
זאת אומרת שבן אדם יכול לעבור במעבר של 90 ס"מ.
אשמח רק אם תסבירי לי , תודה רבה מרי פופ

ועוד שאלה קטנה

ועוד שאלה אם אני עושה מעבר של מטר זה אומר שאורך הדלפק יהיה שני מטר. האם באורך שני מטר יכולים לשבת בנוח ארבעה אנשים פלוס עוד מישהו בצד , ששם הכיסא לא יהיה מונח קבוע. כי זה בעצם השיקול שלי אם לעשות מעבר צר למטבח ואז יהיה לי דלפק 2.10 מטר ואז אולי יהיה יותר נוח לשבת ארבעה אנשים פלוס עוד מישהו בצד לפעמים.

מרי פופ

New member
דלת זה גם 55 ו 60... למשל בחדרי רחצה/שרותים

אבל זה לא קשור לעניין כניסה למטבח.

למרי פופ

אז מה בעצם הסיבה שמעבר של מטבח צריך להיות יותר מ90 ס"מ.
והאם דלפק של 2 מטר על מטר יהיה מספיק נוח לארבעה אנשים ועוד כיסא בצד . זאת אמרת חמישה אנשים.

רזאי

New member
אצלנו היה צריך לפרק את דלתות המקרר כדי להכניס אותו למטבח.

אם הפתח היה צר בעוד כמה סנטימטרים, הוא כבר היה מגביל אותנו בבחירת מקרר.
אם המקרר במקום אחר, אולי זה לא רלוונטי. עדיין נחמד שהפתח מספיק גדול בשביל שיוכל לעבור בו יותר מאדם אחד בכל זמן.

למעלה