תכנון עיצוב קיר סלון +פינת אוכל ארוך

שירקס1

New member
תכנון עיצוב קיר סלון +פינת אוכל ארוך

הי,
הגענו לשלב תכנון עיצוב הפנים (ברמת צבע, רהיטים, עבודות גבס וכו)
הקומה התחתונה של הבית, מרווחת יחסית ויש חלל גדול שכולל את אזור הכניסה, סלון, פינת אוכל...
אני לא ממש מצליחה לדמיין איך לעצב את הקיר הארוך (יחסית) של הסלון + פינת אוכל) כדי שלא יראה ארוך מדיי מצד אחד ומצד שני איך לחלק את החלל בצורה אופטימלית בין השניים
חשבתי על מזנון ארוך תלוי מעץ בוצ'ר (כמו באי) שיתחום את הסלון..
אני ממש ממש אשמח לשמוע את רעיונותיכם לגבי עיצוב החלל הזה
תודה רבה !

מרי פופ

New member
ארון זה יתרון בעיני

אין מידות, אבל פינת האוכל נראית צפופה למדי לפי השרטוט, לא בטוחה שחייבים כפילות של שולחנות אם המטבח אכן מסודר כמו בתכנית.
הייתי מושכת את הסלון שמאלה, לא מבינה למה יושבים ככה עם הגב לחוץ?
אבל אפשר גם לשקול טלויזיה על הקיר שלצד הויטרינה שנראה גדול למדי.
בכל מקרה אחרי המטבח יש לך קיר, שתוחם אותו.
מה שאומר שניתן לצבוע את הקיר של הסלון פינת אוכל בצבע אחר, טפט, חיפוי עץ, חיפוי בריקים וכיוצא בזה.

שירקס1

New member
אורך קיר הסלון/פינת אוכל - 7.5 מטר

המטבח מסודר כמו בתכנית, רק שהשולחן בשרטוט הוא בעצם אי בצורת דלפק, שנמצא כמעט מול המקרר.
לגבי הסלון, הוא לא באמת יהיה מסודר כמו בשרטוט הנ"ל, הטלויזיה תהיה תלויה על הקיר הארוך (כל החשמל כבר על הקיר הזה) מולה יהיה שתי כורסאות ובצד ימין תהיה ספת רביצה גדולה. בצורה הזאת יהיה גם יותר מקום לפינת האוכל
אורך קיר הסלון/פינת אוכל הוא 7.5 מ', כך שלגבי צבע,בריקים, חיפויים - אני חושבת שזה קיר גדול מדי לחיפוי/צבע וכו... והוא מאוד יעמיס על החלל
האם יש לך רעיון איך בכל זאת איך להפריד/לחלק בין החלל של הסלון לפינת האוכל ?
ואז אוכל אולי לחפות בבריקים רק חלק מהקיר. מה היית ממליצה?
אשמח להצעות ואפילו לתמונות אם יש...
תודה רבה

מרי פופ

New member
בעיני זה ממש לא קיר ארוך מידי לחיפוי בבריקים או לצבע למשל

הנה משהו שעיצבתי עם רוית רוד בבית פרטי בקריית אונו. אורך הקיר 6 מטרים.
לא צילמתי את כל הקיר, אבל תראי כמה זה עדין ומתקבל מאוד יפה!
בעיני אין שום שחר לטענה שזה מעיק או מעמיס על החלל, להפך קיר מרשים עושה עבודה יפה בהגדלת החלל והעצמת המרחב.

למעלה